Prodloužit platnost inzerátu

Po přidání je inzerátu nastavena automaticky platnost 2 měsíce od vložení. Po této době bude inzerát neaktivní a přestane se zobrazovat v bazaru. Následně je nutné ho opět prodloužit v administraci. Pokud k prodloužení nedojde po dobu dalších 2 měsíců, bude inzerát automaticky vymazán.

Můžete ho buď hromadně prodloužit zaškrtnutím checkboxu a dole vybrat z rolátka prodloužit (obr.1) nebo každý inzerát zvlášť prodloužit kliknutím na button (obr.2). Seznam všech neaktivních inzerátů zobrazíte nahoře (viz. modrá šipka).

  

Smazat a znovu vložit inzerát?
Pokud toto provádíte, tak prosím vemte na vědomí následující věc - smazáním inzerátu a jeho novým vložením vlastně vymažete i adresu původního inzerátu, který byl rozeslán v mejlech a načten vyhledávači a stává se tak nedostupným. Uživatel pak kliká, že si chce inzerát prohlédnout a on neexistuje. Vkládejte inzeráty pouze 1x a jednou za 7dní použijte funkci "prodloužit", která udělá to samé jako když jej znovu vložíte, ale adresa inzerátu zůstává stejná a nepřicházíte tak o zájemce.

Pomohla vám tato informace?