Kawasaki VN 900 Custom (2007)

Vlastník DRU2142
Vloženo 3.12.2012
Aktualizováno 21.12.2013

NEJVĚRNĚJŠÍ U MĚ DOMA ANEB KONTROLA ZDRAVOTNÍHO STAVU

Vloženo: 18.07.2015, Uskutečněno: 18.07.2015, Zhlédnuto: 13x

NEJVĚRNĚJŠÍ U MĚ DOMA ANEB KONTROLA ZDRAVOTNÍHO STAVU

Jak jsem přes týden informoval NEJVĚRNĚJŠÍ , že se mi stala menší zdravotní nehoda , a že nějakou dobu na Mazlíka nesednu. Hned padla od JirkyMetala nabídka, že zbuntuje tu naší moto rodinu a že dorazí. Nějak mi to vyšumělo, bo mi tehdy ta palice toho moc nebrala, že tam bylo někde napsané v pátek nebo v sobotu. Prej jak se mě to helfne. Říkám, nějak jsem to přehlíd. Ale něco mi nedalo, tak jsem dneska ráno, jak ta moja holubička přišla z noční. Skočil do toho našeho Ferrari (C3) a frnknul jsem do Kaufu na pár Birellu, nějakou tu minerálku a trochu zeleniny. Bo zbytek jsem měl doma. No po návratu už z mojí byla Šípková Růža, bo večer vali ještě na jednu šichtu . No co, chce holka nové auto, tak musí makat. Tak jsem kolem ní lehce proklouznul, abych to pivo bez piva dal trochec vychladit (do mražaku). Šak se mi to pozdějc vymstilo.

No nic bylo brzké předpoledne, tak rychle do kuchyně, bo ta moja milovaná sebranka (dětičky moje) je věčně hladová. Šipková Růža chrní, tož jim mosim něco uklohnit. Dal jsem se s chutí do toho a za chvilu to bylo hotovo. Až se za ušiskama oblizovali. Ale mezitím jsem ještě stihl (pro případ, že by se fakticky někdo ukázal) upéct bábovku. Byla dobra, jen se mi ta sviňa, trochu vyvalila na jednu stranu. Nevadí. Ještě jsme se večer porvali o poslední kusek. Vyhrál jsem.

Ale ještě před tím.

Bylo kolem třetí hodiny PM, jak píšo amerikani (prostě odpoledne) mi zazvonil mobil. Ve sluchátku zaznělo „Ahoj Péťo jsi doma“. Už jsem věděl, která bije. Řikam „Jsem". Prej „Přideš dolu, „ Já říkám pojď ty nahoru“. Jak v té pohádce o té špinavé děvuše, jo Popelka ji říkali, jak se hádali pod tím stromem. Však jste to všichni viděli ni. Tož, že teda jo. Tak ti čekám u dveří a furt nikdo. Beru mobil volám, kde že su, bo podle času, jak jim to trvalo, bych já mosel bydlet až tak v 150-tém patře. No jo oni si ještě dávajo čambáro. Tož víte skoro samy haviř, tak prostě mosijo do těch plic pořád rvát nějaké to svinstvo, jak kdyby toho na té šachtě měli pořad málo. Rychle jsem vzbudil ŠípkoRůžu, stylem ala POPLACH,BUDÍČEK. Div, že jí oči úlekem nevylezli z důlku. A už někdo zvoní. Otevřel náš nejmladší. Než jsem se stačil dovalit ke dveřím, tak na mě vyletěla armáda motorkářů. Shumi a Evik za nimi Rentik, potom Sonik a Jirka Náčelník, v závěsu s věčně hladovým Zoubkem s Pájou a nakonec můj oblíbený Iston Igorek. Ty vole tolik Birellu ani nemám, tož to nějak zbuntuju. Však jo. Po tom co se mi je povedlo všechny směstnat do naší haciendy (mini 2+1). A po kontrole mého válečného poranění, jsem hosty pohostil, co hrdlo ráčilo. Snad mě nikdo nepomluví. Jen ten Birell v mražáku se mi trochu vymstil. No a jak na sviňu vyšel na Náčelníka. No co, aspoň mu vydržel nejdýl. Tak jsme seděli, klábosili, aj na jabkovicu přišla řada. Prej jim chutnala. Až už se začali sbírat, že prý valijo na šichtu. Tož chápete to ludé, aj o tom krátkém víkendu si nedají pokoj. No jo co se dá robit, jak Bakala zavelí, nedá se odmlouvat.

Tož každopádně děkuji všem NEJVĚRNĚJŠÍM , co si na mě udělali čas a přijeli mě navštívit v našem skromném obydlí. Příště však musíte dát vědět dopředu ať se možu lépe připravit a nakoupit vice piva bez piva, dát grilovat sviňu a koupit větší bejvak ať se nemusíme tolik tlačit.

