Kontakt na inzerenta

Jak získat kontakt na zadavatele inzerátu v bazaru?

Denně se v bazaru na webu Motorkáři.cz vloží přes 300 nových inzerátů od soukromých uživatelů a firem. V systému jsou  uložené jen ty údaje, které při vkládání vloží sám zadavatel inzerátu. Jako povinný údaj vyžadujeme emailovou adresu. Na tuto vyplněnou adresu se potom odesílají všechny odpovědi na inzeráty. Pokud uživatel neuloží také kontakt v podobě telefonního čísla, nemáme jiný kontaktní údaj než email. U firemních inzerátů je většinou uveden ještě telefon, u soukromých ale většinou chybí.

Zadavatele inzerátu proto primárně kontaktujeme formulářem, který je přiložen pod každým inzerátem dole. Po vyplnění se uživateli odešle email a zpráva do administrace, že byla vložena nová odpověď na jeho inzerát. Jestliže uživatel na vaši odpověď nereaguje, tak: a) ještě si odpověď nepřečetl, b) nemá zájem.

Uživatele můžete znovu kontaktovat zasláním soukromé zprávy. Je ale nutné, abyste na našem webu měli registraci a byli přihlášeni. Odkaz na profil uživatele odkud mu můžete zprávu poslat se nachází v bloku "informace o inzerátu".

Pomohla vám tato informace?