Mám zaplý javascript?

Odpověď je zobrazena ve žlutém rámečku. Pokud javascript nemáte zapnutý, tak níže je nápověda, jak toho docílit.

 

Zapnutí JavaScriptu v některých prohlížečích

Internet Explorer 6 Vyberte Možnosti internetu... v menu Nástroje". Přejděte na záložku Zabezpečení, vyberte zónu Internet a klikněte na Vlastní úroveň.... V nové okně Nastavení zabezpečení se posunujte ve stromové struktuře směrem dolů, dokud nedorazíte na větev Sktriptování. V první části větve nastavte Aktivní skriptování na Povolit. Nyní již klikněte na OK, potvrďte změnu nastavení zabezpečení této zóny a opět klikněte na OK.

Mozila Firefox 0.8 Vyberte Předvolby... z menu Nástroje. V okně, které se vám otevře zvolte záložku Webové stránky, na které se nachází volba Povolit JavaScript.

Mozila Firefox 1.5 Vyberte Možnosti... z menu Nástroje. V okně, které se vám otevře zvolte záložku Obsah, na které se nachází volba Povolit JavaScript.

Opera 6 Vyberte Nastavení... z menu Soubor. V okně, které se vám otevře zvolte záložku Multimedia, na které se nachází volba Povolit JavaScript.

Opera 9 Stiskněte klávesu F12 a v menu zvolte Povolit JavaScript.

Netscape 4.7 Vyberte Nastavení... z menu Úpravy. V okně, které se vám otevře zvolte záložku Pokročilé, na které se nachází volba Povolit JavaScript.

Jiný postup

Internet Explorer 6.01 a vyšší
Nabídka Nástroje -> Možnosti Internetu -> Zabezpečení -> Zóna: Internet -> Vlastní úroveň -> Skriptování -> Aktivní skriptování -> zatrhnout "Povolit".

Firefox 1.5 a vyšší:

Nabídka Nástroje -> Možnosti... -> Obsah -> zatrhnout "Povolit JavaScript".
Opera 8.5 a vyšší:
Nabídka Nástroje -> Nastavení... -> Pokročilé volby -> Obsah -> zatrhnout "Povolit JavaScript".

Pro správnou funkčnost programu po změně nastavení je třeba znovu načíst stránku, doporučujeme restartovat internetový prohlížeč = zavřít a znovu otevřít. V nižších verzích internetového prohlížeče může být postup trochu odlišný.

Pomohla vám tato informace?