TOPovat inzerát

Služba umožňuje posunout váš inzerát / inzeráty v sekci Bazar ve výpisu nahoru nad ostatní po dobu 7 dnů.

TOP inzeráty se zobrazují nad těmi běžnými a shlédne je mnohem více potenciálních zájemců - vy máte vyšší šanci na prodej. Na jeden inzerát lze použít i více topů, pak bude nejvýše ten inzerát, který má nejvíce topů. Například 3 ks topů budou nad 1 ks topu.

Příklady využítí TOP inzerátů

  1. Topovat můžete jeden i více inzerátů. Zaplatili jste si například 3 ks TOPů a všechny 3 ks přiřadíte k jednomu vašemu inzerátu, který tímto posunete ve výpisu nahoru na 7 dní.
  2. Pokud máte v bazaru více inzerátů, které chcete topovat, objednáte si třeba 20 ks topů, které potom můžete libovolně přiřazovat dalším inzerátům v administraci ve výpisu. Jednomu dáte 5 ks, druhému třeba 2 kusy, vždy s platností 7 dní. Na jeden inzerát lze použít i více topů, pak bude nejvýše ten inzerát, který má nejvíce topů. Například 3 ks topů budou nad 1 ks topu. Ostatní nevyužité mají platnost 1 rok. Můžete si tedy sami řídit využití nakoupených kusů TOP inzerátů.
  3. Na úvodní stránce bazaru se zobrazuje pouze 9 inzerátů s nejvyšším počtem přiřazených topů. Po najetí myší na slovo "TOP" zjistíte počet koupených topů. Pokud mají inzeráty stejně topů, můžete Váš inzerát posunout také prodloužením jeho platnosti ve výpisu dáte "prodloužit" - funkce prodloužit funguje 1x za 7dní.

 

Jak objednat TOP inzerát?

Na stránce služeb a reklamy objednáte vybraný počet TOPů a zaplatíte přes systém Gopay, po uhrazení se inzerátu přiřadí funkce TOP, pokud máte jeden kus. V případě více kusů přiřadíte TOPy k jednotlivým inzerátům ve vaší administraci, u výpisu inzerátů.

Admin > Bazar > TOP inzerát

     

Služba umožňuje posunout váš inzerát / inzeráty v sekci Bazar ve výpisu nahoru nad ostatní po dobu 7 dnů. TOP inzeráty se zobrazují nad těmi běžnými a shlédne je mnohem více potenciálních zájemců - vy máte vyšší šanci na prodej. Na jeden inzerát lze použít i více topů, pak bude nejvýše ten inzerát, který má nejvíce topů. Například 3 ks topů budou nad 1 ks topu. Příklady využítí TOP inzerátů Topovat můžete například jeden inzerát. Objednáte si 3 ks a všechny 3 ks přiřadíte k jednomu vašemu inzerátu, který tímto posunete ve výpisu nahoru na 7 dní. Pokud máte v bazaru více inzerátů, které chcete topovat, objednáte si třeba 20 ks topů, které potom můžete libovolně přiřazovat dalším inzerátům v administraci. Jednomu dáte 5 ks, druhému třeba 2 kusy, vždy s platností 7 dní. Můžete si tedy sami řídit využití nakoupených kusů TOP inzerátů. Na úvodní stránce bazaru se zobrazuje pouze 9 inzerátů s nejvyšším počtem přiřazených topů.

Více na: http://www.motorkari.cz/sluzby/?act=detail&f=1
Copyright © Motorkari.cz

Pomohla vám tato informace?