Kawasaki VN 900 Custom (2007)

Vlastník DRU2142
Vloženo 3.12.2012
Aktualizováno 21.12.2013

Nedělní odpoledne na Hance.

Vloženo: 11.03.2014, Uskutečněno: 09.03.2014, Zhlédnuto: 11x

Je neděle 9. 3. 2014 , den po MDŽ. Tento znovu obrozený svátek, dává možnost nám mužům, udělat radost svým protějškům něžného pohlaví, darováním nějakého dárečku, nebo alespoň malou kytičkou. Někteří používají tento den, jako zástěrku pro vyražení si, jak se říká " z kopejtka".
Ne jinak tomu bylo i u mé motorkářské rodiny "Nejvěrnějších" , kteří se v tento den (8. 3. 2014) opět setkali, kde jinde než na moto-baru 13 ve Frýdku Místku. Důvodů pro toto, setkání bylo hned několik. Jak jsem již vzpomněl oslava onoho svátku MDŽ, další důvod byl předání si nášivek a nálepek se symbolem naší moto-partičky. A v neposlední řadě, se dobře pobavit a posedět u dobré skleničky s fajn lidmi.
Já jsem se bohužel tentokrát nezúčastnil, protože jsem slíbil již dříve svým dvěma ratolestem, návštěvu ZOO.
Když už to nevyšlo tedy v sobotu, tak jsem se rozhodl setkat se s některými, alespoň v neděli. A to prostřednictvím vyjížďky, která se domluvila nějak přes týden.
Dohoda zněla " Jede se na věhlasný a v našem regionu známy moto-bar Hanka" .
Vzhledem k tomu, že na Hanku to mám asi 30 km, tak by to asi nebyla moc veliká vyjížďka. Rozhodl jsem se a dohodl s klukama, že dorazím do Frýdku na 13-ku a odtud zahájíme spolu z JirkoMetalem přesun po domluvené trase na Hanku.
Trasa byla plánovaná přes Ostravu, kde se k nám na benzíně OMV vedle autobazaru AAA připojil další účastník zájezdu Václav69 .
Z Ostravy jsme nabrali směr Bravantice do stanoveného cíle dnešního dne, kde nás měli očekávat další členové Nejvěrnějších a to Čmelda222 a Shumi-p se svým drahými polovičkami .
Po příjezdu do cíle ve 14:40, nás čekal trošičku malý šok a to v podobě plného parkoviště. Po krátkém rozhlédnutí, se nám povedlo umístit naše stroje do parkovacích pozic, avšak až na samotném konci parkoviště. Po odstrojení jsme však této situace využili a jali jsme se pokochat pohledy na různorodost a množství krásných strojů, které se rozhodli jejich majitelé taktéž po dlouhém zimním půstu provětrat.
Další šok nás opět čekal uvnitř baru, kde se vinula fronta žíznivých a hladových motorkářů až někde k záchodkům. Takže jsme zaujali místo ve frontě a pokorně čekali až na nás výjde řada, abychom také ukojili naše potřeby.
Až kolem 15:30 se k nám skutečně připojili další již vzpomínaní účastníci zájezdu a to Shumi s Evou. Čmelda s Pavlinou bohužel nedorazili.
Ještě chvíli jsme poseděli, poklábosili. A nastal čas odjezdu směr domov. Václav navrhl zpáteční cestu přes Opavsko a Hlučín směr Ostrava a Frýdek.
Vzhledem k tomu, že má drahá polovička měla před sebou noční směnu, dovolil jsem si navrhnout změnu trasy. Povedlo se.
Osedlali jsme tedy naše stroje a přes Bílovec jsme se vydali směr Nový Jičín, kde jsme se na čerpací stanici Benzína naposledy zastavili a po krátké pouze na cigaretku rozloučili a ukončili společnou nedělní vyjížďku.
Odtud se kluci a jedna dáma, odebrali směr Příbor a dále pak Petřvald, Ostrava a Frýdek Místek, ke svým domovům. No a já a moje drahá jsem odfrčeli směr realita v podobě našich milujících se ratolestí a tak jsme ukončili tento krásný slunečný nedělní den, prožitý s fajn lidmi. Za což jim děkuji. DÍKY.
PS: "Škoda, že nemohl Igor (Istonbike) s námi . :´-

istonbike (2) napsal 04.04.2014 v 18:01

Péťo fantasticky napsáno Tvojí krásné polovičce to v kůži opravdu sekne Jo taky mě to mrzí že jsem nejel,ale důvody byly jasné

BLUESAVAGE (2) napsal 12.03.2014 v 18:23

Zápis delší jako samotný výlet

Parádní odpoledne

Tuareg-Tengai (1) napsal 12.03.2014 v 13:05

super,tohle by bylo na knihu, seš rozenej spisovatel,jináč bezva parta a bezva den,škoda že jen beze mn

shumi-p (0) napsal 12.03.2014 v 10:17

pěkně rozepsané

Zub47 (2) napsal 12.03.2014 v 06:54

Paradni neďele sluši v am to už t sem taky pojizdny

Václav69 (0) napsal 12.03.2014 v 05:06

Opravdu pěkný malý výletík (i když trošičku chladný) Nicméně povedl se ke spokojenosti všech Moc pěkné fotky Těším se na další výlet a doufám, že nás bude více

tatíkPé (9) napsal 12.03.2014 v 03:25

Perfektně napsané .

JirkaMetal (1) napsal 12.03.2014 v 03:07

Nemám slov k tomuto románu nikdy jsi v psani nepolevil takže jen dodatek - DĚKUJI,že jste přijeli

• Sedm NEJVĚRNĚJŠÍCH

Dne 28.9.2016 v den svátku České státnosti , jsme se s přáteli rozhodli, že se pojedeme projet. Jak jinak než na motorkách. V autobuse by to asi vypadalo blbě, sedm cypku v přilbách že. A jak jsem již vzpoměl dalo se

Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • Konečně po dlouhé době

Konečně jsem po dlouhé době, což je od žehnání na Pstruží, vyjel. Super počasí, tak jsem si řekl, že Mazlíka trochu protáhnu. :-D Příprava byla rychlá. Vzhledem k velikému jízdnímu absťáku, jsem se vykašlal na celou bez

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 25.05.2016
  • První jarní brázda, aneb nová sezona je tady.

První jarní brázda, aneb nová sezona je tady. Konečně nám skončila zima a tak jak to obvykle bývá v tomto období, většinu motorkářů začnou svrbět dlaně. Tak úplně stejně to bylo u mne a mých přátel Dalibora, Shumiho

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016