Sledování inzerátů

Dotaz:

Chtěl bych se zeptat, zda je možnost si u Vás v bazaru po přihlášení zakliknout, aby mi na mail chodily nové inzeráty konkrétního modelu motocyklu a ročníku, abych to nemusel každý den sledovat? Nikde jsem takovouto možnost nenašel.

Odpověď:

Pokud máte mobilní telefon, je možné si stáhnout aplikaci a tam nastavit parametry, které hledáte. Automaticky po vložení inzerátu do bazaru vám hlidací očko dá vědet na mobil.

Hlídací očko

Nově přidané inzeráty můžete sledovat pomocí hlídacího očka. Očko funguje pro sekci motocykly a je možné zadat libovolné množství motorek nebo skútrů, které chcete hlídat. Při vkládání nového hlídání se vybírá ze 3 polí - značka, model a ročník. Povinné je pole značky a dále ho lze kombinovat s ročníkem a modelem. Takže můžete sledovat inzeráty jen konkrétní značky nebo navíc i modelu a následně i ročníku.

Pokud je vložen nový inzerát, tak bezprostředně po vložení je odeslána notifikace do horní lišty vašeho telefonu s přímým přechodem na inzerát. Tam již můžete na inzerát reagovat zprávou nebo kliknutím na ikonku telefonu v detailu inzerátu, kdy dojde k automatickému vyvolání čísla bez nutnosti jeho kopírování.

Více na: https://www.motorkari.cz/info/?act=mobilni-aplikace

Stáhnout pro Android

Novou aplikaci pro operační systém Android je možné zdarma stáhnout na této stránce.

Stáhnout pro iPhone

Novou aplikaci pro operační systém iOS je možné zdarma stáhnout na této stránce.

Pomohla vám tato informace?