Honda CRF 300L (2021)

Vlastník callowsick
Vloženo 22.10.2021
Aktualizováno 28.4.2023

Stroj času, co mě omlazuje a vrací do doby před skoro dvaceti lety, kdy jsme jezdili objevný cesty mimo silnice.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Přístup fajn, moje druhá nová moto od nich a jednu jsem prodal přes jejich bazar - vracím se k nim, takže jsem spokojenej zákazník :-)

Royal Enfield Himalayan: Vysoká váha
Kawasaki KLX230: menší stavba
UM Motorcycles DSR Adventure TT: nakonec jsem zvolil větší motor

První dojmy - čekal jsem od "značkový" motorky víc. Dost drobností mě na ní zklamalo, ale v celkovým součtu je to rozhodně víc radost. Baví mě čím dál víc.

Motorku bych doporučil pro - pro každýho, kdo hledá novej dualsport v týhle objemový kategorii - protože nic jinýho stejně na výběr není :D Taky je skvělá pro spekulanty, jak se ukázalo, kteří ji mohou olítanou prodávat z cenu nový. Jo hoši, to se poznají srdcaři ,-)))

Doplňky na motorce - všechno v deníku

jako grafoman využiju možnost rozepsat celou ságu CRF do deníku.
Je to shrnutí po letošní deštivý sezóně.
Motorku mám od března.
Vlastně v době, kdy tradičně probíhají výstavy, kde si člověk sem tam posedí na nějaký krásný nový motorce, jsem letos poseděl jen na tý jedný nový krásný a navíc mojí (to, že nebyla výstava mě ovšem stále sere :D )

Mann
Mann napsal 25.11.22 v 09:17 10b.

Tady to vypadá na 300 cm3 čisté radosti a zábavy

alterego
alterego napsal 08.09.22 v 19:22 10b.

mRKEF
mRKEF napsal 22.07.22 v 08:23

No já mam ten o generaci novější model po faceliftu z 2017. Ještě z posledních kusů čtyřválců 1,2 16V. Aktuálně navrčeno 80 000 a za tu dobu snad praskla jen jedna žárovka. Nejdřív jsem na to koukal skrz prsty, ale postupně jsem si to auto vlastně oblíbil. V rámci možností jednoduché, spolehlivé.

Aktuální myslíš teď to nejnovější? Musím říct, že se mi hrozně líbí. Hlavně v tom Stepway vypadá parádně. Akorát cena už taky neni 270 ale 400 v nějaké rozumné výbavě ...

callowsick
callowsick napsal 21.07.22 v 12:51

mRKEF: jj, asi na tom něco bude. Ačkoli k autům mám takovej rezervovanej vztah a nehledám tam nic, než spolehlivej provoz mezi budy A a B

No a mezitím jsme jedničkový Sandero (asi nejvděčnejší auto na světě) v zápalu touhy po polepšení si, vyměnil za aktuální Sandero a nebyla to dobrá volba, fakt, že ne... no to je jinej příběh Tohle červený jezdí furt v rodině a furt stejně bezproblémově

mRKEF
mRKEF napsal 21.07.22 v 09:58 10b.

Vypadá to, že Honda je něco jako Dacie mezi auty a možná obě značky typově sedí určitému druhu majitelů - hledající spolehlivost bez dalších kudrlinek. Na foto vidím Sandero - shodou okolností mám taky sandero a CRF250L - jediný 2 vozidla, co jsem koupil v novotě :D.