Honda CRF 300L (2021)

Vlastník callowsick
Vloženo 22.10.2021
Aktualizováno 28.4.2023

Vloženo: 22.10.2021, Uskutečněno: 22.10.2021, Stav tachometru: 600 km, Zhlédnuto: 84x

Blinkry.
Od začátku se mi nelíbila funkce parkovaček, která není ve světlometu, ale svítí přední blinkry. Dvouvláknová žárovka, obrysovky svítí 5W, když blikáš, tak 21W. Obával jsem se, že to jednou někoho splete, uvidí světlo v blinkru, bude myslet, že zatáčím a bum.
Našel jsem LED blinkry s denním svícením, objednal a k tomu rovnou i odpory, kdyby to samo o sobě nemakalo.
No. Byl to porod. Zadní v pohodě, po připojení předních frekvence jak stroboskop. Přidaný další odpory, odebraný, kombinovaný….x pokusů a kulový. Pomohlo až koupit novej přerušovač, co umí LEDky. Vzpomínáte si, že mimo EU má tahle Honda full LED osvětlení??? Tady není ani blbej přerušovač, co by uměl i nízký proudy. Asi by byl o padesátník dražší. Honda! Značka!

Nejlevnější čínskej skútr, co mám doma, sedm let starej, to třeba normálně má.
Ale jo, konec dobrej, všechno dobrý, funguje to hezky. Denní svícení je bílý.

Abych opticky vybočil z řady světel na silnici, do hlavního světla jsem dal naopak žárovku s nažloutlým tónem.

stanley20 (0) napsal 07.01.2024 v 17:51

Čau. Teď to řeším na moji Crf 300l. Bylo by možné mi napsat co vše potřebuji? Blinkry mám ale jaké dopory nebo přerušovač koupit. Ještě teda na blinkry je potřeba nějaké podložky místo originálu. Dík za info standa

• Zdar CRF a měj se fajn!

prostě to tak přišlo. Sice jsem CRF osedlal ještě k Novoroční vyjížďce na Říp, ale pak o Velikonoce tak koukám po garáži a přemýšlím, co mi CRF vlastně dává. Překvapivě mě o dvacet let neomladila, abych jezdil enduro, j

Vloženo: 20.04.2023
    Uskutečněno: 20.04.2023
  • Tuning nejčerstvější a příští

Nosič si můžete objednat z Thajska. Chtěl jsem to vzít hned s tlumičem přes Wemoto, ale tehdy to nějak nešlo, stejně jako jinej tlumič výfuku (chci to jen kvůli váze…). Celou sezónu jsem čekal, že se to někde objeví, a

Vloženo: 22.10.2021
    Uskutečněno: 22.10.2021
  • Ježdění po záběhu

Dodnes máme natočeno něco přes 2600km. Od tý tisícovky už bez omezení, no obecně nejsem zvíře, abych motor trhal na kusy. Hodně se řadí. Krátký kvalty a přeci jen docela úzký využitelný pole otáček si to žádá. Mimo s

Vloženo: 22.10.2021
    Uskutečněno: 22.10.2021