Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník chuan
Vloženo 13.12.2009
Aktualizováno 6.4.2013

Vloženo: 26.09.2012, Uskutečněno: 05.07.2012, Zhlédnuto: 2x

Čtvrtek 5.7.
Ráno jsme vstali odpočatí a plni sil. Po nějaké té hygieně jsme pomalu vyrazili na cestu. Namířili jsme si to na Trenčín, Prievidzu, Žiar nad Hronom, Zvolen, Lučenec, a kousek před Rimavskou Sobotou jsme sjeli z hlavní silnice na obec Ožďany, kde byla Výborná koliba v klasickém duchu s hrající místní cimbálovkou. Dali jsme si vynikající oběd. Já a Charlie jsme si dali Beraní perkelt s haluškami a bylo to něco neskutečně dobrého, Jíťa si dala něco méně místního, a také si pochutnala. Potom už jsme opět nasedli na mašiny a pokračovali jsme dál. Teplota se pomalu zvyšovala a byla už slušně nad 30 stupni. Přejeli jsme Maďarské hranice a namířili si to na Miskolc a Tokaj, kde nás přivítaly nějaké ty kopečky a vinice. Pokračovali jsme dál a Nyíregyháza nás zaskočila extrémním horkem, teploměry ukazovaly 40 stupňů, byli jsme vyřízení. Horký vzduch co nám proudil do tváří připomínal spíše fén. Blížil se náš dnešní cíl, a tak jsme se s vypětím všech sil v těchto horkách pomalu blížili k Nyírbátoru. Zde jsme zastavili na náměstí a po menším bloudění jsme nalezli Bankomat, který byl hned u silnice, a asi jen díky vysílení a horku jsem si ho nevšiml. Vybrali jsme nějaké ty forinty a jeli jsme se ubytovat. Namířili jsme si to k termálu Sárkárny. Je zde úplně nový areál, a také kemp. Bylo tedy jasno, zakempíme a zregenerujeme se v termálním koupališti. Na vrátnici kempu nás přivítal milý chlapík, který uměl dokonale maďarsky, ale to bylo asi tak vše co uměl. Nerozuměli jsme mu ani slovo, ale pomalu rukama nohama za neustálého chlapíkova igem, igem, igem, jsme se dohodnuli a vydali se stavět stany. Největším překvapením bylo, že jsme dostali vstupní čipy do areálu koupaliště za to, že jsme se ubytovali. Bohužel bylo docela pozdě, a tak jsme měli relativně málo času. Rychle jsme se převlékli do plavek a vydali se k bazénům. Než jsme se však ponořili do bazénů, navštívili jsme místní občerstvovací stánek, kde obsluhovala docela milá slečna, která snad jediná v téhle zemi uměla anglicky. Poručili jsme si několik piv značky Soproni a světe div se, bylo to k pití. Vypili jsme několik piv, dali si nějaké jídlo a šli se koupat. Asi hodinu jsme se cachtali v bazénech a pak nás začali plavčíci vyhánět ven, bylo totiž 8 hodin a to je zavírací čas. Vrátili jsme se ke stanům a po malé procházce po okolí, když už se začalo stmívat a teplota klesla ke 30 stupňům jsme se vydali na motorkách do města obstarat si něco k jídlu na ráno, a taky něco k pití na večer. Zajeli jsme tedy do Tesca a nakoupili 3 lahve Tokajského vína, nějaké pečivo, sýry a uzeniny na ráno. Večer jsme pozorovali měsíc nad kempem, popíjeli vínečko, řešili zítřejší cestu a pak jsme vytuhli.

• Prodej Fazer

Tak jsem dnes Fazera prodal. Musím se přiznat, že jsem se s ním loučil velmi nerad, byla to moje první litrová motorka, nikdy jsem s ní neměl žádný problém a mám na ní jenom krásné vzpomínky. Věřím že nový majitel bude

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.04.2013
    Uskutečněno: 06.04.2013
  • Dovolená 2012 - 11

Sobota 14.7. Vstávali jsme dlouho, ale kupodivu jsme nikdo neměl kocovinu. Bylo to smutné, věděli jsme, že nám dovolená pozvolna končí. Chlapíkovi na recepci jsme zaplatili za ubytování a s přáním ať se mu dobře daří

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.12.2012
    Uskutečněno: 14.07.2012
  • Dovolená 2012 - 10

Pátek 13.7. Byli jsme domluveni na placení ráno a ta rodinka se tak bála abychom jim neujeli, že zamkli všechny dveře v domě aspoň na 5 západů a schovali klíče tak důkladně, že je ráno ani nemohli najít. Znechuceni j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.12.2012