Kawasaki VN 900 Custom (2007)

Vlastník DRU2142
Vloženo 3.12.2012
Aktualizováno 21.12.2013

Vloženo: 27.02.2014, Uskutečněno: 27.02.2014, Zhlédnuto: 11x

Zima končí a přichází konečně teplejší jarní období. Tato doba je u mnoha lidí velice oblíbená , neboť po zašedlých a chladných dnech zimního času, nastává konečně doba, kdy se začíná probouzet příroda. Tažní ptáci se vrací z teplých krajin a do všeho živého se začíná vlévat nová svěží energie . Tuto dobu velice miluje jedna specifická skupina lidí a to jsou " Motorkáři ", kteří jakoby mávnutím kouzelného proutku, začínají své jinak na zimu uložené a zakonzervované stroje různě dostrojovat, oprašovat, dolívat všechny potřebné náplně a vkládat baterie, aby už konečně mohli vyjet na oschlé silnice.
Avšak nejen stroje je potřeba připravit, ale i výstroj a povinnou výbavu potřebnou pro bezpečnou jízdu na naších miláčcích.
Takže i já se ponořil do této činnosti a začal jsem nabíjet, leštit a dofukovat. Mimo to jsem, jsi však díky mé milované polovičce ( za což jí velice děkuji ) udělal velikou radost ( takové opožděné vánoce ) a pořídil jsem si Interkom do své přilby NOLAN N43E Air . Je to základní vnitřní sada Basic Kit2 a bezdrátový modul Bluetooth Kit3 .Sadu jsem zakoupil u společnosti MotoMoto.cz , která nabídla nejlepší cenu na trhu.
Dnes to vše dorazilo přes distribuční společnost PPL. Jen však jednu malinkatou vadu to mělo a to, že v obou sadách byly pouze návody v jazyce polském. Ne že by mi to až tak vadilo, ale jednou jsem Česká republika, tak by mělo zboží obsahovat návod v jazyce země, v které se prodává. To jen tak na okraj, ať se jen nerozplývám radostí.
Po příchodu ze zaměstnání nastalo urychlené zkoumání obsahu balení, návodu a internetově dostupných informací.
Poté nastal čas montáže, cca 1 hodinka se vším všudy. Určitě to někdo zvládl i rychleji, ale není, kam spěchat sezona teprve začíná. Takže nastrojeno a instalováno.
Další fází bylo nahrání nejnovějšího firmwaru a to proto, že na trhu je již vyšší řada Bluetooth Kit3+ ( ta je však o 600,- Kč dražší ). Avšak díky tomuto upgradu jsem svou sadu povýšil na verzi " + ".
Teď už zbývá jen jediná věc a to uvedení do provozu. Jak to však, ale bývá, vždy se najde nějaký zádrhel. Ten se jmenuje " Nabití zařízení před uvedení do provozu " a to je cca 10 hodin nabíjení. Tak se zatím mějte hezky a až to vyzkouším, jistě doplním deník o další poznatky.

Na závěr jedna malá prosba a jedno velké přání pro všechny motorkářé . Jezděte hlavou a dojeďte vždy v pořádku do touženého cíle .

istonbike (2) napsal 04.04.2014 v 17:55

Jo když ty se dáš do psaní tak to STOJÍ ZA TO a interkom je parádní věcička mít ho všichni bavíme se i za jízdy a kdoví kam bychom dojeli

shumi-p (0) napsal 10.03.2014 v 20:57

Fakt super věcička

rici07 (0) napsal 10.03.2014 v 10:31

Dobrá a praktická věcička Ty bílí cigáni sou u všeho myslím PL Ten návod je trestu hodný mají to i ze zákona ale hlavně at slouží

Václav69 (0) napsal 28.02.2014 v 17:53

Super věc

BLUESAVAGE (2) napsal 28.02.2014 v 14:41

to je nápad

Tuareg-Tengai (1) napsal 28.02.2014 v 07:15

máš recht českej návod by mněl bejt u všeho co tu u nás koupíš,a co se týče ježdění na motce vždycky se najdou magoři kteří nám rozumnejm to pos...!takže příjemné užívání intercomu a bezstarostné jízdy k tomu

Tuareg-Tengai (1) napsal 28.02.2014 v 07:10

Zub47 (2) napsal 28.02.2014 v 03:35

Parada Taky o nem uvazuju,ale nevim jestli to do me nove helmy vubed dam,uz ted to mam na tesno

JirkaMetal (1) napsal 27.02.2014 v 22:30

Tož jako vždy exceluješ s tim pisaním pěkná hračka jen co je pravda tak čerstvý pokec do uší přeji

• Sedm NEJVĚRNĚJŠÍCH

Dne 28.9.2016 v den svátku České státnosti , jsme se s přáteli rozhodli, že se pojedeme projet. Jak jinak než na motorkách. V autobuse by to asi vypadalo blbě, sedm cypku v přilbách že. A jak jsem již vzpoměl dalo se

Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • Konečně po dlouhé době

Konečně jsem po dlouhé době, což je od žehnání na Pstruží, vyjel. Super počasí, tak jsem si řekl, že Mazlíka trochu protáhnu. :-D Příprava byla rychlá. Vzhledem k velikému jízdnímu absťáku, jsem se vykašlal na celou bez

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 25.05.2016
  • První jarní brázda, aneb nová sezona je tady.

První jarní brázda, aneb nová sezona je tady. Konečně nám skončila zima a tak jak to obvykle bývá v tomto období, většinu motorkářů začnou svrbět dlaně. Tak úplně stejně to bylo u mne a mých přátel Dalibora, Shumiho

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016