Mobilní aplikace

Web Motorkáři.cz můžete nejlépe prohlížet na svém osobním počítači. Pro ty, kdo však mají navíc i chytrý telefon se systémem Android nebo iOS, jsme spustili aplikaci Motorkáři.cz. Tam naleznete nejen výpis nejnověji přidaných článků, ale také další užitečné informace a služby, které byste mohli potřebovat když se nacházíte mimo svůj počítač, třeba přímo při vyjížďce na motorce.

Stahujte aplikaci zde pro Android a zde pro iOS.

Články

Po kliknutí na první ikonku "Články", můžete jednoduše listovat mezi záložkami s aktuálním výpisem článků, novinek ze světa motosportu nebo výpisu nejnovějších cestopisů. Budete mít tedy vždy po ruce nejnovější zprávy ze světa motorek. Články je možné komentovat, samozřejmě po přihlášení do účtu na Mcz.

Novou funkcí je možnost vložit vlastní článek nebo fotogalerii například z vaší vyjížďky nebo srazu. Přímo v terénu na motorce můžete přidat zajímavý úsek vhodný pro motorkáře, upozornit na pěkné ubytování nebo přidat fotky z právě probíhajícího srazu nebo motoakce.

            

Motorkářské body zájmu - POI

Při vyjížďce na motorce může přijít vhod výpis bodů zájmu pro motorkáře, kterých je v naší databázi více jak 2500 kusů. Body je možné filtrovat podle skupin: moto muzea, motoservisy, motoshopy, dráha na enduro/cross, hezké úseky, kempy atd. Pokud budete mít v mobilu povolený ukazatel vaší GPS polohy, aplikace sama zjistí místo a ukáže body ve vašem okolí. Navíc je možné po přihlášení přidat k již existujícímu bodu fotografií přímo z mobilu nebo navigovat přímo na místo

          

Bazar

V sekci Bazar je možné prohlížet všechny inzeráty, které jsou zveřejněny na webu. Stejně jako v sekci Články jsou i zde v horní části 4 záložky (motocykly, díly, doplňky a výbava), mezi kterými se můžete posouvat prstem vpravo. Inzeráty je možné samozřejmě filtrovat nebo vyhledávat kliknutím na ikonku lupy nahoře.

Vložení inzerátu

Aplikace umožňuje vkládat nové inzeráty přímo z vašeho mobilního telefonu kliknutím na plusko v dolní části - jen je třeba být ve správné záložce do které chcete inzerát přidat. Pro vložení inzerátu se prosím v aplikaci, stejně jako na webu, přihlašte kliknutím na levé menu a můžete motocykl nebo díl, který prodáváte vyfotit a vložit ihned do bazaru.

Hlídací očko

Nově přidané inzeráty můžete sledovat pomocí hlídacího očka. Očko funguje pro sekci motocykly a je možné zadat libovolné množství motorek nebo skútrů, které chcete hlídat. Při vkládání nového hlídání se vybírá ze 3 polí - značka, model a ročník. Povinné je pole značky a dále ho lze kombinovat s ročníkem a modelem. Takže můžete sledovat inzeráty jen konkrétní značky nebo navíc i modelu a následně i ročníku.

       

Fórum

Sekce fórum umožňuje sledování nových témat s možností přispívání do tématu a založení nového tématu. Je také možné sledovat téma pomocí emailové notifikaci po kliknutí na očko.

Váš profil a přátelé

Aplikace zobrazí váš profil s výpisem motorek a seznamu přátel s možností napsat zprávu.

Zprávy

Seznam vašich soukromých zpráv s ostatními registrovanými s možností odpovědi na zprávu.

Spolujízda

Sekce pro vkládání plánovaných vyjížděk. Na vyjížďku je možné se přihlásit nebo odhlásit.

Trasy

Záznam trasy vaší vyjížďky s následným uploadem do vašeho profilu a zobrazením v záložce trasy v aplikaci.

Motoakce

Výpis budoucích akcí se zobrazením podrobností o akci. Přehled vašich přihlášených akcí.

Přehledné zobrazení akcí na mapě.

Tankování

Pokud máte v profilu uloženou nějakou motorku, můžete sledovat průběžnou spotřebu. Pro vložení nového tankování musíte být online.

Firmy

Seznam firem ve vašem bližším i vzdálenějším okolí. Pokud hledáte kde v okolí máte nejbližší motofirmu, použijte záložku mapa.

Stáhnout aplikaci pro Android

Jako všechny aplikace pro Android, i tuto je možné stáhnout z marketu, resp. z Google Play na této adrese https://play.google.com/store. Stačí vyhledat slovo "motorkari.cz".

Stáhnout aplikaci pro iPhone

Aplikaci je možné stáhnout přímo přes App store ve vašem iPhonu nebo iPadu. Stačí vyhledat slovo "motorkari".

Pomohla vám tato informace?