Kawasaki VN 900 Custom (2016)

Vlastník Pragi
Vloženo 11.6.2020
Aktualizováno 14.6.2020

Klasický vzhled motorky pro starší pány jako jsem já.

Motorka koupena od TASS (Tečovice)

První dojmy - Pohodová luxusní jízda, připadá mi, že dobře drží stopu v zatáčkách, lehce ovladatelná. Tuhá řadící páčka, brzdovou jsem musel upravit, nic co by mi zásadně vadilo. Jen pro upřesnění nejsem z nejmenších a vážím přes 100 kg.

Pohodová luxusní jízda, připadá mi, že dobře drží stopu v zatáčkách, lehce ovladatelná. Tuhá řadící páčka, brzdovou jsem musel upravit, nic co by mi zásadně vadilo. Jen pro upřesnění nejsem z nejmenších a vážím přes 100 kg.Brzdí dobře, při prudkém, intenzivním brzdění nemám pocit zvedání zadního kola jako u své druhé motorky Hohda 700 NC. Pro spolujezdce dost nepohodlná musel jsem pořídit opěrku. Doře snáší pomalou jízdu na vyšší rychlostní stupeň, nevím jestli to má něco společného s tím, že nemá hnací řetěz, ale řemen. Na Kawasaki trochu hlučnější převodovka, ale jako by člověk kopnul do poplicnice s plechovým odpadem to zas ne. Sedačka je je široká, prý v dešti to bude vypadat jako že sedím v lavoru s vodou, nemám tu zkušenost. Nemám čelní plexi a ani ho nebudu pořizovat. Nikdy jsem nepatřil do skupiny trhačů asfaltu, nicméně po 120, už se musím řádně držet. Ujel jsem zatím cca 300-500 km, po jízdě se vždy hodinu neovladatelně usmívám. Buď začínám blbnout nebo to přikládám hezkému svezení.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 19.05.23 v 16:44 10b.

Syndrom nezvladatelné radosti postride mám taky, jen mi to vydrží do druhého dne. Máš parádní stroj, užívej.

žižala.
žižala. napsal 12.06.20 v 15:53 10b.

Parádní strojovna.

fery251
fery251 napsal 12.06.20 v 15:44 10b.

Pěknej kousek

Pabli
Pabli napsal 12.06.20 v 07:06 10b.

Krásny stroj. Veľa šťastných km