Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník chuan
Vloženo 13.12.2009
Aktualizováno 6.4.2013

Deník motorky
Nalezeno 33 záznamů

• Prodej Fazer

Tak jsem dnes Fazera prodal. Musím se přiznat, že jsem se s ním loučil velmi nerad, byla to moje první litrová motorka, nikdy jsem s ní neměl žádný problém a mám na ní jenom krásné vzpomínky. Věřím že nový majitel bude

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.04.2013
    Uskutečněno: 06.04.2013
  • Dovolená 2012 - 11

Sobota 14.7. Vstávali jsme dlouho, ale kupodivu jsme nikdo neměl kocovinu. Bylo to smutné, věděli jsme, že nám dovolená pozvolna končí. Chlapíkovi na recepci jsme zaplatili za ubytování a s přáním ať se mu dobře daří

Uskutečněno: 14.07.2012
  • Dovolená 2012 - 10

Pátek 13.7. Byli jsme domluveni na placení ráno a ta rodinka se tak bála abychom jim neujeli, že zamkli všechny dveře v domě aspoň na 5 západů a schovali klíče tak důkladně, že je ráno ani nemohli najít. Znechuceni j

Uskutečněno: 13.07.2012
  • Dovolená 2012 - 9

Čtvrtek 12.7. Probudili jsme se opět do nádherného slunečného dne. Bylo krásně teplo a sluníčko už se dobývalo z poza kopců na horu na oblohu. Rychle jsme se nasnídali a sbalili, protože v tom vedru co se blížilo jsme

Uskutečněno: 12.07.2012
  • Dovolená 2012 - 8

Středa 11.7 Ráno jsme vstávali brzy natešení na dnešní výjezd na Fagaraš. Kája si stěžoval na naklepaný boček, ale není to prý nic extrémního, jen se mu to prý rozleželo. Vyrazili jsme tedy brzy. Zatáčka střídala zat

Uskutečněno: 11.07.2012
  • Dovolená 2012 - 7

Úterý 10.7. Klasika ráno, snídaně, balení a už jsme se vymotávali uličkami od moře. Dnes jsme se chtěli dostat až pod samotný drákulův hrad, a tak byla cesta naplánovaná z veliké části po dálnici. Ještě jsme se v efor

Uskutečněno: 10.07.2012
  • Dovolená 2012 - 6

Pondělí 9.7. Dnešní den byl Odpočinkový, a tak bylo v plánu hlavně válení se u moře, koupání a na večer návštěva historické části Constanty. U moře jsme se vyblbli do sytosti, já si navíc nenamazal nohy krémem na opal

Uskutečněno: 09.07.2012
  • Dovolená 2012 - 5

Neděle 8.7. Ráno nás probudilo kapání, naštěstí to byla jen vysrážená voda ze střechy pódia a venku bylo azůro. Já měl ráno krušné, kocovinu jsem měl pořádnou a nechtělo se mi vůbec vstávat. Navíc se rychle začalo děl

Uskutečněno: 08.07.2012
  • Dovolená 2012 - 4

Sobota 7.7. Ráno klasika probudit se, sbalit, dojít si na snídani a už jsme pokračovali dál. Dnes jsme měli za cíl navštívit soutěsky poblíž městečka Bicaz . Jeli jsme krásným kopcovitým krajem podél řeky, směrem na Top

Uskutečněno: 07.07.2012
  • Dovolená 2012 - 3

Pátek 6.7. Ráno jsme vstali opět plni sil a odhodlání, a tak jsme kolem deváté hodiny vyrazili směr rumunské hranice. Předtím jsme však ještě navštívili ve městě nějaké ty památky po slavném rodu Báthoryiů, Jíťa byla na

Uskutečněno: 06.07.2012
  • Dovolená 2012 - 2

Čtvrtek 5.7. Ráno jsme vstali odpočatí a plni sil. Po nějaké té hygieně jsme pomalu vyrazili na cestu. Namířili jsme si to na Trenčín, Prievidzu, Žiar nad Hronom, Zvolen, Lučenec, a kousek před Rimavskou Sobotou jsme sj

