Triumph Bonneville 900 (2014)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 27.9.2014
Aktualizováno 14.10.2017

Vloženo: 02.07.2017, Uskutečněno: 01.07.2017, Stav tachometru: 10365 km, Zhlédnuto: 36x

Je půl sedmé sobota večer a já tak akorát čumím do monitoru u počítače. Venku celkem příjemné podvečerní letní počasí. Rychle se rozhoduji a běžím do garáže pro Bonnevilla. Pojedu se podívat na stav vody na Ploučnici do kempu Boreček. Před sedmou jsem oblečen v motorkářském a vyrážím přes dubské zatáčky směr Doksy. U Zakšína mokrá vozovka. Průser, já to asi ušpiním. Pokračuji dál a nad Deštnou zjišťuji, že je dokončen obchvat Dubé. Míjím však objížďku na Doksy, říkám si, přeci tam bude odbočka na pumpu. Není, není ještě dokončená, tak na konci již za Dubou otáčím motorku a mezi betonovými svodidly se vracím po staré v zákazu vjezdu na pumpu. Koukám motorek celkem dost, všude však ještě louže po důkladném dešti. Přijíždím na pumpu a potkávám Honzu z Račic na svém novém Street Scrabllerovi a dále Martina Jiřince z DK Moto Praha Triumph, který zajíždí nového Bonnevilla Bobbera a Jirku se svým Bonnevillem Srambler. Prostě 50 % strojů značky Triumph. Čumím na to Bobbera, mazec, po nastartování boží zvuk laufů, ale motorka nic pro mě. Ale pěkná, to zas jo. Kluci dopíjí kafe, Martin z Jirkou se vrací na Prahu a já s Honzou pokračuji do Hradčan na kemp Boreček. Kem je z loňského roku zrekonstruovaný, moc pěkné zázemí. Je plný lidí a lodí. Ploučka prozatím od Novin sjízdná, vyšší váhy trochu s problémem. Otáčíme a vyrážíme k domovu svižným tempem. V půl desáté po uklizení Bonnevilla dorážím dom. Nakonec velmi pěkná projížďka, ještě že jsem překousl tu lenost a vyrazil.

mar36 (4) napsal 04.07.2017 v 19:58

Pěkný výlet Objel jsi ten Zakšín?

KrtekBazi (2) napsal 02.07.2017 v 18:42

Pěkné stroje

lonza (3) napsal 02.07.2017 v 10:14

Hezky jste se tam sešli

• Buková hora

Minulé pondělí odpoledne, když jsem přišel z práce a relativně svítilo sluníčko, jsem se rozhodl jet stejnou trasou jako před tím na kole a to směr k Bukové hoře. No v sobotu jsem vyrazil na kole bez pití, bez batohu jen

Vloženo: 09.09.2017
    Uskutečněno: 04.09.2017
  • Jižní Čechy

V pondělí píše Milan, že jako už ta sezona tak nějak jde do finále, že by bylo záhodno udělat výlet na motorkách na jih k Šumavě. Termín středa půl desátá. Rozhoduji se rychle :-D , neb jsem letos byl nejdále v Mostě na

Vloženo: 26.08.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017
  • Sobotní provětrání

V sobotu odpoledne jsem se na otočku jel podívat na stav Ploučnice, do kempu Boreček u Hradčan na Mimoňsku. Vody zatím celkem dost, kemp narvaný, tak trochu jsem vodákům záviděl. :´-( Cestou na Dubé jsem okouknul pár s

Vloženo: 11.06.2017
    Uskutečněno: 10.06.2017