Kawasaki VN 900 Custom (2007)

Vlastník DRU2142
Vloženo 3.12.2012
Aktualizováno 21.12.2013

Vloženo: 01.04.2013, Uskutečněno: 01.04.2013, Zhlédnuto: 3x

Tak se mi povedlo za našetřený peníz pořídit si něco nového na motorku. I když šetření a nákup byl provázen nelibostí mé drahé polovičky, ale nakonec ustoupila, protože zjistila, že to nemá význam.
Tak se to konečně povedlo a já to konečně vše namontoval na mašinu. Někdo může namítat, že plasty se na tento typ motorky nehodí "chápu to, každý máme jiný názor a já to respektuji", avšak já jsem bohužel nějak nepřišel na chuť kůži a to ani v oblečení. Takže plasty.
Je sice pravda, že jsem je chtěl potáhnout do kůže, ale bohužel f. DDT Custom Seats mi sdělila, že tento typ kufrů nelze potáhnout. Když to říkají odborníci a podle galerie prováděných prací to tak i vypadá, mi nezbývá než tomu věřit a od této myšlenky ustoupit. Avšak nehážu flintu do žita, jak se říká. Poněvadž mi barva kufru moc nesedí, jsem rozhodnut je nechat nalakovat do barvy motorky. Musím, ale opět trochu došetřit. Zatím je budu užívat tak jak jsou. Tak zatím zdarec.

Tuareg-Tengai (1) napsal 30.12.2013 v 22:58

podle mého názoru by potáhnout možná šli jen si s tím trochu pohrát,ale jináč pěkný hlavně že se líběj tobě

Zub47 (2) napsal 11.10.2013 v 07:07

PS:dobry domaci kutil toho zvladne lip nez nejaka odborna firma
a nebo na ty kufry dej airbush

Zub47 (2) napsal 11.10.2013 v 07:01

Vypada to zajimave,ja sem spis na kuzi ale zase to nema kazdy a kazdemu se libi neco jineho

istonbike (2) napsal 06.10.2013 v 18:12

K téhle Kawině tyhle oblé kufry myslím sedí a až budou v laku to bude teprve paráda

tatíkPé (9) napsal 06.10.2013 v 15:28

Jak se říká,proti gustu žádný dišputát,důležité je to co se líbí Tobě .

JirkaMetal (1) napsal 29.09.2013 v 21:36

já věděl,že ty kufry jsem už někde zhlédnul

JirkaMetal (1) napsal 01.04.2013 v 12:08

moc pěkný

• Sedm NEJVĚRNĚJŠÍCH

Dne 28.9.2016 v den svátku České státnosti , jsme se s přáteli rozhodli, že se pojedeme projet. Jak jinak než na motorkách. V autobuse by to asi vypadalo blbě, sedm cypku v přilbách že. A jak jsem již vzpoměl dalo se

Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • Konečně po dlouhé době

Konečně jsem po dlouhé době, což je od žehnání na Pstruží, vyjel. Super počasí, tak jsem si řekl, že Mazlíka trochu protáhnu. :-D Příprava byla rychlá. Vzhledem k velikému jízdnímu absťáku, jsem se vykašlal na celou bez

Vloženo: 25.05.2016
    Uskutečněno: 25.05.2016
  • První jarní brázda, aneb nová sezona je tady.

První jarní brázda, aneb nová sezona je tady. Konečně nám skončila zima a tak jak to obvykle bývá v tomto období, většinu motorkářů začnou svrbět dlaně. Tak úplně stejně to bylo u mne a mých přátel Dalibora, Shumiho

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 26.03.2016