Triumph Bonneville 900 (2014)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 27.9.2014
Aktualizováno 14.10.2017

Podzimní provětrání s Bonnevillem

Vloženo: 16.10.2016, Uskutečněno: 16.10.2016, Stav tachometru: 9773 km, Zhlédnuto: 12x

Neděle odpoledne, konečně jsem vyšetřil čas, sluníčko svítí a já přemyšlím co s tím. Jet na kolo, nebo vytáhnout Triumpha ? Rozhoduji pro černocha, a udělal jsem dobře. Vyrážím opět přes dubské zatáčky až do Zahrádek, tam odbočuji směr Litoměřice a zastavuji za Kravařema na MX trati u lomu Dubice. Chvilku koukám, jak skákaj krosky a vyrážím přes Úštěk, Lovečkovice, Zubrnice do Děčína, dále Česká Kamenice na krásnou silnici na Chřibskou, dále Jiřetín pod Jedlovou do Svoru, Nový Bor, Sloup, Mimoň, pak po novém asvaltu do Doks, a na pumpu Agip na Dubé. Chvilku pokec a směr přes dubské zatáčky dom. Sice pěkně zmrzlý, ale neuvěřitelně šťastný a uvolněný, dnes mi to prostě neuvěřitelně sedlo a zatáčky jsem si užil.

splasenytrubky (117) napsal 29.10.2016 v 23:28

Člověče, taky jsem tuhle sobotu a neděli jezdil. Potřeboval jsem vyjet nádrž a natankovat na Mělníku Vervu. Takže jsme se minuli, já jel na druhou stranu na Pekelné doly, cestou zpátky jsme se na Dubé museli minout. Pěkné poježděníčko to bylo, teď už mám umyto a už jen leštím na zimu.

mar36 (4) napsal 17.10.2016 v 11:53

Připojuju se k Milanovi
Ale musel sis to pěkně užít, super trasa
Měl jsi přijet domů a dát to samý ještě na Ducně (pro porovnání)

Milanek13 (48) napsal 17.10.2016 v 08:44

Trochu závidím ,nejel jsem už skoro měsíc

JirkaCL (10) napsal 16.10.2016 v 22:20

Že ses nestavil v DC,byl jsem v práci .Slintal jsem za oknem jak nám to lítá kolem stanice.

• Buková hora

Minulé pondělí odpoledne, když jsem přišel z práce a relativně svítilo sluníčko, jsem se rozhodl jet stejnou trasou jako před tím na kole a to směr k Bukové hoře. No v sobotu jsem vyrazil na kole bez pití, bez batohu jen

Vloženo: 09.09.2017
    Uskutečněno: 04.09.2017
  • Jižní Čechy

V pondělí píše Milan, že jako už ta sezona tak nějak jde do finále, že by bylo záhodno udělat výlet na motorkách na jih k Šumavě. Termín středa půl desátá. Rozhoduji se rychle :-D , neb jsem letos byl nejdále v Mostě na

Vloženo: 26.08.2017
    Uskutečněno: 23.08.2017
  • Večerní projížďka

Je půl sedmé sobota večer a já tak akorát čumím do monitoru u počítače. Venku celkem příjemné podvečerní letní počasí. Rychle se rozhoduji a běžím do garáže pro Bonnevilla. Pojedu se podívat na stav vody na Ploučnici do

Vloženo: 02.07.2017
    Uskutečněno: 01.07.2017