Kawasaki VN 900 Custom (2007)

Vlastník DRU2142
Vloženo 3.12.2012
Aktualizováno 21.12.2013

Vloženo: 16.11.2013, Uskutečněno: 16.11.2013, Zhlédnuto: 15x

Kappa K53N

Je středa 16. Listopadu a konečně dorazily všechny díly na můj nový přírůstek. Jmenuje se KAPPA K53N.

Skládá se z několika dílů:
- Kufr Kappa K53N
- Opěrka zad K612
- Lakovaná kryt KC53 N901 černá perleť
- Sada brzdového světla V107

První krok kompletace byla montáž opěrky. Pomocí šablony a vrtačky jsem vyvrtal otvory pro upevnění opěrky. Dvěma šrouby s gumovou podložkou jsem připevnil opěrku. Je příjemně měkká .

Další krok , byla montáž sady brzdových LED světel. Díky přiloženým návodům (v několika jazycích jen ne v češtině ) jsem se toho zhostil s grácií a umem rovným českému kutilovi .

Vyříznutí otvorů pro umístění světel, bylo díky zalamovacímu noži jednoduchou záležitostí. Poté dochází ke vložení LED modulů do jednotlivých otvorů. Propojení pomoci přiložené kabeláže proběhlo rychle (avšak při pozdější zkoušce funkčnosti, zjištěno špatné zapojení na jiný konektor ). Největší piplačka však byla s vložením gumového těsnění, které ač jsem se snažil, vždy si našlo cestu ven s připravených drážek . Nakonec se to však povedlo, a mohl jsem přiložit zpět kryty světel.

Předposledním krokem byla montáž lakovaného horního krytu kufru, který je v odstínu N901, což je černá perleť. Tím došlo k částečnému sladění s barvou motocyklu.

Při montáži LED světel jsem však měl obavy, jak budou přes kouřové kryty tyto světla prosvítat. Avšak při poslední kroku a tím byla funkční zkouška, se mé obavy rozplynuly . Svítivost je super . Na to, že se jedná o šestici malých diod na každé straně je výsledek úchvatný. Už se nemohu dočkat, až ho nasadím na KAWU a vyrazím do ulic. Což vzhledem k aktuálnímu měsíci bude až za hodně dlouho . Bohužel zima je zima. Takže to je zatím vše z mého zvelebování mého motocyklu .

Tuareg-Tengai (1) napsal 30.12.2013 v 23:03

at slouží

tatíkPé (9) napsal 19.11.2013 v 23:32

Tož,moc pěkně si to zrobil .

istonbike (2) napsal 18.11.2013 v 19:58

Paráda máš skvělou dílnu a teď můžeš na cestu kolem světa kufry větší než v plechovce

Zub47 (2) napsal 17.11.2013 v 06:46

Toz to vypada opravdu super a na Kawe to bude spickove,uz se tesim az to uvidim osobne ale myslim ze to bude az za dlouho takze na jare ahoj

JirkaMetal (1) napsal 17.11.2013 v 02:48

Nádhera,nádhera komu čest tomu sláva gratulejšn

• Sedm NEJVĚRNĚJŠÍCH

Dne 28.9.2016 v den svátku České státnosti , jsme se s přáteli rozhodli, že se pojedeme projet. Jak jinak než na motorkách. V autobuse by to asi vypadalo blbě, sedm cypku v přilbách že. A jak jsem již vzpoměl dalo se

Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • Konečně po dlouhé době

Konečně jsem po dlouhé době, což je od žehnání na Pstruží, vyjel. Super počasí, tak jsem si řekl, že Mazlíka trochu protáhnu. :-D Příprava byla rychlá. Vzhledem k velikému jízdnímu absťáku, jsem se vykašlal na celou bez

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 25.05.2016
  • První jarní brázda, aneb nová sezona je tady.

První jarní brázda, aneb nová sezona je tady. Konečně nám skončila zima a tak jak to obvykle bývá v tomto období, většinu motorkářů začnou svrbět dlaně. Tak úplně stejně to bylo u mne a mých přátel Dalibora, Shumiho

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016