Zapomenuté heslo, e-mail

Máte-li problém přihlášením nebo registrací, čtěte nejčastejší problémy:

  1. Ujistěte se, že nemáte plný mailbox (poštovní schránku) a chodí vám maily! V případě, že máte plný mailbox, tak vás nemáme jak kontaktovat! Stává se to VELMI často! Plný mailbox vypadá jako úplně funkční a maily z něj odchází, ale nedozvíte se, že vám někdo něco poslal. Prostě email nedorazí. Musíte smazat staré emaily, aby se uvolnilo místo pro další nebo navýšit prostor u poskytovatele služby pro nové emaily.

  2. Jestliže vám email nedorazil, tak se přihlašte do vašeho webmailu (outlook, gmail, seznam) a zkontrolujte spamovou složku. Ověřte, že nemáte nastaveno "spamy ihned mazat", protože pak je spamová složka prázdná a email byl smazán bez vašeho zásahu.

  3. Nejčastější chybou neobdržení potvrzení o registraci je překlep v registračním emailu nebo přesunutí potvrzovacího emailu do spamové složky která se nacháze ve vašem webmailu.

  4. Pokud používáte zapamatovaná hesla v prohlížeči, tak je možné, že po změně hesla vám prohlížeč bude vaše nové heslo přepisovat svou hodnotou. Buď hodnotu vymažte přes vašeho správce uložených hesel, který máte v prohlížeči, nebo můžete zkusit místo emailu zadat vaše ID z profilu které máte v profilu v kolonce ID uživatele.

 

Možné problémy a jejich řešení:

  • Neznám heslo, kterým bych se přihlásil => Na stránce obnovit vyplníte Váš email, kterým jste se registrovali. Pokud e-mailová adresa existuje a je uložená v naší databázi, zašleme Vám na tento e-mail zapomenuté heslo a další postup pro přihlášení. Pokud není, je možné, že jste se registrovali jiným emailem (starším).
  • Nedorazil mi registrační email => Na stránce obnovit vyplníte Váš email, kterým jste se registrovali. Pokud jste při registraci udělali překlep v emailu, tak se vám jako výsledek odeslání potvrzení zobrazí hláška, že email není registrovaný. Pak nám nahlašte chybu a uveďte tvar chybného emailu, pokud o překlepu víte a správný email, který nyní používáte. Pro jistotu pošlete i nick, který jste uvedli při registraci.
  • Odkaz v emailu není aktivní => Na stránce obnovit vyplníte kód, který jste obdrželi na emailu. Pokud již máte email ve kterém se nachází přímý odkaz na potvrzení registrace, tak jej otevřete. Pokud není odkaz aktivní, tak se v emailu nachází také kód, který stačí zkopírovat do tohoto formuláře a registraci potvrdit.

Řešení problémů:

Vše vyřešíte na této stránce: www.motorkari.cz/obnovit

 

Ukázka stránky obnovit, kde obnovíte vaše přihlášení na Motorkáři.cz. Do políčka zadáte váš registrační email a případný potvrzovací kód (třetí možnost).

Email, který vám dorazí pokud neznáte heslo. Kliknete na odkaz a v administraci si nastavíte nové heslo.

Z bezpečnostních důvodů přesné znění vašich hesel neznáme. Vaše staré heslo je v systému uloženo v zakódovaném tvaru, proto není možné vám jej zaslat, ale pouze přepsat novým heslem. Je nutné si vždy zažádat poslat nové a nastavit si v administraci opět vlastní heslo. Vaše staré hesla se nikde textově neukládají a nemůžeme je posílat emailem.

Pokud se přihlášení stejně nedaří, tak nás kontaktujte: Kontakty

Pomohla vám tato informace?