Kawasaki VN 900 Custom (2007)

Vlastník DRU2142
Vloženo 3.12.2012
Aktualizováno 21.12.2013

Deník motorky
Nalezeno 27 záznamů

• Sedm NEJVĚRNĚJŠÍCH

Dne 28.9.2016 v den svátku České státnosti , jsme se s přáteli rozhodli, že se pojedeme projet. Jak jinak než na motorkách. V autobuse by to asi vypadalo blbě, sedm cypku v přilbách že. A jak jsem již vzpoměl dalo se

Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • Konečně po dlouhé době

Konečně jsem po dlouhé době, což je od žehnání na Pstruží, vyjel. Super počasí, tak jsem si řekl, že Mazlíka trochu protáhnu. :-D Příprava byla rychlá. Vzhledem k velikému jízdnímu absťáku, jsem se vykašlal na celou bez

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 25.05.2016
  • První jarní brázda, aneb nová sezona je tady.

První jarní brázda, aneb nová sezona je tady. Konečně nám skončila zima a tak jak to obvykle bývá v tomto období, většinu motorkářů začnou svrbět dlaně. Tak úplně stejně to bylo u mne a mých přátel Dalibora, Shumiho

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016
  • Do nové sezony, něco nového 2.

V podstatě stejná story, jako ta první. Přišel email a v něm nabídka. V šuplíku voucher z minulé objednávky. Hodil jsem očko, zkalkuloval ceny a objednal. Opět brzy a vše v pořádku dorazilo. :-DD

Vloženo: 23.03.2016
    Uskutečněno: 23.03.2016
  • Do nové sezony, něco nového.

Tak jsem si řekl, že za chvíli začne nová sezona a mě se v té minulé rozpadly rukavice. Takže si budu muset pořídit nové. A jelikož mi občas přijde nějaký voucher od LOUIS.DE , tak je potřeba ho zužitkovat. Ten posledn

Vloženo: 12.03.2016
    Uskutečněno: 04.03.2016
  • Double 50-ka na Zlatníku

Super akce děkujeme Jiřikové a Soničko. :-DD

Vloženo: 26.09.2015
    Uskutečněno: 26.09.2015
  • NEJVĚRNĚJŠÍ U MĚ DOMA ANEB KONTROLA ZDRAVOTNÍHO STAVU

NEJVĚRNĚJŠÍ U MĚ DOMA ANEB KONTROLA ZDRAVOTNÍHO STAVU Jak jsem přes týden informoval NEJVĚRNĚJŠÍ , že se mi stala menší zdravotní nehoda , a že nějakou dobu na Mazlíka nesednu. Hned padla od JirkyMetala nabídka, že

Vloženo: 18.07.2015
    Uskutečněno: 18.07.2015
  • Motosraz 2015 Chlebičov

Zase jedna skvělá vyjížďka s přátely. Krásné počasí. :-DD :-DD :-DD Děkuji Všem přítomným, neb čas života neúprosně letí a není nic krásnějšího než ho strávit se svou rodinnou a NEJVĚRNĚJŠÍ jsou taková moje druhá rod

Vloženo: 19.06.2015
    Uskutečněno: 06.06.2015
  • Zahájení motorkářské sezóny 2015 v Motobaru u Hanky v B

V pátek 8.5. 2015 od 13,00hod. proběhlo tradiční zahájení motorkářske sezóny 2015! Ve 14,00 hod. započala vyjížďka po okolí a v 15,00 hod. žehnání motorek v areálu Motobaru u Hanky v Bravanticích. Nejdůležitější části té

Vloženo: 23.05.2015
    Uskutečněno: 08.05.2015
  • Nový chrom

Tak jsem se konečně dočkal :-DD . Po měsíci čekání a s obavami, jak se to povede, jsem dnes kolem oběda zavolal do firmy GalvanKo s. r. o. se sídlem v Kopřivnici. Bylo mi sděleno, že to mám hotové a mohu si to vyzvedno

Vloženo: 05.05.2015
    Uskutečněno: 05.05.2015
  • Když ne vloni, aspoň letos.

Když ne vloni, aspoň letos aneb „Krásky na cestách “ tentokrát podruhé. Jak z nadpisu vyplívá, loni jsem na této akci nebyl (i když jsem je tam později zhlédl). Takže letos jsem se rozhodl, že se pojedu podívat. Poněva

Vloženo: 18.04.2015
    Uskutečněno: 18.04.2015
  • Zase něco nového.

Sezona se kvapem blíží :-DD , moje oko B-) na Kawu vzhlíží. Co bych na ní udělal, co bych na ni zase dal. Nějakou kačku jsem pošetřil a nový štít si zakoupil :-DD . Dneska jsem ho nasadil a fotkami se Vám pochlubil :

Vloženo: 15.02.2015
    Uskutečněno: 15.02.2015
  • Doplnění výbavy.

Rozhodl jsem se, že si doplním výbavu motorkáře. Po nedávných zkušenostech v podobě totálního promoknutí (n) , jsem usoudil, že by se hodil nepromok. Začalo tedy dlouhé prohledávání eshopu s tímto druhem zboží. Nabíd

Vloženo: 16.07.2014
    Uskutečněno: 14.07.2014
  • I maličkost zamrzí, aneb chybami se člověk učí.

