Jak vložit technický dotaz

Co je to Poradna

Poradna je systém, který umožňuje vkládat technické dotazy ke konkrétním motorkám. Dotazy se pak dostávají k majitelům těchto motorek a od nich dostanete konkrétní radu. Zde můžete vložit dotaz.

Co Není Poradna

Pomocník s výběrem motorky, poradna ohledně oblečení, přileb. Pro tyto otázky slouží diskusní fórum. Zde založíte téma, je nutná registrace.

Jak vložit technický dotaz

Na této stránce je výpis technických dotazů. V pravém menu potom odkaz pro založení nového dotazu.

Pak následuje přechod na vkládací formulář:

  1. Název dotazu - Stručně popište o co se jedná. Nesmí tu být název motorky (ten se vybírá později) a vyhněte se slovům jako pomoc, nefunguje, nejede, problém. Je jasné, že když píštete dotaz tak něco nefunguje. Soustřeďte se na výstižný název jako Startování, Ložiska v kole, Nastavení tlumičů, atd
  2. Vyber jednu motorku - když pokládáte dotaz, tak se týká konkrétní motorky. Pokud se váš dotaz netýká motorky, pak dotaz ani nezakládejte.
  3. Tagy - výstižné určení místa problému. Nesmí tu být pomoc, nefunguje, problém, značka motorky, model motorky. Primárně jsou nejvhodnější podstatná jména v možné kombinaci se slovesem: motor, spojka, sedadlo, zrcátka, startování. Do jednoho políčka patří jeden tag. Mám problém s olejem a ztrátou jeho tlaku, tak napíšu 3 tagy do 3 různých polí: motork, olej, tlak.
  4. Text - detailně popište problém a ideálně připojte fotku.

Jak hodnotit a stanovit vyřešení problému.

Pokud dostanete na váš dotaz odpověď, tak proveďte určení nejlepší odpovědi pomocí "Nastav odpověď jako řešení". U odpovědí které byly úplně mimo, snižujte odpovědi body.

Pomohla vám tato informace?