Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Frankie
Vloženo 12.4.2017
Aktualizováno 9.7.2019

Vloženo: 17.04.2017, Uskutečněno: 07.04.2017, Zhlédnuto: 15x

Když už jsem na motorce měnil ta světla, také jsem pořádně prozkoumal obsah krabic dodaných k motorce a podíval se i detailně na motorku co je tam všechno za doplňky. Je toho docela dost Posuďte sami:

- proužky na kola a asi 20 samolepek které jsem už odlepil
- klín pod motor, kryt sedačky, plastový štítek nad světla a plexi, které bohužel nepasuje
- přední blastník nastříkaný načerno
- tlumič výfuku pod motor zn. Sharon, vyrobený na míru, KN filtr, Power commander (našel jsem papír z měření na brzdě - zvýšení výkonu o 13k a zlepšení průběhu v celém rozsahu otáček), plus samozřejmě origo výfuky, katalyzátor a jejich kryty
- již zmíněné světlo z Ducati Monster, napasované spolu s budíky na ručně vyrobeném držáku z nerezu obaleném karbonem (originál světla naštěstí byla i s držáky)
- miniblinkry Rizoma (originál blinkry jsem našel bohužel pouze dva)
- plně nastavitelné zalamovací páčky TITAX (původní páčky jsou)
- padáky v ose předního kola, na motoru i na rámu
- snížení motorky na zadním tlumiči o 4cm (původní díly mám)
- minizrcátka do konce řídítek (originál už jsem nasadil místo nich)
- přepákování PP Tuning (originál stupačky jsem našel v bedně)
- plastová malá značka (originál plechovou mám, origo držák značky taky, bohužel v půlce uříznutý a na něm nějaký bastl, navíc ještě další držák značky), na podsedlovce je zespodu velký kus plastu a na něm drží RZ a miniblinkry a osvětlení značky
- jiné rukojeti a závažíčka
- ukazatel zařazené rychlosti (přilepený na řídítkách, mám v úmyslu přendat na palubovku)
- stojan pod kyvku
- v krabici se ještě povalovaly úplně nové svíčky, sundané stupačky spolujezdce a blíže neurčené množství šroubů, šroubků, různých držáčků atd. (s jejichž možným umístěním ještě trochu bojuju)

• Yamaha tour

Protože pořád nevím co bych a láká mě zkusit co nejvíce motorek abych věděl co si třeba časem pořídím, navštívil jsem kromě Ducati další předváděcí akci, tentokráte firmy Yamaha, zaměřenou převážně na modely MT. Akce j

Vloženo: 15.05.2018
    Uskutečněno: 11.05.2018
  • Ducati tour 2018

Tak jsem se zase po dlouhé době dostal na předváděcí akci, konkrétně na Ducati tour do Milína. Předváděcí akce této značky (dříve Ducati den v Mostě) navštěvuji nepravidelně již od roku 2004, kdy Monster S4R deklasoval t

Vloženo: 28.04.2018
    Uskutečněno: 28.04.2018
  • nové pneu

Došlo na výměnu sjetých pneu za nové a tím i k rekapitulaci, jak se ty staré chovaly a jak vydržely. Jedním slovem paráda. Vzadu třísměsové, vpředu dvousměsové Bridgestone S21 mohu jen a jen doporučit. Nejen že až do kon

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.05.2018