Kawasaki VN 900 Custom (2007)

Vlastník DRU2142
Vloženo 3.12.2012
Aktualizováno 21.12.2013

Když ne vloni, aspoň letos.

Vloženo: 18.04.2015, Uskutečněno: 18.04.2015, Zhlédnuto: 15x

Když ne vloni, aspoň letos aneb „Krásky na cestách “ tentokrát podruhé.
Jak z nadpisu vyplívá, loni jsem na této akci nebyl (i když jsem je tam později zhlédl). Takže letos jsem se rozhodl, že se pojedu podívat. Poněvadž všichni Nejvěrnější se rozhodli, že se nezúčastní, já se rozhodl jinak . S mojí milovanou ženuškou jsme se dohodli, že návštěvu obchodního centra Nová Karolína spojíme s pochůzkou po obchodech a snad i něco utratíme . Ráno jsem sice musel na hodinku do práce , ale pak už nám nic nebránilo, nasednou do auta (půjčil jsem si bratrovo) , že se aspoň svezu v lepším autě. A nebudu muset parkovat venku, tak jako vždy, když jedeme naším zapalovačem (auto na LPG).
Počasí sice nebylo nic moc, naštěstí uvnitř obchodního centra nám to bylo jedno. Lidí moc nebylo (asi to bylo tím počasím), takže žádné tlačenice, prostě pohodička. Ono vlastně nebylo, u čeho by se dělaly fronty. Musím přiznat, že jsem byl množstvím exponátů zklamán . Avšak kvantitu vynahradila kvalita , jak u veteránů, tak i u těch pár stojů značky SUZUKI . Prostě nádherné kousky v podání starých vozů světově známé Kopřivnické firmy TATRA . U motocyklu veteránů mě nejvíce zaujaly dva stroje a to Jawa 50 a motocykl Triumf. U nových motorek se mi líbily v podstatě všechny vystavované stroje. Při pohledu na Suzuki V Strom 650 jsem si okamžitě vybavil Igorů Stromek (jak je krásný). No a při pohledu na V Strom 1000 jsem opět pomyslel na Igora neb vím, jak by ho hned s fleku bral. Ale i dalších par strojů bylo krásných. S mojí láskou jsme se shodli, že by jí slušel buď Bandit nebo GSRa. A v podstatě tady naše exkurze „Krásek na cestách 2“ skončila. Potom jsem se ještě chvíli koukl na doprovodný program v podání biketrialové exhibice v podání Ostravské partičky Metan trials . Kluci byli dobří. Pak jsem vyhledal drahou polovičku (rozprchla se po obchodech), proběhlo ještě chvíli courání po obchodech a potom hurá domu. Vzal jsem to po dálnici, kde jsem trochu otestoval bratrovo autíčko (200 km) a za chvíli jsme byli doma. A tak skončil náš den s „KRÁSKAMI NA CESTÁCH 2“.

babula (0) napsal 25.04.2015 v 13:39

Krása , fotky super

DRU1972 (0) napsal 20.04.2015 v 21:09

Děkuji Všem za komentík

BLUESAVAGE (2) napsal 20.04.2015 v 19:53

Super, hlavne hodne fotek, takze jsem tam ani nemusel jezdit )

snorhule (0) napsal 20.04.2015 v 05:52

parádní

Tuareg-Tengai (1) napsal 19.04.2015 v 20:05

bezvadný Krásky veterány můžu a v tomhle ražení uplně Já byl na crosscountry v Kunčicích

Zub47 (2) napsal 19.04.2015 v 10:11

mi mrzly koule na vijižďce do Opavy

tatíkPé (9) napsal 19.04.2015 v 09:08

Paráda,my Bakalovi otroci,jak už jsem psal,byli samozřejmě v rachotě .

istonbike (2) napsal 18.04.2015 v 23:19

No parada taky jsem musel do prace...jo a diky ze sis na mne vzpomnel a vyfotil velkeho BAOBABA

Evikshumi (0) napsal 18.04.2015 v 22:00

Škoda že jsem byla v práci jinak nádhera a ticha závist

shumi-p (0) napsal 18.04.2015 v 21:56

Nádhera

JirkaMetal (1) napsal 18.04.2015 v 21:46

Paráda

• Sedm NEJVĚRNĚJŠÍCH

Dne 28.9.2016 v den svátku České státnosti , jsme se s přáteli rozhodli, že se pojedeme projet. Jak jinak než na motorkách. V autobuse by to asi vypadalo blbě, sedm cypku v přilbách že. A jak jsem již vzpoměl dalo se

Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • Konečně po dlouhé době

Konečně jsem po dlouhé době, což je od žehnání na Pstruží, vyjel. Super počasí, tak jsem si řekl, že Mazlíka trochu protáhnu. :-D Příprava byla rychlá. Vzhledem k velikému jízdnímu absťáku, jsem se vykašlal na celou bez

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 25.05.2016
  • První jarní brázda, aneb nová sezona je tady.

První jarní brázda, aneb nová sezona je tady. Konečně nám skončila zima a tak jak to obvykle bývá v tomto období, většinu motorkářů začnou svrbět dlaně. Tak úplně stejně to bylo u mne a mých přátel Dalibora, Shumiho

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016