Triumph Bonneville 900 (2014)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 27.9.2014
Aktualizováno 14.10.2017

Sraz majitelů motocyklů Triumph – Praha 2015

Vloženo: 06.09.2015, Uskutečněno: 06.09.2015, Stav tachometru: 6325 km, Zhlédnuto: 4x

Tak jsme se o tomto víkendu poprvé zúčastnili srazu motocyklů Triumph pořádaným společností DK – auto-moto s.r.o. Praha. V sobotu byl sraz v pravé poledne u dealera a byla naplánována společná jízda motorek Prahou pod dozorem policejních motohlídek a pak pokračování do cílové stanice Pivovar Zvíkov přes Jesenici-Jílové-Neveklov-Sedlčany-Petrovice-Milevsko, kde bylo možno se ubytovat a prožít tak večerní program v pivovaru s ochutnávkou zdejších vynikajících piv, velmi zajímavou prohlídkou vlastní výroby piva s výkladem, tombolu a večerním koncertem s tancem od skupiny RockAutomat. K tomu všemu pak vynikající občerstvení blížící se spíše obžerství. Večer jsme si užili, pivko popili a i taneček dali. Trochu jsme měli obavy z počasí, předpověď byla všelijaká. Sobota vyšla na jedničku, sluníčko a vcelku relativně teplo až tedy na večer. Dnes ráno v neděli to již tak růžové nebylo. V noci déšť, ráno chvilku sluníčko, ale pak se obloha zatáhla a začal foukat velmi silný vítr. Teplota mezi 10 až 12 stupni. Spolu s Honzou a Hankou na krásném Thunderbirdovi jsme se úspěšně vyhýbali dešťovým přeháňkám, prováděli zastávky nutné pro ohřátí našich drahých poloviček a v pořádku dorazili dom. Celkově byl víkend parádní, najeli jsme 385 km, poznali spoustou dobrých lidí, pokochali se pohledy na nádherné stroje a doufám, že příští rok se opět zúčastníme. Třeba už na jaře na Moravě.

Radek_S (11) napsal 10.09.2015 v 21:02

Já tupec si zapomněl koupit velkou lahev piva na cestu. Tedy na doma. Na nějakýho Bonnevilla jsem měl strašnou chuť si sednou, okusit po dlouhé době nízkou motku. Já jel domu skoro 200 km a pořád zapnutý vytápění rukou, zima tedy byla. Ale i tak to bylo super.

Milanek13 (48) napsal 06.09.2015 v 21:39

Urcite pekna akcicka.

SonyLee (5) napsal 06.09.2015 v 21:07

DejvGSR (52) napsal 06.09.2015 v 20:17

Klucí to máte pravdu, dneska to fakt nestálo za nic. Hrozná zima, blbě se jede, když máš promrzlí ruce a pořád se třeseš zimou. A ještě ten silnej vítr.

123ps (39) napsal 06.09.2015 v 20:11

Krásný stroje, parádní akce. U nás je to na zimní bundu

KrtekBazi (2) napsal 06.09.2015 v 20:03

Kráásný stroje,pěkná akce,dnes ale byla zima,pocítil jsem to v Dymokurech

• Buková hora

Minulé pondělí odpoledne, když jsem přišel z práce a relativně svítilo sluníčko, jsem se rozhodl jet stejnou trasou jako před tím na kole a to směr k Bukové hoře. No v sobotu jsem vyrazil na kole bez pití, bez batohu jen

Vloženo: 09.09.2017
    Uskutečněno: 04.09.2017
  • Jižní Čechy

V pondělí píše Milan, že jako už ta sezona tak nějak jde do finále, že by bylo záhodno udělat výlet na motorkách na jih k Šumavě. Termín středa půl desátá. Rozhoduji se rychle :-D , neb jsem letos byl nejdále v Mostě na

Vloženo: 26.08.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017
  • Večerní projížďka

Je půl sedmé sobota večer a já tak akorát čumím do monitoru u počítače. Venku celkem příjemné podvečerní letní počasí. Rychle se rozhoduji a běžím do garáže pro Bonnevilla. Pojedu se podívat na stav vody na Ploučnici do

Vloženo: 02.07.2017
    Uskutečněno: 01.07.2017