Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Frankie
Vloženo 12.4.2017
Aktualizováno 9.7.2019

Vloženo: 28.04.2018, Uskutečněno: 01.03.2018, Zhlédnuto: 13x

Ale tentokrát jen trochu
Jak jsem psal už v minulých dílech, po koupi Speda bylo cílem dát ho do původního stavu. Nebudu psát proč, to už jsem zde zmiňoval dříve. Po výměně světel, výfuků, držáku značky atd. atd. už toho mnoho nezbývalo. Ale něco přece.
Předchozí majitel stříkl černou barvou sprejovkou přední blatník, držáky stupaček a krytku řetězu dole pod kyvku. Blatník původně červený, ostatní věci stříbrné.
Tak to už teď neplatí. Blatník je zpátky v barvě červené a všechny krytky jsem nechal rozleštit do původního stavu. A ještě na jednu věc bych málem zapomněl. Štítek nad světly měl v sobě vyvrtané tři díry. Na přídavné plexi, které ale na motorce moc dobře nevypadá, navíc ty díry byly stejně vyvrtané blbě a šrouby se tam musely doslova narvat. Tak ty díry tam už nejsou a i štítek nad světla má nový lak

elvis78 (133) napsal 29.04.2018 v 08:01

Dobrá práce , dle mýho soudu je triumph a i většina motorek perfektních tak jak je vyrobili a není důvod je kurvit. Něco jinýho je vejfuck, kola, gumy...víc nemá cenu no a v případě Jawy musíž hned udělat na začátku tuning eletriky...

• Yamaha tour

Protože pořád nevím co bych a láká mě zkusit co nejvíce motorek abych věděl co si třeba časem pořídím, navštívil jsem kromě Ducati další předváděcí akci, tentokráte firmy Yamaha, zaměřenou převážně na modely MT. Akce j

Vloženo: 15.05.2018
    Uskutečněno: 11.05.2018
  • Ducati tour 2018

Tak jsem se zase po dlouhé době dostal na předváděcí akci, konkrétně na Ducati tour do Milína. Předváděcí akce této značky (dříve Ducati den v Mostě) navštěvuji nepravidelně již od roku 2004, kdy Monster S4R deklasoval t

Vloženo: 28.04.2018
    Uskutečněno: 28.04.2018
  • nové pneu

Došlo na výměnu sjetých pneu za nové a tím i k rekapitulaci, jak se ty staré chovaly a jak vydržely. Jedním slovem paráda. Vzadu třísměsové, vpředu dvousměsové Bridgestone S21 mohu jen a jen doporučit. Nejen že až do kon

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.05.2018