Uskutečněno: 05.07.2012
  • Dovolená 2012 - 1

Dovolená 2012 Letošní dovolená byla rozhodnuta dlouho dopředu a při jejím plánování padlo za oběť mnoho lahví vína. Cíl byl jasný, Rumunsko. K tomu se přidalo několik bodů zájmu, které z veliké části vybrala a napláno

Uskutečněno: 04.07.2012
  • Motovýlet 28.4. - 1.5. 2012

Díky svátku v úterý jsme si udělali takový menší výlet po ČR. Domluva byla jasná, v sobotu kolem desáté vyrážíme. Já s Jíťou měli opět malinko skluz, ale Charlie tentokrát zaperlil. Před odjezdem jsme se bavili o baterká

Vloženo: 29.05.2012
    Uskutečněno: 28.04.2012
  • První vyjížďka 2012

První letošní otevření sezóny jsme s Charliem naplánovali na 24. - 25. 3. 2012. Volba padla na osvědčenou Šumavu s tím, že přespíme v našem oblíbeném penzionu. Ráno jsme vyrazili poměrně dlouho, protože rána byla ještě c

Vloženo: 29.05.2012
    Uskutečněno: 24.03.2012
  • Výlet na Okoř a Helfenburk

Na Svátečná den jsme si naplánovali asi úplně poslední takovou trošku delší vyjížďku. Jeli jsme já Jíťa a Charlie. Mělo přát počasí, tak to byla jasná volba. Rozhodli jsme se, že se projedeme a zároveň si užijeme nějaký

Vloženo: 18.10.2011
    Uskutečněno: 28.09.2011
  • výlet na Šumavu a do německa

Protože se pomalu, ale jistě schyluje ke konci sezóny rozhodli jsme se s Charliem navštívit šumavu a německo. Plán byl jasný, v sobotu pojezdit šumavu a v neděli německo, s tím, že večer se vrátíme do Prahy. Sobotu jsem

Vloženo: 18.10.2011
    Uskutečněno: 25.09.2011
  • Objíždíme republiku 5 závěr

Poslední etapu našeho letošního výletu okolo hranic Čech jsme naplánovali na první víkend v září. Týden před odjezdem už to vypadalo, že se nikam nepojede, protože Baník říkal, že neví jestli dostane volno v práci a naví

Vloženo: 29.09.2011
    Uskutečněno: 01.09.2011
  • Dovolená v Alpských sedlech - 6

Středa Ráno bylo sice slunné, ale ne tak teplé jako v předchozích dnech. Už nám nebylo tak veselo. Byl to poslední den naší dovolené, a tak nám nebylo příliš do zpěvu. Čekalo nás 500 kilometrů a z toho velká většina po

Vloženo: 15.08.2011
    Uskutečněno: 06.07.2011
  • Dovolená v Alpských sedlech - 5

Úterý Vzbudili jsme se opět do slunného rána, došli jsme se vykoupat. Protože mě a Jítě to balení trvalo jako vždy déle, dal si Charlie snídani. Jíťa nemohla použít fén díky proklatým švýcarským zásuvkám a já nějak nemo

Vloženo: 15.08.2011
    Uskutečněno: 05.07.2011
  • Dovolená v Alpských sedlech - 4

Pondělí Ráno jsme se vzbudili kupodivu v docela dobré kondici. Nikomu nebylo špatně, nikoho nebolela hlava, jen jsme pociťovali únavu z nevyspání. Svítilo slunce, no spíš pálilo jako blázen, a tak jsme se došli zkulturn

Vloženo: 12.08.2011
    Uskutečněno: 04.07.2011
  • Dovolená v Alpských sedlech - 3

