Triumph Bonneville 900 (2014)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 27.9.2014
Aktualizováno 14.10.2017

Deník motorky
Nalezeno 40 záznamů

• Buková hora

Minulé pondělí odpoledne, když jsem přišel z práce a relativně svítilo sluníčko, jsem se rozhodl jet stejnou trasou jako před tím na kole a to směr k Bukové hoře. No v sobotu jsem vyrazil na kole bez pití, bez batohu jen

Vloženo: 09.09.2017
    Uskutečněno: 04.09.2017
  • Jižní Čechy

V pondělí píše Milan, že jako už ta sezona tak nějak jde do finále, že by bylo záhodno udělat výlet na motorkách na jih k Šumavě. Termín středa půl desátá. Rozhoduji se rychle :-D , neb jsem letos byl nejdále v Mostě na

Vloženo: 26.08.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017
  • Večerní projížďka

Je půl sedmé sobota večer a já tak akorát čumím do monitoru u počítače. Venku celkem příjemné podvečerní letní počasí. Rychle se rozhoduji a běžím do garáže pro Bonnevilla. Pojedu se podívat na stav vody na Ploučnici do

Vloženo: 02.07.2017
    Uskutečněno: 01.07.2017
  • Sobotní provětrání

V sobotu odpoledne jsem se na otočku jel podívat na stav Ploučnice, do kempu Boreček u Hradčan na Mimoňsku. Vody zatím celkem dost, kemp narvaný, tak trochu jsem vodákům záviděl. :´-( Cestou na Dubé jsem okouknul pár s

Vloženo: 11.06.2017
    Uskutečněno: 10.06.2017
  • Podvečerní výlet pro boty

Vzhledem k tomu, že se mi totálně rozpadly cyklotretry :[ , vyrazil jsem ve středu kolem šesté odpoledne do Bike centra Radotín pro nové papučky. Cesta do Prahy vedla přes Mělník po staré silnici, neuvěřitelný provoz v

Vloženo: 04.06.2017
    Uskutečněno: 31.05.2017
  • BMW NineT Racer

NineT podruhé. Využil jsem možnosti testovacích jízd BMW Motorrad tento pátek u dealera BMW Stratos Praha. K testování jsem měl zamluveného krasavce - BMW R nineT Racer. Musím přiznat, že se mi tento typ motocyklu velmi

Vloženo: 22.04.2017
    Uskutečněno: 22.04.2017
  • Něco se rýsuje.

Tak mám obě holky připravené na sezonu. Něco se však rýsuje, mám se zase v čem hrabat. V současné době probíhá proces rozboru na nanočástice.

Typ: Koupě
    Vloženo: 14.02.2017
    Uskutečněno: 14.02.2017
  • Příprava na sezónu 2017

Příprava na novou sezónu 2017. Kompletní umytí stroje, vyleštění chromových částí, vyleštění ráfků, vyčištění a namazání řetězu, kontrola airboxu, rozebrání a vyčištění brzdových třmenů. V servisu byla provedena výměna b

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.01.2017
    Uskutečněno: 14.01.2017
  • Podzimní vyvětrání

Před cca čtrnácti dny jsem provětral Ducatku. Tak aby Bonni netrucoval dnes ráno jsem ho vytáhl také. Krátka cca 40 km projížďka ze Štětí na dubské zatáčky a dom. Teplota kolem dvou stupňů, pěkně boleli prsty a nohy. Jse

Vloženo: 12.11.2016
    Uskutečněno: 12.11.2016
  • Podzimní provětrání s Bonnevillem

Neděle odpoledne, konečně jsem vyšetřil čas, sluníčko svítí a já přemyšlím co s tím. Jet na kolo, nebo vytáhnout Triumpha ? Rozhoduji pro černocha, a udělal jsem dobře. Vyrážím opět přes dubské zatáčky až do Zahrádek,

