Jawa 650 Classic (2007)

Aktualizováno 26.2.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 98 záznamů

Johny_R napsal 07.06.21 v 10:23

Gimo: díky, až na ty výrobní mouchy to je povedený stroj. Teď co na ní jezdím, tak si oproti RVM připadám jak na Pionýru. Je menší, nízká, těžiště u země, tak manipulace jako nic, hezky jde překročit..

Gimo
Gimo napsal 07.06.21 v 10:10 10b.

pěkná 650

HarryVentil
HarryVentil napsal 19.04.16 v 21:32 10b.

Super napsáno, 650 je prostě osobnost mezi motocykly Přeju hodně pohodových kilometrů vám oběma!

Vojtidů
Vojtidů napsal 03.04.16 v 20:26 10b.

Johny_R napsal 28.02.16 v 20:34

Díky všem za komentáře. Jawka nyní prochází dalšimy úpravami a vývojem kolem brzd, ale o tom to je - jak psal Zipák, počet leváků vzrůstá, tak zachraňuji co se dá! ;)

Google
Google napsal 31.01.16 v 21:01 10b.

Kráska

Zipák
Zipák napsal 13.02.15 v 19:01

Pěkné vychytávky Možná by mě trošku mrzelo,že je nutné šroubovat do nového motocyklu.Jinak Jawa originální stroj prošikovné ruce. Počet leváků rapidně vzrůstá !Prodej Jawy tím pádem klesá Ahoj

Olísko
Olísko napsal 16.01.15 v 14:46 10b.

mikru
mikru napsal 29.06.14 v 21:23

ŠKODA ZTRACENÝCH TEXTŮ. TAKY JSEM PŘIŠEL O VŠECHNY POZNATKY, CO JSEM TU KDY VYPLODIL. TO JEDNOHO NASEJŘÍ.
AŤ ŽIJE JAWA.

Johny_R napsal 29.09.13 v 22:17

Díky všem za komentáře a hodnocení. Vypadalo to, že JAWA bude jen jezdit a jezdit.. no a je to pravda jen z půlky. Takže klid a pohodu, bude vše - bezproblémové ježdění i další technický vývoj a podávání zlepšovacích návrhů. :)
Co mě přát o je těžké... jezdím rád... ale rád i řeším technické problémy. Takže ... cestování na Jawě 650, to je to pravé! ;)

Mike70
Mike70 napsal 02.09.13 v 08:48 10b.

Tak sem to celý přečet a klobouk dolů... Já sem nešťastnej, když musím jednou za dva roky sundat dekl ventilů, abych změřil vůle. Takže nevím co ti přát, jestli samé kilometry bez závad nebo abys měl co řešit a nenudil se

America
America napsal 16.12.12 v 12:07 10b.

Skvělý životopis mašiny!
Doufám, že se mi ji také podaří jednou pořídit.

PýDžej
PýDžej napsal 09.10.12 v 21:24

Ahoj, zdravím a díky za ten komentář o motorkářích. A vůbec, držím palce a přeju teď asi už spíš dobrý přezimování a ještě lepší probuzení. To moto se mi líbilo, původně jsem taky přemýšlel, ale bylo to tehdy moc moc peněz, takže napřed byla "čína" a ted´už je to vše jinak... Tak P.J.

adminmotorkaricz
adminmotorkaricz napsal 07.09.12 v 10:03

Paráda

(Udělena známka 10)

berja
berja napsal 02.09.12 v 11:22

Krasna Jawinka at ti dobře jezdí ke tve spokojenosti a bez zavad Ahoj

KATO666
KATO666 napsal 08.08.12 v 13:33

AHOJ CHLAPE - JASNÝCH 10 b !!!

Rebel.no.1
Rebel.no.1 napsal 13.05.12 v 10:16

tak jsem do sebe naklopil 2 kávy a 3 cíga než jsem to přelouskal... vyčerpávající popis... ale stojí za to... klobouk dolů chlape...
jinak za 10.b.
asi to je nejdelší popis o motorce co jsem kdy četl...

Hrobař75
Hrobař75 napsal 13.04.12 v 18:14

Dost dobrá recenze, pěkná motorka 10 b.

