Kawasaki VN 900 Custom (2007)

Vlastník lazysnail
Vloženo 22.2.2012
Aktualizováno 23.2.2012

V pokrocilom veku som sa zjasil a kupil som. Povodne som mal zalusk na Kawasaki VN900 classik ale ked som nazivo videl tuto custom-u, neodolal som. Predchadzajuce skusenosti nemam ziadne, takze s plynom, brzdami zatial len tak opatrne.

Neviem porovnat s nicim inym a skusenosti po prvom roku je zatial malo.
Sedi a jazdi sa mi na nej dobre. Napriek mojej malej vyske (169 cm) a vahe (64 az 67 kg v zime ). Manipulacia na mieste je tiez v pohode napriek vyssej vahe v pomere ku mne. Na co si ale musim davat pozor, to je prava ruka. Ak sa zabudnem, dost razantne zatiahne.
Nemam robene ziadne velke upravy. Od predosleho majitela som "zdedil" plexi, opierku, padaky a brasne. Plexi a opierka zrejme pojdu dolu, nehodia sa mi tam.
Vyfuky su original tovarenske ale tak mi to aj vyhovuje.
Sedlo - pozeram po solo sedle, pretoze aj tak jazdim sam. Snad casom vymenim.
Co mi trochu vadi je chybajuci priestor pod sedlom. Aspon na lekarnicku. Ale to bude podobne aj u inych.

majky64
majky64 napsal 16.02.14 v 09:32

pekna masina ja mam vn900clasic ale ten custom sa mi zacina pacit viac vela stastnych km

Hyosungmoto
Hyosungmoto napsal 01.10.12 v 05:50

Krasný stroj ! 10b

berja
berja napsal 02.08.12 v 19:29

pěkna at ti dobře šlape

lazysnail
lazysnail napsal 29.07.12 v 13:06

JirkaXJR1200> Dakujem. Este stale -po roku a 1/2- spolu "bojujeme". Uz to sice nie je take krvylacne ako na zaciatku ale aj tak... To vies, som zaciatocnik.
Uz som od znamych velakrat pocul - nauc sa pit pivo (kvoliva pupku - ale pivo mi stale nechuti), nechaj si narast bradu/fuzy a "haro" (a napriek tomu som stale vyholeny "pako"), zozen si nejaku "-nastku"/ladvinku (dakujem, neprosim, uz som zazil).
Ale myslim, ze sa nakoniec skamaratime. Uz sa to zacina trochu prelamovat.

JirkaXJR1200
JirkaXJR1200 napsal 26.07.12 v 22:05