Jawa 650 Classic (2007)

Aktualizováno 26.2.2016

Deník motorky
Nalezeno 12 záznamů

• Ložiska kol, pneumatika

Po nějaké době zase zdravím všechny a přidávám další zkušenost a poznatky z údržby mé Jawy 650. Během zimní údržby jsem si tak točil koly a z předního se mě zdálo, že se ozývá hučení. Tak jsem si naplánoval výměnu ložis

Vloženo: 09.06.2022
    Uskutečněno: 09.06.2022
  • Oprava předních tlumičů

Ahoj a hezké dny přeji všem. Aby do pěkného počasí bylo co dělat, tak se klacík rozhodl přihlásit o svůj díl času a práce a to za pomoci protékajících gufer na předních vidlicích. Už dlouhou dobu jsem pozoroval, jak je

Vloženo: 09.09.2021
    Uskutečněno: 09.09.2021
  • Olej 2021

Nejen RVM je člověk živ a tak jsem se pustil do údržby na 650 - to je taková opravdová Jawa, kde člověk může uplatnit svůj tvůrčí talent a um a to mě prostě baví. Bylo nutností už vyměnit olej, takže jsem s do toho pust

Vloženo: 07.06.2021
    Uskutečněno: 07.06.2021
  • Baterie...zase...

Ahoj všem a krásné kilometry do stejně krásných dní. Studené a trochu nešťastné počasí pro motorkáře je na nějakou dobu pryč, příroda je velmi potěšena a tak teď je řada i na nás. Za dobrého počasí jsem se pustil do řá

Vloženo: 04.06.2021
    Uskutečněno: 04.06.2021
  • Sezóna 2020

Ahoj všem do hezkých dnů před námi a po dlouhé době musím přidat nějaké informace a druhé Jawce, ať je vidět jak hezky a radostně jezdí. :-) Více kilometrů najezdím teď na 350, ale vyšetřil jsem nějaký čas, Jawku přip

Vloženo: 04.05.2020
    Uskutečněno: 04.05.2020
  • Sekundární převod

Ahoj všem a po tentokrát krátké odmlce, se tady zase setkáváme. Jak jsem psal už v předchozím záznamu, čekala mě výměna řetězu, neb současný a to můj druhý řetěz ČZ 530 SDZ byl zase na odpis a to po ujetí cca 15 000km.

Vloženo: 16.08.2019
    Uskutečněno: 16.08.2019
  • Rok 2019

Ahoj a zdravím všechny, kteří se sem podívají. Po dlouhé době zase přidávám krátký záznam, aby bylo vidět, že klacík pořád žije. :) Za poslední dobu se neudálo nic zvláštního, motorka jezdí, žádné problémy jsem neřešil

Vloženo: 11.08.2019
    Uskutečněno: 11.08.2019
  • Karburátor...opět...

Ahoj a hezké časy všem. Tak po dlouhé době mě Jawka nechala na holičkách a to rovnou na světelné křižovatce v hlavním městě, kde se rozhodla, že prostě dál nepojede. Pršelo, bylo už šero... no ideální stav na to, aby n

Typ: Oprava
    Vloženo: 05.09.2018
    Uskutečněno: 05.09.2018
  • Výměna destiček, seřízení karburátoru.

Ahoj všem, po dlouhé době se zase dostávám ke psaní o aktuálním stavu Jawky. Tradičně teď už není moc o čem psát, neb jen jezdím jak čas dovolí a všechno funguje tak jak má. Teď jsem měl možnost trochu si zacestovat

Vloženo: 06.08.2018
    Uskutečněno: 06.08.2018
  • Letošní překvapení...

Ahoj všem. Tak uplynula zase dlouhá doba a sem nepřibyl ani jeden řádek textu. Pro Jawaře to je dobré znamení, neb to znamená, že Jawka jen jezdí, spotřebovává benzin a pneumatiky a je nám všem moc hezky. :) No a vzh

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.06.2017
    Uskutečněno: 03.06.2017
  • Ventilové vůle

Ahoj všem, počet najetých kilometrů sice pomalu ale vzrůstá a tak jsem konečně usoudil, že by bylo záhodno provést kontrolu ventilových vůlí. Po demontáži nezbytných prvků jsem dostal dolů ventilové víko a jak se měřit

Vloženo: 14.04.2016
    Uskutečněno: 14.04.2016
  • Pokus o zápis - asi jsem vyčerpal znaky v popisu.. :)

26.2.2016 Dlouhá doba od mého psaní uplynula a i mnoho událostí, které moji psavou náladu ovlivňovaly se stalo. Ať tak nebo tak, tak Jawka jezdí bez nehod, bez komplikací a tak vezmu jen souhrnem to, co jsem prožil, ob

Vloženo: 26.02.2016
    Uskutečněno: 26.02.2016