Honda CRF 300L (2021)

Vlastník callowsick
Vloženo 22.10.2021
Aktualizováno 28.4.2023

Vloženo: 22.10.2021, Uskutečněno: 22.10.2021, Stav tachometru: 930 km, Zhlédnuto: 171x

Původní zajížděcí olej jsem v souvislosti s těma debilníma pazvukama ze sání vydržel psychicky přesně 930km.
Pak šel ven a místo něj Repsol, pořád ve specifikaci 10W-30, jak předepsáno.

Zvuky se samozřejmě nezměnily, ale měl jsem pak víc klidu v duši. Filtr má pod víčkem plechový těsnění, který jsem neměl nový, tak opatrně zpátky starý a hned jsem jich pár objednal na příště. Je to cajk, ani to starý nesákne. Žádný špony jsem v oleji a na filtru nenašel.

Ok, záruka je v prdeli, přizpůsobím si moto tak, aby se mi víc líbilo.

Původní trikolórový samolepky jsem strhnul, bílý plasty a plast u světla neumětelsky překryl lacinou karbonovou folií z lacinýho krámu, stejně jako kryty přední vidlice. Líbí se mi to tak víc.
I krycí plech svodu líp nahrazuje kovová síťka z tahokovu (já vím, že tuning s tahokovem skončil ve 2005 ? ).

Větší optická změna spočívala v nahrazení držáku značky.
Jo, dá se koupit náhrada – v Thajsku. Chvíli jsem o tom přemýšlel, pak jsem to rozhodil, abych viděl, jak je to udělaný a najednou jsem věděl, jak na to.
Obyč plech, trochu svařování a značka je hned výš a blíž ke kolu (ne, drapák jí nedrbe). Miniaturní osvětlení LED (! o LED nechci v souvislosti s CRF už nikdy mluvit ? ) má dokonce Éčko, odrazka pasuje na okraj rámečku značky.
A ušetřilo se něco váhy jako bonus

• Zdar CRF a měj se fajn!

prostě to tak přišlo. Sice jsem CRF osedlal ještě k Novoroční vyjížďce na Říp, ale pak o Velikonoce tak koukám po garáži a přemýšlím, co mi CRF vlastně dává. Překvapivě mě o dvacet let neomladila, abych jezdil enduro, j

Vloženo: 20.04.2023
    Uskutečněno: 20.04.2023
  • Tuning nejčerstvější a příští

Nosič si můžete objednat z Thajska. Chtěl jsem to vzít hned s tlumičem přes Wemoto, ale tehdy to nějak nešlo, stejně jako jinej tlumič výfuku (chci to jen kvůli váze…). Celou sezónu jsem čekal, že se to někde objeví, a

Vloženo: 22.10.2021
    Uskutečněno: 22.10.2021
  • Ježdění po záběhu

Dodnes máme natočeno něco přes 2600km. Od tý tisícovky už bez omezení, no obecně nejsem zvíře, abych motor trhal na kusy. Hodně se řadí. Krátký kvalty a přeci jen docela úzký využitelný pole otáček si to žádá. Mimo s

Vloženo: 22.10.2021
    Uskutečněno: 22.10.2021