Kawasaki VN 900 Custom (2007)

Vlastník DRU2142
Vloženo 3.12.2012
Aktualizováno 21.12.2013

Vloženo: 12.03.2016, Uskutečněno: 04.03.2016, Zhlédnuto: 10x

Tak jsem si řekl, že za chvíli začne nová sezona a mě se v té minulé rozpadly rukavice. Takže si budu muset pořídit nové. A jelikož mi občas přijde nějaký voucher od LOUIS.DE , tak je potřeba ho zužitkovat. Ten poslední byl na 25 € , při zakoupení zboží za 99 €. Tudíž výsledná cena 74 € . Co tedy ještě dokoupit?
Jelikož se mnou párkrát loni vyjela dcera a bohužel nemá věci na motorku (vždy si půjčuje od manželky) a boty jí musím půjčovat moje. Usoudil jsem, že si pořídím nové botky. Již loni se mi tam jedny líbily. Koukl jsem do eshopu a stále je tam měli za příznivou cenu. Tak jsem to riskl a objednal velikost 41. Povedlo se, jen se musí trochu rozšlápnout. Když boty, tak do nich i ponožky. Potom bylo potřeba najít rukavice. Říkám si boty jsou PROBIKER , kouknu i na rukavice. Jedny se mi tam zalíbily, ale až byly doma, jsem zjistil, že jsou trochu hrubší, než na jaké jsem zvyklý. Uvidíme jak se budou chovat v létě, jinak je nechám na podzim a nebo pojdou do odprodeje. Ještě však bylo stále potřeba vybrat nějaké zboží do těch 99 €. Jelikož jezdím styl ala chopper, líbil se mi šátek na krk. Je to takový ten multifunkční, co se s něho dá postavit snad i stan , ne dělám si srandu. Prostě se mi líbil, tak jsem ho přihodil do objednávky.
A už zbývalo jen asi sedm euro, tak co najít. Začal jsem prohledávat eshop, ale ni jsem nemohl najít a nějak moc překračovat cenu se mi taky nechtělo. Nakonec mě zaujaly našívací/nalepovací písmena a jelikož jsem ten DRU1972,tak jsem si objednal svůj nick. Jen ještě nevím, na kterou bundu ho dám. Ale do začátku sezony to určitě vymyslím.
Takže dost bylo chlubení, jen jsem se chtěl s Vámi podělit o mé dojmy a mou malou radost.

babula (0) napsal 16.03.2016 v 12:45

Pěkný , Petře . Já letos také uplatnil voucher a koupil jsem si botky a helmu u Louise

DRU1972 (0) napsal 14.03.2016 v 16:16

Díky za komentáře, už se na Vás moc těším.

snorhule (0) napsal 14.03.2016 v 06:17

super

Kolic (2) napsal 13.03.2016 v 21:33

Petře, mi přijít kupon na slevu, tak ho taky 100% využiji, ony ty nákupy na motowebech zpříjemňují čekání na lepší počasí.

Tuareg-Tengai (1) napsal 13.03.2016 v 20:34

nové věci nový zážitek tak at to slouží jak má

Dalibor1983 (0) napsal 13.03.2016 v 07:41

Super, je potřeba se připravit na sezonu at mužem v klidu jezdit. Tež jsem si ted byl u kamošky obědnat jedny boty a taky hodně slušna cena. Sleva 45%

Zub47 (2) napsal 13.03.2016 v 06:34

Supr vybavička ja jestli letos zmjenim styl uvažuji o tomhle

shumi-p (0) napsal 13.03.2016 v 02:30

Super Peťule už může začít to Jaro

istonbike (2) napsal 12.03.2016 v 23:29

Super a já už o té radosti slyšel na vlastní uši

JirkaMetal (1) napsal 12.03.2016 v 21:36

Pěkný, pěkný a botečky ty mám taky.

owenovic (12) napsal 12.03.2016 v 20:56

Supr. Jde vidět, že na tuto sezonu budeš řádně připraven. Myslím si že boty budou dupr pár známých je mělo a spokojenost. At vám věci pořádně slouží

• Sedm NEJVĚRNĚJŠÍCH

Dne 28.9.2016 v den svátku České státnosti , jsme se s přáteli rozhodli, že se pojedeme projet. Jak jinak než na motorkách. V autobuse by to asi vypadalo blbě, sedm cypku v přilbách že. A jak jsem již vzpoměl dalo se

Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • Konečně po dlouhé době

Konečně jsem po dlouhé době, což je od žehnání na Pstruží, vyjel. Super počasí, tak jsem si řekl, že Mazlíka trochu protáhnu. :-D Příprava byla rychlá. Vzhledem k velikému jízdnímu absťáku, jsem se vykašlal na celou bez

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 25.05.2016
  • První jarní brázda, aneb nová sezona je tady.

První jarní brázda, aneb nová sezona je tady. Konečně nám skončila zima a tak jak to obvykle bývá v tomto období, většinu motorkářů začnou svrbět dlaně. Tak úplně stejně to bylo u mne a mých přátel Dalibora, Shumiho

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016