Johny_R napsal 27.03.12 v 21:17

Tak přátelé, uplynulo více než hodně času, nafackovat mě může hanba nebo já sám, ale ke psaní sedám teprve až teď.
milan1963: je to už doba, ale jsem moc rád, že ti to povídání dalo ještě větší chutě k tvorbě na motorce. Tak ať to vydrží!
Mr.Petr: Díky moc, teď už ne tak hodně, ale zase začnu s novou sezónou psát.
chopperXrider: Díky moc, ať i ty si spokojen se svým strojem.
SPIJKER: Já myslím, že poslední model 660 je i pro ty uživatele, kteří jen lejí náplně a jezdí. Objektivně soudit nemůžu, na tenhle stroj v užívání nemám, ale hodně se na něm zapracovalo. U 650 to jsou relativně prkotiny co tomu "kazí" pověst, ale já jsem za ně rád - zbystřují ducha i tělo.
Reno77: Za hodnocení díky. A jak to dopadlo s kompresorem? No samozřejmě že dobře, neb se nehodlám někde zabít až mě valník otočí na boudu. Kompresor fouká jak za mlada, teď jsem měnil ještě vzduchovou hadici a také jsem konečně seřídil předvstřik podle úhloměru (díky kolego za jeho výrobu s zaslání). Kupodivu co jsem to nastavoval dle ucha, nebyl jsem daleko od předepsaných hodnot.

Reno77
Reno77 napsal 12.01.12 v 17:10

A jak to dopadlo stím komprsorem na traktoru? Jawa 10b

chopperXrider
chopperXrider napsal 17.12.11 v 08:37

Pěkná naše rodačka

SPIJKER
SPIJKER napsal 13.12.11 v 11:27

sakra kdyz to vidim.. pred lety jsem na jawou zlomil hul.. vidim ze se nic nezmenilo a jawa je uz jen pro nejvetsi nadsence kteri nechteji jen jezdit, nybrz chteji mit problemy a neustale neco resit. Vim ze to tak neberes a jsi nadsenej... tak at Ti nadseni vydrzi az do konce... a hlavne zustan svisle

chopperXrider
chopperXrider napsal 12.12.11 v 07:21

pěkná jasných deset

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 23.10.11 v 10:29

krásná jawka a super profil

Milan1963 napsal 25.09.11 v 20:09

Ahoj Johny, tak jsem si dnes přečetl Tvé povídání , resp. psaní o Tvé 650.Dodává mi to to chut¨něco na motorce dělat.Atˇnám to dál jezdí.

Johny_R napsal 31.08.11 v 07:17

NoFate: Díky za hodnocení, ať i ty si spokojená se svými stroji a užíváš si s nimi jen samé radosti.
Krmi: Také díky za hodnocení a pochvalu. Jsem zvědav co me jawka provede, až jí zítra řeknu, že je považována za krutý stroj. Doufám, že se mě krutě neodmění... Pohodu v sedle i tobě a letos ještě hodně kilometrů.

Krmi
Krmi napsal 25.08.11 v 12:26

kruta jawka jasných 10b a pohodu v sedle po zbytek sezony a máš pěkné stránky měj se chlape

NoFate
NoFate napsal 16.08.11 v 21:14

Krááásná klasika 10 b.

Johny_R napsal 01.08.11 v 22:36

PapáPepé: odpověď viz. mail. Aspoň doufám, že ti došel, protože než se dostanu k psaní...pak někde píšu přes web, jindy přes Outlook... Ať to jezdí i tobě a kdyby něco, piš, volej...
Aleš-ák: Díky, dělám co se dá, ať i tobě slouží stroj či stroje, tak jak mají.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 24.07.11 v 16:54

brdo takovej sloh moc pekná at ti slouží 10b.

PapáPepé
PapáPepé napsal 19.06.11 v 21:50

Zdravím tě, Johny R, z Jižní Moravy. Dík za tvé psaní . Pomohlo mi s určitými problémy s Mášou. I mně vyhořela elektrika, jednou málem i s celou Mášou a podruhé, už s novou elektrikou od Jawy, jsem to uchytl ve stadiu tavení konektoru. Po výměně drátů za 1,5 a svorkovnic je vše už 2 roky OK. Dráty v zadním kole praskají dál - mám původní výplet (r.v.2005). Prosím tě o radu a určitě nejen pro mně. Mohl bys zveřejnit přesné rozměry, příp. plánek nerezových drátů, případně i s kontaktem na výrobce (Marek Hvězdonice?) a cenou za sadu? