Triumph Bonneville 900 (2012)

Vlastník kubajzik
Vloženo 19.4.2014
Aktualizováno 2.5.2015

Nádherná anglická motorka pro toulání krajinou i městem.

První dojmy - Strašně dobře se na ní jezdí a pro mne jednoznačně vynikající volba nádherné klasiky, která budí pozornost všude kam přijede.

Motorku bych doporučil pro - pohodáře na toulky krajinou i městem

Doplňky na motorce - černé zpětné zrcátka, černé CNC páčky, omotaná kolena

První motorka byla Suzuki GSF 650 Bandit a po jedné sezóně šla k jinému majiteli, jelikož mi jednoduše nesedla, měla těžiště moc vysoko, takže ovladatelnost nejlepší až nad 100km/h a navíc byla pro mne i moc vysoká, takže další sezónu jsem rok zkoušel, testoval a vybíral tu správnou motorku až jsem si nakonec vyhlídl Triumph Bonneville.

Byla to láska na první pohled! Jakmile jsem si na ní jen sedl, tak už jsem věděl, že to je ona a co teprve jak jsem se na ní poprvé projel! Tahle motorka klame tělem, protože se ovládá naprosto lehce a přesně s pocitem jako kdybych jezdil na mnohem lehčím kole a ten pocit měli i jiní co se na ní zkusili projet

V roce 2014, kdy jsem motorku pořídil, tak jsem najezdil od května něco přes 3tis. km, ale mohlo to být i více, jelikož bohužel celý červenec a začátek srpna pršelo a navíc mě potkal i první pád na této motorce, který mi vzal 3 týdny než jsem se zase mohl projet, jelikož se bohužel zlomila páčka řazení, na kterou jsem musel čekat než byla z UK dodána.

Jezdím co to dá, i na schůzky za zákazníky, po městě, po okolí kochat se Beskydskou krajinou a všude kam přijede, tak budí pozornost, na což jsem si musel zvyknout, i když na tohle si člověk zvykne celkem rychle

DejvGSR
DejvGSR napsal 01.05.15 v 17:35 10b.

Koukám, že černý Bonny je asi nejoblíbenější. Už máš rok na něm za sebou, rozepiš se o něm trochu. Jinak fakt skvělá motorka, jsem rád, že jsem ji pořídil.

Pe3k
Pe3k napsal 09.09.14 v 20:02

Pěkné to máš. Tak ať jezdí bez starostí a když se potkáme na Ostravsku - "Ahoj"

pidi
pidi napsal 12.05.14 v 19:10

Díky a taky máš moc parádní kousek Určitě se tu někdy potkáme

Scooter-devil
Scooter-devil napsal 09.05.14 v 18:09 10b.

Parádní poctivá mašina.. ať dělá jen radost

žižala.
žižala. napsal 02.05.14 v 21:41 10b.

Parádní kousek.