Přihlášení uživatele

Přihlášení na web Motorkáři.cz probíhá na každé stránce nahoře v černé liště vedle loga. Je nutné znát váš email, který jste uvedli při registraci a heslo.

Pokud neznáte email, je možné, že jste se přepsali nebo používáte na Motorkáři.cz jiný email. Jestliže neznáte heslo, nechte si zaslat nové. Vaše hesla z bezpečnostních důvodů neznáme, proto je nutné si vyžádat nové na této stránce:

Po úspěšném přihlášení do systému se v horní černé liště ukáže váš email - kliknutím se dostanete na osobní profil. Dále jsou v černé liště odkazy na další služby:

  • Admin - dostanete se do nastavení vašeho účtu, kde přidáváte nové inzeráty, motorky, deníky, témata, akce atd.
  • Zprávy - dostanete se přímo do rozhraní pro odesílání soukromé pošty a zpráv (PM - personal message)
  • Můj obsah - zobrazíte rychlé odkazy pro vložení dalšího obsahu na web Motorkáři.cz

Jestliže se přihlášení nezdařilo:

  1. Nejste vůbec registrovaným uživatelem a je nutné se znova registrovat. K tomuto kroku budete muset přistoupit i v případě, že jste se od 1.2.2008 nepřihlásili, nebo jste si nechali v administraci účet smazat.
  2. Pokud jste se registrovali, ale neprovedli jste aktivaci účtu. Na tuto skutečnost jste upozorněn hláškou a je automaticky zaslán nový aktivační email. To ale jen v případě, že váš login a heslo bylo správné. Jestliže máte správně jen login a nikoli heslo, pak nový aktivační email neodchází.
  3. Vámi zadané heslo nebo login nejsou správné. Některé nicky jsou komplikované a náchylné k překlepu, proto doporučujeme abyste se ještě zkusili přihlásit pod svým emailem. Pokud ani to nepomůže, pak si nechte zaslat odkaz pro nastavení hesla nového.
  4. Přečtěte si nápovědu na této stránce: Zapomenuté heslo, e-mail
  5. Žádný z předchozích kroků nevedl k úspěchu - kontaktujte administrátora: Kontakty.

Pomohla vám tato informace?