Honda CRF 300L (2021)

Vlastník callowsick
Vloženo 22.10.2021
Aktualizováno 28.4.2023

Vloženo: 20.04.2023, Uskutečněno: 20.04.2023, Stav tachometru: 3225 km, Zhlédnuto: 143x

prostě to tak přišlo. Sice jsem CRF osedlal ještě k Novoroční vyjížďce na Říp, ale pak o Velikonoce tak koukám po garáži a přemýšlím, co mi CRF vlastně dává.
Překvapivě mě o dvacet let neomladila, abych jezdil enduro, jako jsme kdysi neumětelsky drtili na DR650, obecně jsem na ní byl mimo silnice jen na polňačkách a to je trochu škoda.

Koukám i na druhou Hondu a napadá mě, že kdybych obě prodal, mělo by to vystačit na koupi takový motorky, co mi nahradí "silnou" (v mý flotile silnou zastupuje vtipně CB500) a zároveň si na ní budu moci stoupnout do stupaček a přejet si tu polní cestu.

Takže jo, CRF jde do světa a v garáži bude o chlup víc místa k hnutí. Je to divný, ani mi to není extra líto - s touhle motorkou jsme k sobě hledali cestu tak dlouho, až bylo jasný, že tohle není ono.

puffybodie (390) napsal 21.04.2023 v 06:37

A do ceho chces jit pokud to neni tajne? Ja sam bloumam co za "univerzal" sehnat az jestli vyridim vse s "Titanicem", ale zatim jsem rozstrelen po vsech kategoriich a objemech a proste nevim

Mann (1514) napsal 20.04.2023 v 17:42+1

Pravda ... zákazů postupně přibývá a situací na hraně konfliktu bohužel také, ale to je dané dobou a současným způsobem myšlení a vnímání okolí. Základem je slušnost a ohleduplnost, případně si na volný pohyb vybírat lokality s menší hustotou obyvatelstva. Mám takový zlozvyk hovořit s místními a na základě této letité zkušenosti jsem dospěl k závěru, že starousedlíci problémem nejsou. Dusno zpravidla vytváří noví osadníci. Koupí si dům s pozemkem na vesnici a pak se diví, že někde štěká pes, ráno kokrhá kohout a sousedovic kočka se jim občas vys..e do právě zbudovaného záhonku s květinkama z Hornbachu O průjezdu motorky ani nehovořím. U takových lidí se konflitku jen stěží vyhneš. Ber to zdravým selským rozumem, poněvadž to je podle mě jediná cesta, abychom se z toho všeho vzájemně nezbláznili a sami sebe neuregulovali k smrti. Jsem docela zvědav čím zaplníš tu prázdnou garáž Přeju šťastnu ruku při výběru

31081 (674) napsal 20.04.2023 v 14:46

Myslím,že u nás je ti taková motorka k ničemu. Itálie,Francie,Portugalsko,Španělsko nebo Balkán jo,ale u nás nejsou vůbec vhodné podmínky,tot můj názor bohužel ...

1 reakce

callowsick
callowsick 20.04.2023 v 16:07

Zrovna mne a zrovna teď byla fakt k ničemu. Mám pocit, ze všude jsou zákazy, nebo pejskari a čím dal víc se mi příčí být na hraně konfliktu a být na druhy straně zákazu. Ono to nebude obecně tak zlý, co koukám, tak hodně lidí off jezdí s klidem a hodně.
Takže asi fakt jen my momentální mentální nastavení ,-)

• Tuning nejčerstvější a příští

Nosič si můžete objednat z Thajska. Chtěl jsem to vzít hned s tlumičem přes Wemoto, ale tehdy to nějak nešlo, stejně jako jinej tlumič výfuku (chci to jen kvůli váze…). Celou sezónu jsem čekal, že se to někde objeví, a

• Ježdění po záběhu

Dodnes máme natočeno něco přes 2600km. Od tý tisícovky už bez omezení, no obecně nejsem zvíře, abych motor trhal na kusy. Hodně se řadí. Krátký kvalty a přeci jen docela úzký využitelný pole otáček si to žádá. Mimo s

• Servis a tuning V

Původní zajížděcí olej jsem v souvislosti s těma debilníma pazvukama ze sání vydržel psychicky přesně 930km. Pak šel ven a místo něj Repsol, pořád ve specifikaci 10W-30, jak předepsáno. Zvuky se samozřejmě nezměnil