Smazat nebo editovat inzerát

Pokud motocykl nebo příslušenství prodáte, můžete inzerát smazat. Ihned se přestane zobrazovat v bazaru. Po smazaní inzerát nelze obnovit. Inzerát se sám smaže z našeho systému pokud mu vypršela platnost před 60 dny = byl neaktivní a nebyl prodloužen. Jak  Prodloužit platnost inzerátu

Inzerát můžete smazat po přihlášení do vašeho účtu ve kterém máte vložený inzerát, bud přímo v detailu inzerátu (obr. 1) nebo přes administraci, kde u výpisu inzerátů kliknete na button "smazat" (obr.2).

    

Nevím jak se přihlásit, pak čtěte: Přihlášení uživatele

 

Smazat a znovu vložit inzerát?

Pokud toto provádíte, tak prosím vemte na vědomí následující věc - smazáním inzerátu a jeho novým vložením vlastně vymažete i adresu původního inzerátu, který byl rozeslán v mejlech a načten vyhledávači a stává se tak nedostupným. Uživatel pak kliká, že si chce inzerát prohlédnout a on neexistuje.

Vkládejte inzeráty pouze 1x a jednou za 7dní použijte funkci "prodloužit", která udělá to samé jako když jej znovu vložíte, ale adresa inzerátu zůstává stejná a nepřicházíte tak o zájemce. Platí, že je možné posunout nahoru 15 ks inzerátů / týden.

Pomohla vám tato informace?