Vloženo: 16.10.2016
    Uskutečněno: 16.10.2016
  • Roční servis

Druhý rok za námi a já byl opět v DK Moto Praha na pravidelném ročním servisu. Výměna oleje a olejového filtru, výměna vzduchového filtru, mazání řetězu a vzhledem k tomu, že jsou to již dva roky od převzetí motocyklu ta

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 02.10.2016
    Uskutečněno: 02.10.2016
  • BMW R NineT

BMW R NineT Tak se mi po roce splnil opět jeden motorkářský sen. V BMW Stratos jsem si na dva dny vypůjčil tohoto krasavce. Měl jsem ho testovat již vloni, ale stroj se těsně před tím prodal a já vzal za vděk BMW R 1200

Vloženo: 17.09.2016
    Uskutečněno: 15.09.2016
  • Projížďka s dcerou 5

Středa odpoledne, já v práci a volá naše Lůca. Tatííí pojď se projet. Hurá, mamka dá na benzín a jedem. Lůca potřebuje totiž fotky na Facebook. :-DD Pohodová projížďka do Starých Splavů.

Vloženo: 17.09.2016
    Uskutečněno: 14.09.2016
  • Čechie Böhmerland

Rychlovka v sobotu dopoledne. Kámoš mě zlákal na prohlídku strojů našich pradědů Čechie Böhmerland v Krásné Lípě. Bylo teda na co koukat. :-DD https://youtu.be/PpL8l2kunK8

Vloženo: 27.08.2016
    Uskutečněno: 27.08.2016
  • Dělostřelecká tvrz Stachelberg

Dnes jsem podnikl s kamarádem Jirkou celodenní výlet na motorkách a to za účelem shlédnutí dělostřelecké tvrze Stachelberg. Dělostřelecká tvrz Stachelberg (byl používán i český název Ježová hora) byla v letech 1937 a 193

Vloženo: 14.08.2016
    Uskutečněno: 14.08.2016
  • Nedělní provětrání strojů

Neděle, 7.8.2016. Sluníčko, ale ne zas pekelné teplo. Soukám se do kombošky a vyrážím na Ducatce vstříc dubským zatáčkám. Nádhera a zase jen nádhera. Ta Italka je prostě božská, nejprve Rosso Corsy hlásej nízkou teplotu,

Vloženo: 09.08.2016
    Uskutečněno: 09.08.2016
  • Projížďka s dcerou 4

Sobota odpoledne, venku dusno a pod mrakem, jak v prádelně. Ukecávám naší Lůcu, aby vyrazila se mnou podívat se na pekelný jícen Ploučnice. Ukecal, ženuška dala na benzín a ve tři odpoledne vyrážíme, celkem na lehko, já

Vloženo: 25.07.2016
    Uskutečněno: 25.07.2016
  • Projížďka s dcerou 2

Dnes jsem měl dost na pilno. Ráno už na sedmou s Ducatkou na STK. Pak přehodit stroje a ukecat jednu z našich dcer, Lůcu, aby jela s taťkou na projížďku. Na Mělníku měl být sraz veteránů aoto a moto, který měl jet přes Š

Vloženo: 04.06.2016
    Uskutečněno: 04.06.2016
  • 300 ZGH Hořice 2016

Rok se s rokem sešel a opět jsem vyrazil na naše nejkrásnější silniční závody do Hořic. Na místě už na mě čekali Milan s Hankou. Suprové počasí, no už trochu připejkalo, nádherná atmosféra, a vidět v akci Indiho, nebo Ma

Vloženo: 22.05.2016
    Uskutečněno: 22.05.2016
  • První jízda 2016

V neděli 3.4. 2016 jsem konečně vyrazil na svoji první jízdu. Krásné slunečné počasí, ve stínu však poměrně chladno. měl jsem sraz s Milanem v jednu na Dubé. Vystrkal jsem motorku, nasoukal do bundy (sakra, všechno nějak

