Honda CRF 300L (2021)

Vlastník callowsick
Vloženo 22.10.2021
Aktualizováno 28.4.2023

Tuning nejčerstvější a příští

Vloženo: 22.10.2021, Uskutečněno: 22.10.2021, Stav tachometru: 2601 km, Zhlédnuto: 118x

Nosič si můžete objednat z Thajska.
Chtěl jsem to vzít hned s tlumičem přes Wemoto, ale tehdy to nějak nešlo, stejně jako jinej tlumič výfuku (chci to jen kvůli váze…). Celou sezónu jsem čekal, že se to někde objeví, ale kulový.
Tak jsem dozrál, vzal svářečku, trubky a mám domácí. Na něj starej kufřík, co jsem kdysi vozil na skútru a motorka hned znásobila svou praktičnost x-krát.

Do budoucna bych rád ten výfuk. Jeden dělá Arrow a je dlouho nedostupnej a jeden dělá Yoshimura a visí na něm cenovka 25tis (ou!) ? Aftermarket bych za přespříliš bohatej teda neoznačil ,-) Btw, to ten na začátku zvažovanej Himalayan je na tom o dost líp ?.

Jo a ve 2500km jsem znovu vyměnil olej, tentokrát Motorex 10W-40. Aby měla dušička v letních vedrech klid od hledání limitů 10W-30 a taky jestli to neudělá něco s těma pazvukama – no fakt jsou ze sání, takže vliv nula ,-))

• Zdar CRF a měj se fajn!

prostě to tak přišlo. Sice jsem CRF osedlal ještě k Novoroční vyjížďce na Říp, ale pak o Velikonoce tak koukám po garáži a přemýšlím, co mi CRF vlastně dává. Překvapivě mě o dvacet let neomladila, abych jezdil enduro, j

Vloženo: 20.04.2023
    Uskutečněno: 20.04.2023
  • Ježdění po záběhu

Dodnes máme natočeno něco přes 2600km. Od tý tisícovky už bez omezení, no obecně nejsem zvíře, abych motor trhal na kusy. Hodně se řadí. Krátký kvalty a přeci jen docela úzký využitelný pole otáček si to žádá. Mimo s

Vloženo: 22.10.2021
    Uskutečněno: 22.10.2021
  • Servis a tuning V

Původní zajížděcí olej jsem v souvislosti s těma debilníma pazvukama ze sání vydržel psychicky přesně 930km. Pak šel ven a místo něj Repsol, pořád ve specifikaci 10W-30, jak předepsáno. Zvuky se samozřejmě nezměnil

Vloženo: 22.10.2021
    Uskutečněno: 22.10.2021