Nechodí odpovědi z bazaru

Otázka: Přestaly mi chodit na email odpovědi na inzeráty v bazaru. Nic jsem ve svém nastavení neměnil a nyní to již nechodí.

Odpověď: Emailový systém není statický, který funguje napořád stejně. Systémy se mění a mění se i jejich algoritmy na zpracování nevyžádané pošty. Je proto důležité, abyste sledovali také složku "Nevyžádaná pošta nebo SPAM", případně "hromadné emaily" v účtu Seznam.cz. 

Náš systém je funkční a na všechny odpovědi na vaše inzeráty se můžete podívat po přihlášení ve vaší administraci. Následně odchází kopie na váš email a je přesunuta systémem do nevyžádané nebo hromadné složky. Na 99% se toto děje u lokálních poskytovatelů. Je nutné nejdříve kontaktovat poskytovatele svého emailu - v případě využití Outlooku nebo se podívat do složky "hromadná pošta" od Seznamu nebo do "nevyžádaná pošta" od Gmailu.

Pokud vám předchozí nápověda nepomohla, pak ještě zkontrolujte, jestli nemáte aktivní nastavení ve vašem webmailu které se jmenuje "spamy ihned mazat". Pokud je toto nastavení aktivní, pak došlé emaily které váš poskytovatel vyhodnotil jako spam, ihned smaže a vy se o nich nemůžete nijak dozvědět. Toto se týká především schránek na Centrum.cz

Pokud se snažíte odpověď na svůj vlastní inzerát, tak tato odpověď se neeviduje. Musíte se odhlásit z účtu.

  

Pomohla vám tato informace?