Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Frankie
Vloženo 12.4.2017
Aktualizováno 9.7.2019

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• Yamaha tour

Protože pořád nevím co bych a láká mě zkusit co nejvíce motorek abych věděl co si třeba časem pořídím, navštívil jsem kromě Ducati další předváděcí akci, tentokráte firmy Yamaha, zaměřenou převážně na modely MT. Akce j

Vloženo: 15.05.2018
    Uskutečněno: 11.05.2018
  • Ducati tour 2018

Tak jsem se zase po dlouhé době dostal na předváděcí akci, konkrétně na Ducati tour do Milína. Předváděcí akce této značky (dříve Ducati den v Mostě) navštěvuji nepravidelně již od roku 2004, kdy Monster S4R deklasoval t

Vloženo: 28.04.2018
    Uskutečněno: 28.04.2018
  • nové pneu

Došlo na výměnu sjetých pneu za nové a tím i k rekapitulaci, jak se ty staré chovaly a jak vydržely. Jedním slovem paráda. Vzadu třísměsové, vpředu dvousměsové Bridgestone S21 mohu jen a jen doporučit. Nejen že až do kon

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.05.2018
    Uskutečněno: 26.04.2018
  • zimní servis

Zima má jednu jedinou výhodu - je dost času na údržbu a na úpravy. Nechal jsem kouknout na ventily a vyměnil svíčky a pak mě čekala ještě jedna věc ohledně podvozku. Při poslední podzimní vyjížďce se se mnou elegantně ro

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.04.2018
    Uskutečněno: 15.03.2018
  • Tuning naruby No.3

Ale tentokrát jen trochu :-) Jak jsem psal už v minulých dílech, po koupi Speda bylo cílem dát ho do původního stavu. Nebudu psát proč, to už jsem zde zmiňoval dříve. Po výměně světel, výfuků, držáku značky atd. atd. už

Vloženo: 28.04.2018
    Uskutečněno: 01.03.2018
  • tuning naruby No.2

Konečně ! Konečně jsem se dočkal a mohl vyměnit výfuk... Motorky se ladí. To je všeobecně známá věc. Dá se jiný výfuk, aby to bylo lehčí, hezčí, s lepším zvukem, lépe to jelo...k tomu navrch KN filtr a Power commander a

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 18.09.2017
  • tuning naruby

Ano, další díl seriálu "tuning naruby" je tu ! :-) A s čím Vás seznámíme dnes ? Už při prohlížení inzerátů a motorek majitelů v databázi jsem si všiml, že spousta lidí dává (kromě laďáku, power comamnderu, KN filtru a

Vloženo: 03.08.2017
    Uskutečněno: 27.07.2017
  • Alpy 2017

Jak začít ? Bylo to super. Moc jsem si to užil. ALE. Po roce jsme opět absolvovali několikadenní "závodní penzion tour" To znamená od rána do večera jen jezdit, jezdit a zase jezdit. Takže v 10 ráno vyjet a v 8 večer se

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.08.2017
    Uskutečněno: 05.07.2017
  • první projížďka

Když nepočítám celkem úmornou cestu po dálnici domů, dnes jsem motorku konečně pořádně projel po známých cestách. Jak obstála ? Můj největší problém nejspíš spočívá v tom, že mám tendenci neustále srovnávat. Vím, že i

Uskutečněno: 14.04.2017
  • inventura

Když už jsem na motorce měnil ta světla, také jsem pořádně prozkoumal obsah krabic dodaných k motorce a podíval se i detailně na motorku co je tam všechno za doplňky. Je toho docela dost :-) Posuďte sami: - proužky na

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 07.04.2017
  • první montování

Motorka zakoupena, ale to přední světlo musí pryč. Speeda jsem kupoval kvůli jeho "šikmým očím" a dokud mu je nevrátím, ani s ním nevyjedu z garáže :-) Napřed mě čekalo sundat tu konstrukci. Dalo to docela práci a i k

Uskutečněno: 07.04.2017