Poslat článek do redakce

 

Pokud máte zájem publikovat váš článek na serveru Motorkáři.cz v sekcích články nebo sport, můžete nám zaslat text a fotky přes jednoduché administrační rozhraní. Takto poslaný článek by měl splňovat tyto podmínky:

  1. Kvalitní obsah. Článek musí mít dobrý obsah, který bude zajímavý pro ostatní čtenáře. Například: reportáž z velké mezinárodní akce, zajímavá přestavba, kterou jste vytvořili nebo cestopisná reportáž z míst, kde se ostatní motorkáři nedostanou.
  2. Dobrá čeština a pěkné fotky.  Pro zveřejnění je nutné si zkontrolovat text a opravit pravopisné chyby. Fotky by měly mít rozlišení 1000 px. viz. pravidla níže.
  3. Nezveřejňujeme PR články a komerční tiskové informace. Pro objednání PR článku prosím jděte do sekce reklama a služby.

 

 

Nemůžeme publikovat všechny články, které nám pošlete, proto některé typy článků je lepší publikovat přes váš profil (je nutné mít registraci a být přihlášen). Článek se potom ihned objeví ve vašem osobním profilu a v sekci motorkáři. Článek vložíte tady. Napověda je tady: Vložit článek do profilu

  

Pravidla pro psaní článků

1) Texty:
a) Před odesláním si zkontrolujte češtinu, případné překlepy a další chyby. Použijte pro základní kontrolu program MS Word a následně text zkopírujte nebo ho nahrajte (společně s fotkami) jako ZIP soubor.

b) Velmi nám při následném publikování Vašeho článku pomůže, když do samotného textu napíšete odkazy na fotky (např. "foto26.jpg"), které pošlete zazipované v příloze. Následně budeme vědět přesně kam která fotografie v textu patří.

2) Fotografie:
a) Fotografie jsou kořením webu. Snažte se vždy k posílanému článku připojit fotografie.

b) Ideální velikost fotografie je 1000x800 px. Nemá smysl posílát velké fotky (2000 a více px.). Malé fotky 500px. a méně jsou ale také slabé.

c) Všechny fotky zazipujte nebo jinak "zabalte" a přiložte je k článku. Pokud budete posílat velký ZIP soubor (20-30 MB) musíte počítat s délkou (několik minut) jeho nahrávání na náš server a vydržet.

3) Publikace:
Za všechny Vaše články a další příspěvky děkujeme. Budeme se snažit je co nejdříve zpracovat a naplánovat jejich následné publikování na webu. O tomto Vás budeme včas informovat. Většinou trvá zveřejnění článku 14 dní, u žhavých novinek a zpráv, ale můžeme článek zveřejnit okamžitě.

Zajímavé a hodnotné články rádi odměníme i finančně, případně s Vámi rádi navážeme užší spolupráci: Kontakty

Pomohla vám tato informace?