Vloženo: 09.04.2016
    Uskutečněno: 09.04.2016
  • Příprava na sezonu 2016

Obvyklý zimní rituál přípravy strojů na nadcházející sezonu. První byl na řadě Bonneville. Takže na podzim periodický servis u dealera – výměna oleje a filtru a kontrola, následná řádná očista, čištění brzd, výměna vzduc

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.01.2016
    Uskutečněno: 30.01.2016
  • Garanční servis po roce

Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Máme spolu s Triumphem už jeden společný rok. Dle manuálu standardní servisní prohlídka nastává buď po ujetí 10 000 km, nebo jednom roce užívání, dle toho, co nastane dříve. Po srazu m

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.09.2015
    Uskutečněno: 18.09.2015
  • Sraz majitelů motocyklů Triumph – Praha 2015

Tak jsme se o tomto víkendu poprvé zúčastnili srazu motocyklů Triumph pořádaným společností DK – auto-moto s.r.o. Praha. V sobotu byl sraz v pravé poledne u dealera a byla naplánována společná jízda motorek Prahou pod do

Typ: Sraz
    Vloženo: 06.09.2015
    Uskutečněno: 06.09.2015
  • Jižní Čechy

Je čtvrtek dopoledne, a já se ženou vyrážíme do jižních Čech, první cílová stanice Český Krumlov. Cestu volím tak, abychom se vyhnuli hlavním tahům a aby bylo i na co se podívat. V Lánech si dáváme první občerstvení, je

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.08.2015
    Uskutečněno: 06.08.2015
  • BMW R 1200 R

Rok se s rokem sešel a já opět využil možnosti vyzkoušení demo motocyklu. BMW – vždy jsem po nich pokukoval. Když vyšel Nine T, byl jsem z něho upřímně zcela vedle. Motocykl mě svým dizajnem zcela nadchl. Ale nikdy jsem

Vloženo: 10.08.2015
    Uskutečněno: 04.08.2015
  • Nedělní brouzdání

Nedělní brouzdání po zříceninách hradů Michalovice a Jestřebí. Byl jsem překvapen, co vše je možno zhlédnout poblíž domova. Po sobotním lítání na 848 byl dnešní den zcela ve znamení pohody a relaxu, který plnými doušky s

Vloženo: 02.08.2015
    Uskutečněno: 02.08.2015
  • Výlet s ženuškou

Dohodli jsme se na nedělní projížďku. Cílem cesty bylo malé přírodní koupaliště v Kytlicích, kde byly naše děti v roce 2012 na škole v přírodě. Cesta směřovala přes Dubou, Zahrádky, Českou Lípu na Nový Bor, dále zastávka

Vloženo: 26.07.2015
    Uskutečněno: 26.07.2015
  • Montáž brašen.

Vypadá to, že pojedu s ženuškou alespoň na dva dny po Jižních Čechách. A protože jsem nechtěl tahat baťoh, a stejně jsem uvažoval o koupi brašen, zajel jsem dealerovi do DK auto-moto Praha a pořídil jsem originální brašn

Vloženo: 22.07.2015
    Uskutečněno: 22.07.2015
  • Hořice 2015

Každý rok si řikám, že se pojedu podívat do Hořic, no a letos to vyšlo. Po půl desáté se soukám do kůže a vyrážím směr Jíčín, Hořice. Pěkně fouká a je teda dost zima. Přijíždím na místo, zaplatím vstupné a jdu se podívat

Vloženo: 17.05.2015
    Uskutečněno: 17.05.2015
  • Nedělní brouzdání

Dopolko svítilo sluníčko a bylo celkem příjemně. Po dvanácté jsem vytáhl Triumpha a jezdil jsem jen tak po okolí. Posezení na Agipu na Dubé, přes Pekelné doly na Nový Bor, pak přes Zahrádky směr Litoměřice. Krátká zastáv

Vloženo: 03.05.2015
    Uskutečněno: 03.05.2015