Honda CRF 300L (2021)

Vloženo 22.10.2021
Aktualizováno 28.4.2023

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Zdar CRF a měj se fajn!

prostě to tak přišlo. Sice jsem CRF osedlal ještě k Novoroční vyjížďce na Říp, ale pak o Velikonoce tak koukám po garáži a přemýšlím, co mi CRF vlastně dává. Překvapivě mě o dvacet let neomladila, abych jezdil enduro, j

Vloženo: 20.04.2023
    Uskutečněno: 20.04.2023
  • Tuning nejčerstvější a příští

Nosič si můžete objednat z Thajska. Chtěl jsem to vzít hned s tlumičem přes Wemoto, ale tehdy to nějak nešlo, stejně jako jinej tlumič výfuku (chci to jen kvůli váze…). Celou sezónu jsem čekal, že se to někde objeví, a

• Ježdění po záběhu

Dodnes máme natočeno něco přes 2600km. Od tý tisícovky už bez omezení, no obecně nejsem zvíře, abych motor trhal na kusy. Hodně se řadí. Krátký kvalty a přeci jen docela úzký využitelný pole otáček si to žádá. Mimo s

• Servis a tuning V

Původní zajížděcí olej jsem v souvislosti s těma debilníma pazvukama ze sání vydržel psychicky přesně 930km. Pak šel ven a místo něj Repsol, pořád ve specifikaci 10W-30, jak předepsáno. Zvuky se samozřejmě nezměnil

• Tuning IV

Reakce vstřikování nejsou vždycky sametový a říkám si, že i ovládací síla na plyn by se snesla nižší. Koukám na vratný lanko plynu. Hm, s tímhle výkonem a rychlostma snad tolik neriskuju tím, že ho vyndám pryč. Jak řek

• Tuning III

Blinkry. Od začátku se mi nelíbila funkce parkovaček, která není ve světlometu, ale svítí přední blinkry. Dvouvláknová žárovka, obrysovky svítí 5W, když blikáš, tak 21W. Obával jsem se, že to jednou někoho splete, uvid

• Tuning II

Jeden z důvodů, kterým jsem věřil u Hondy, na rozdíl od ostatních z výběru, byla možnost výběru doplňků. Znáš to – otevřeš e-shop, je tam „Zadej model moto“ a když máš čínu, nebo něco okrajovýho, nenajdeš se tam. Jo, t

• Tuning první

Účel motorky byl – cajk k zábavě. Pro mě do toho spadá i možnost doladit si ji podle svýho, dopředu jsem tušil, že rezignuju na záruku a servis budu dělat doma. Ne, že bych byl lakomej na placení servisek, ale mám to

• První jízda

Ou jé, pozice sezení na enduru je pro mě ta nej z celýho moto světa! I měkký CRF si vás naohýbá do aktivního posezu, kde není problém vytrčit lokty nahoru. Měkkej podvozek mě napřed svojí rozevlátostí mírně znejistěl

• První očuchávání

Víte, možná jsem měl příliš očekávání, ale první dojmy se nesly spíš na vlně zklámání. Motor jsem slyšel poprvé až doma po vyložení, zvuk až nečekaně hlasitej, přitom víc kraválu se mi zdá, že jde ze strany sání – ale

• Kupujeme

No a pak, takhle kolem Mikuláše 2020, zazvonil telefon, ohlásila se Honda Lety a prej: „Sháněl jste to dvěpade, bude tříkilo, objednávky startujou teď a moc jich nebude, chcete to?“ Já: “Kdy to potřebujete vědět?“ On

• Vybíráme, přebíráme

Cesta CRFka ke mně byla docela zdlouhavá od samýho začátku. Napřed pochybnosti, jestli to vůbec potřebuju, když v garáži byla ještě ta čínská enduro dvoustovka, schopnější, než by se mohlo zdát, jestli bych to vůbec ujez