DĚKUJI VŠEM.

rici07 (0) napsal 23.07.2015 v 19:34

Petře tak ti přeju aby si byl brzo fit zranění vypadá brutálně tak že at se brzo zhojí a chvilku budeš muset mít háro

cmelda222 (1) napsal 22.07.2015 v 07:45

rovněž přeji brzké zhojení a usednutí na motku, jizvy chlapy krášlí a budeš muset udělat na přilbě zásek, aby byla při jízdě vidět ... tož tak, já dojel z veder do veder tak si odpol asi taky konečně sednu na žhavé sedlo koženkové a spálím kulky někde odněkud někam. Tak ať jsi co nejdříve zase redy čau čmelda

Kolic (2) napsal 20.07.2015 v 00:14

Nějak se tady nejde dopátrat, jak k tomu úrazu na hlavě došlo,
z toho dovozuji, že to nebylo v souvislosti s motosportem,
Ale ať tak, nebo tak - hlavně, že můžeš dojít pro ty Birely,
Zítra si dokoupím motohadry na pouštní teploty a snad budu připraven vyrážet i v pouštním klimatu - jako dnes.

Wildaja (44) napsal 19.07.2015 v 22:07

Tož fajně se to četlo . Kamarádi rozveselili maroda a to se to teď bude panečku hojit , skoro samo . Jinak ... ještěže jsi nebyl na výstavě vojenské techniky, páč by si člověk myslel, že máš to válečné zranění doopravdy a s tama, že to nebylo jen "jako" .

Tuareg-Tengai (1) napsal 19.07.2015 v 21:01

Petře hlavně se uzdrav at se možeš opět plně věnovat nejen ženě ,dětem ale i motce

Evikshumi (0) napsal 19.07.2015 v 11:03

Péťo a Zdenulinko moc děkujeme za super pohoštění

snorhule (0) napsal 19.07.2015 v 08:47

perfektní,tak supr napsáno už dlouho jsem se tak nenasmála u čtení ,díky za pohoštění,bylo to skvělé

owenovic (12) napsal 19.07.2015 v 08:32

Napsáno na 1*. Obdivuju tě,že i bábovku uděláš na to já moc nejsem ,ale zase umím aspon uchutnávat Supr Petře.

Zub47 (2) napsal 19.07.2015 v 08:08

Oprava-Pohoštěni

Zub47 (2) napsal 19.07.2015 v 08:07

Tož Polhoštěni bylo prostě luxusni ďiky moc že jsme tě mohli prijet vyžrat a vychlastat a stojan -vždy pripraven,vi houby kdy zrovna budu parkovat

babula (0) napsal 18.07.2015 v 23:40

Petře , krásně napsáno . Rodinu nejvěrnějších kolem sebe také super . Uzdrav se a v srpnu , nejpozději v září vás snad postiskám všechny

SonyLee (5) napsal 18.07.2015 v 22:17

Luxusní

Dalibor1983 (0) napsal 18.07.2015 v 22:09

Hlavně se nam uzdrav Je to škoda že sem nemohl jet bo sem čekal na znytovani řetězu Tak snad příště.

shumi-p (0) napsal 18.07.2015 v 21:58

America jasná věc tož jak jinak Bylo moc super vás vidět a poklábosit i,moc děkujeme za pohoštění ,koláčky moc superky mňamiky ,raději už dávej na sebe velký pozor ať už se nám nezraníš ,no a za 45 minut odjiží hornická šlechta makat na toho Bakalu Jinak moc super den Peťule,Šípková Ruženko Ale přepadovka to byla výborná

istonbike (2) napsal 18.07.2015 v 21:51

Petře jsi skvělý hostitel a hlavně bezva brácha Birell,kávička, Tvýma rukama upečená bábovka i teplé koblihy od tchýně byly výborné ...však toho na talíři moc nezbylo a Zoubek v tom nebyl sám DÍKY VÁM OBĚMA

JirkaMetal (1) napsal 18.07.2015 v 21:49

No Petře super počteníčko báječně jsi to popsal a samo děkujeme za pohoštění a birellka taky jen jsem měl strach, že toho Přemka od toho stolu budu muset vypráskat bo nebylo ještě snězeno DÍK,DIKES,DĚKUJEME

• Sedm NEJVĚRNĚJŠÍCH

Dne 28.9.2016 v den svátku České státnosti , jsme se s přáteli rozhodli, že se pojedeme projet. Jak jinak než na motorkách. V autobuse by to asi vypadalo blbě, sedm cypku v přilbách že. A jak jsem již vzpoměl dalo se

Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • Konečně po dlouhé době

Konečně jsem po dlouhé době, což je od žehnání na Pstruží, vyjel. Super počasí, tak jsem si řekl, že Mazlíka trochu protáhnu. :-D Příprava byla rychlá. Vzhledem k velikému jízdnímu absťáku, jsem se vykašlal na celou bez

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 25.05.2016
  • První jarní brázda, aneb nová sezona je tady.

První jarní brázda, aneb nová sezona je tady. Konečně nám skončila zima a tak jak to obvykle bývá v tomto období, většinu motorkářů začnou svrbět dlaně. Tak úplně stejně to bylo u mne a mých přátel Dalibora, Shumiho

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016