Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník chuan
Vloženo 13.12.2009
Aktualizováno 6.4.2013

Vloženo: 10.12.2012, Uskutečněno: 14.07.2012, Zhlédnuto: 7x

Sobota 14.7.

Vstávali jsme dlouho, ale kupodivu jsme nikdo neměl kocovinu. Bylo to smutné, věděli jsme, že nám dovolená pozvolna končí. Chlapíkovi na recepci jsme zaplatili za ubytování a s přáním ať se mu dobře daří jsme odjížděli. V duch jsme si říkali, že jestli tudy ještě někdy pojedeme určitě tu zase zakempíme. Je tu čisto levno a krásně, co víc si člověk může přát. Pokračovali jsme stejnou cestou jako když jsme sem jeli munulý týden. Nyíregyháza, Tokaj, Miskolc. Na slovensku jsme to opět vzali přes ožďany a námi známou kolibu, kde jsme si s Kájou dali opět beraní perkelt a jíťa si objednala asi 5 druhů sýra ve všelijakých těstíčkach s bramborovou kaší, takovou hromadu jídla už dlouho neměla. Bylo pořád neskonalé vedro a tak Kája volal do ubytovny v Starém hrozenkově ať nám tam zarezervují pokoje a připraví bazény, že se budeme koupat. Slečna na recepci nám sdělila že mají jen jeden pokoj, že tam mají nějaké hody, a že bazény už jsou kvůli počasí zavřené. Říkali jsme si, že tam tak hrozně být nemůže. Bohužel za Zvolenem nás začala vítat mračna a chladný vzduch. Ochladilo se z nějakých 33 stupňů na 19. Za Prievidzou jsme zastavili u jednoho motorestu, protože začalo pršet a dali jsme si jídlo a čekali jsme jestli to nepřejde. Nepřešlo, a tak po hodině jsme se vydali v dešti na Trenčín a dál na Starý Hrozenkov. Přijeli jsme totálně promočení a jelikož jsem špatně nasadil plachty přes brašny měli jsme durch i vše ostatní. V místní občerstvován jsme se ohřáli a počkali než dorazí slečna na recepci. Honem jsme vybalili mokré věci rozvěsili po celém pokoji a dali si horkou sprchu. Pojedli jsme vítečnou večeři, nějakou tu lahvinku a před usnutím jako lék jsme ještě cucali náš starý dobrý rum abychom to neodstonali.

dobeš (0) napsal 18.12.2012 v 10:11

Tak jsem si s chutí dočetl reportáž,moc pěkný.

00Pavel (0) napsal 13.12.2012 v 17:24

také akože luxusné poježdenie

• Prodej Fazer

Tak jsem dnes Fazera prodal. Musím se přiznat, že jsem se s ním loučil velmi nerad, byla to moje první litrová motorka, nikdy jsem s ní neměl žádný problém a mám na ní jenom krásné vzpomínky. Věřím že nový majitel bude

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.04.2013
    Uskutečněno: 06.04.2013
  • Dovolená 2012 - 10

Pátek 13.7. Byli jsme domluveni na placení ráno a ta rodinka se tak bála abychom jim neujeli, že zamkli všechny dveře v domě aspoň na 5 západů a schovali klíče tak důkladně, že je ráno ani nemohli najít. Znechuceni j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.12.2012
    Uskutečněno: 13.07.2012
  • Dovolená 2012 - 9

Čtvrtek 12.7. Probudili jsme se opět do nádherného slunečného dne. Bylo krásně teplo a sluníčko už se dobývalo z poza kopců na horu na oblohu. Rychle jsme se nasnídali a sbalili, protože v tom vedru co se blížilo jsme

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.12.2012