I maličkost zamrzí, aneb chybami se člověk učí. Píše se 6. 7. 2014 – neděle. Co počít s koncem víkendu. Dvě volby – jet pracovat na zahradu, nebo jen odpočívat s rodinou. Vítězí varianta číslo dvě. Takže ráno se nevs

Uskutečněno: 06.07.2014
  • Nové přezutí

Dne 24. 6. 2014 dostal mazlík nové přezutí. Bohužel i přes měsíc a půl čekání, jsem se nedočkal (n) :MICHELIN Commander II , které konečně v letošním roce začaly být vyráběny i v mých roměrech (myšleno zadní guma

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 24.06.2014
  • Zase něco nového

Zase něco nového. Opět po nějakém čase jsem si udělal radost a k nelibosti mé drahé ženušky (nebylo to až tak hrozné), jsem si koupil něco na mou Kawinu. Nevím, jaké mají ostatní zkušenosti, ale mne občas štvalo př

Vloženo: 04.06.2014
    Uskutečněno: 04.06.2014
  • Nedělní dopoledne, aneb opět Hurá akce.

Nedělní dopoledne, aneb opět Hurá akce. Bylo nedělní dopoledne 1. 6. 2014. Přemýšlel jsem, zda opět odcestovat na zahradu, neb je tam ještě tolik práce po zimě, až se toho hrozím. Další myšlenka byla, jít do garáže a

Vloženo: 04.06.2014
    Uskutečněno: 01.06.2014
  • Výměna oleje.

Nastal čas, vyměnit mazlíkovi olej. Vzhledem k tomu, že nejsem zručný a zkušený v těchto činnostech u motocyklů, jako někteří mí přátele z Nejvěrnějších . Rozhodl jsem se obrátit na osobu fundovanou. Svěřil jsem svůj

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 21.05.2014
  • Žehnání motocyklů aneb Nejvěrnější ve Frýdlantů

„Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čas…“ no trochu přibrzdím . :-D Nebyl tedy večer, ale ráno 1. května 2014. Den kdy se koná 5. ročník Žehnání motocyklů ve Frýdlantě nad Ostravicí, v kostele Svatéh

Vloženo: 03.05.2014
    Uskutečněno: 01.05.2014
  • Nedělní vyjížďka

Je neděle 6. dubna 2014. Poslední den víkendu a já tento týden ještě ani jednou nevyjel. Prostě to nějak nevyšlo. Jsou tři hodiny odpoledne a moje milovaná ženuška, se právě vrátila z práce. Slunce se schovalo za mraky.

Vloženo: 07.04.2014
    Uskutečněno: 06.04.2014
  • Trochu tuning

Rozhodl jsem se svojí Kawinu trošičku zkrášlit. :-D Přes čínské specialisty na všechno a přes server Aliexpress.com, jsem si objednal LED světla, které mimochodem vyšly oproti našemu trhu na třetinovou cenu. Nic neobv

Vloženo: 12.03.2014
    Uskutečněno: 12.03.2014
  • Nedělní odpoledne na Hance.

Je neděle 9. 3. 2014 , den po MDŽ. Tento znovu obrozený svátek, dává možnost nám mužům, udělat radost svým protějškům něžného pohlaví, darováním nějakého dárečku, nebo alespoň malou kytičkou. Někteří používají tento den,

Vloženo: 11.03.2014
    Uskutečněno: 09.03.2014
  • Radost před sezonou

Zima končí a přichází konečně teplejší jarní období. Tato doba je u mnoha lidí velice oblíbená :-D, neboť po zašedlých a chladných dnech zimního času, nastává konečně doba, kdy se začíná probouzet příroda. Tažní ptáci se

Vloženo: 27.02.2014
    Uskutečněno: 27.02.2014
  • Kappa K53N

Kappa K53N Je středa 16. Listopadu a konečně dorazily (y) všechny díly na můj nový přírůstek. Jmenuje se KAPPA K53N. Skládá se z několika dílů: - Kufr Kappa K53N - Opěrka zad K612 - Lakovaná kryt KC53 N901 če

Vloženo: 16.11.2013
    Uskutečněno: 16.11.2013
  • Nový přírustek

Zatím jen tak leží v garáži. Čekám ještě totiž až mi brašin přiveze za týden nosič (koupeno v Germany). Pak už nebude nic bránit tomu , aby se to vše přestěhovalu na Kawu. Foto je jen zatím z mobilu. Lepší foto bude pozd

Vloženo: 24.10.2013
    Uskutečněno: 24.10.2013
  • Borůvkové knedlíky aneb Už nejezdím sám.

Ještě do nedávna jsem na Své Kawě 900 Custom brouzdal silnicemi našeho kraje povětšinou sám. :-( Občas jsem se projel s kámošem z baráku, ale poněvadž má Suzu Bandita, tak to pokaždé probíhalo tak, že vlastně on jel a j

Vloženo: 09.10.2013
    Uskutečněno: 05.10.2013
  • Nové kufry

Tak se mi povedlo za našetřený peníz pořídit si něco nového na motorku. I když šetření a nákup byl provázen nelibostí mé drahé polovičky, ale nakonec ustoupila, protože zjistila, že to nemá význam. Tak se to konečně pov

Vloženo: 01.04.2013
    Uskutečněno: 01.04.2013