Neděle Ráno jsme se probudili do pořádné zimy, a tak jsme se vydali ke sprchám, bohužel byly na jedno eurovku a tu jsme samozřejmě neměli. Tak jsem tam zkoušeli nacpat desetikorunu, ale bohužel její šířka se nerovnala v

Vloženo: 25.07.2011
    Uskutečněno: 03.07.2011
  • Dovolená v Alpských sedlech - 2

Sobota Ráno jsme se probudili brzy, bylo pořád zataženo a že by bylo velký teplo, to se říct nedalo. Okoupali jsme se a šli na královskou snídani. Pořádně najedeni jsme se sbalili a vyrazili směrem na Salzburg. Tam jsme

Vloženo: 21.07.2011
    Uskutečněno: 02.07.2011
  • Dovolená v Alpských sedlech - 1

Letošní dovolenou nám navrhl Náš starý dobrý Charlie a my jsme ihned kývli. Zhruba v květnu, jestli se nemýlím, Charlie navrhl při sezení u pivka v jedné z blízkých náleven cestu do Alp. Já ani Jíťa jsme neváhali a ihne

Vloženo: 21.07.2011
    Uskutečněno: 01.07.2011
  • Objíždíme republiku 4

Čtvrtá etapa naší cesty po hranicích byla naplánovaná na 10. až 12. června. Meteorologové zase předpovídali deště, ale opět jim to zaplať pán bůh nevyšlo. Byli jsme domluveni, že se před pátou sejdeme na benzince na výp

Vloženo: 14.06.2011
    Uskutečněno: 14.06.2011
  • Objíždíme republiku 3

Bohužel z důvodu mé pracovní vytíženosti jsme tuto etapu museli zvládnout odděleně, přesněji řečeno Karel s Baníkem jeli tuto trasu minulý týden a tento týden jsme jeli já a Jíťa. Karel mi poslal celou trasu mejlem do GP

Vloženo: 04.06.2011
    Uskutečněno: 27.05.2011
  • Objíždíme republiku 2

Pokračování našeho objíždění republiky na sebe nenechalo dlouho čekat. Termín byl daný, počasí mělo taky přát, bylo rozhodnuto. V pátek jsme se opět dohodli, že se sejdeme tentokrát v místech, kde plánujeme první noc a t

Vloženo: 20.05.2011
    Uskutečněno: 06.05.2011
  • Objíždíme republiku 1

Když jsem se dozvěděl od Charlieho a Baníka o plánu uskutečnit cestu kolem ČR, hned jsem řekl chci jet s váma. Plán je jednoduchý, objet republiku co nejblíže hranic, i kdyby silnice měli být v zoufalém stavu. Jak se nap

Vloženo: 11.05.2011
    Uskutečněno: 22.04.2011
  • Cesta pro Dobešovy výfuky

Už delší dobu si potřebuje můj taťka zvaný dobeš vyzvednout originální výfuky na svého introše od chlapíka, který mu motorku prodal. Přesněji řečeno jsou to už skoro dva roky. A tak, protože se chystáme na společnou vyjí

Vloženo: 12.04.2011
    Uskutečněno: 09.04.2011
  • výlet do Lipnice nad Sázavou

Asi ve čtvrtek jsem se rozhodl, že si uděláme s Jíťou v sobotu menší výlet. Pro jistotu jsem dal vědět Karlovi jestli by třeba s baníkem nejeli s námi, protože s těmahle klukama je vážně legrace a zábavy dost a dost. Boh

Vloženo: 11.10.2010
    Uskutečněno: 09.10.2010
  • vyjížďka na Šumavu

Jednoho dne jsme se já a Dobeš rozhodli, že vyrazíme na Šumavu a dojedem se mrknout i do hospůdky u Štěpána. Tři neděle dopředu sem s vypětím všech sil vyjednal stůl a zarezervoval ho. Pak už se zbývalo jen těšit na ono

Vloženo: 16.09.2010
    Uskutečněno: 11.09.2010