renocar_unor

Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Frankie
Vloženo 12.4.2017
Aktualizováno 9.7.2019

první montování

Vloženo: 17.04.2017, Uskutečněno: 07.04.2017, Zhlédnuto: 32x

Motorka zakoupena, ale to přední světlo musí pryč. Speeda jsem kupoval kvůli jeho "šikmým očím" a dokud mu je nevrátím, ani s ním nevyjedu z garáže

Napřed mě čekalo sundat tu konstrukci. Dalo to docela práci a i když se mi to nelíbí, musím uznat, že řemeslně je to zpracované velice pěkně, žádný samodomo bastl. Stejně ale nechápu, že si někdo dal tolik práce s tím, vymyslet a vyrobit držák na kulaté světlo a na budíky. Holt co člověk, to jiný vkus.

Vytahuji z krabice úplně nová, ještě originál zabalená světla. A proč nová ? Byla měněna v rámci svolávačky. Trochu jsem se vyděsil při představě toho, jak asi kdo připojil světlo z Ducati na motorku Triumph. Naštěstí je konektor na motorce původní a upravený je ten na kulatém světle, takže pohoda, uffff.

Co mě trochu zklamalo, je štítek nad světlo. Někdo do něj vyvrtal tři díry zjevně za účelem montáže plexi. Ale ejhle, ty díry vůbec nepasujou na ty v tom plexi, jsou zkrátka mimo ! Buď to plexi nepatří k této motorce, nebo to vrtal úplný mimoň. Tak tam zatím aspoň nechám šrouby, bude to vypadat líp než jen díry a vyřeším to časem.

Strávil jsem v garáži cca 4 hodiny a motorka konečně začíná vypadat k světu !

• Yamaha tour

Protože pořád nevím co bych a láká mě zkusit co nejvíce motorek abych věděl co si třeba časem pořídím, navštívil jsem kromě Ducati další předváděcí akci, tentokráte firmy Yamaha, zaměřenou převážně na modely MT. Akce j

Vloženo: 15.05.2018
    Uskutečněno: 11.05.2018
  • Ducati tour 2018

Tak jsem se zase po dlouhé době dostal na předváděcí akci, konkrétně na Ducati tour do Milína. Předváděcí akce této značky (dříve Ducati den v Mostě) navštěvuji nepravidelně již od roku 2004, kdy Monster S4R deklasoval t

Vloženo: 28.04.2018
    Uskutečněno: 28.04.2018
  • nové pneu

Došlo na výměnu sjetých pneu za nové a tím i k rekapitulaci, jak se ty staré chovaly a jak vydržely. Jedním slovem paráda. Vzadu třísměsové, vpředu dvousměsové Bridgestone S21 mohu jen a jen doporučit. Nejen že až do kon

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.05.2018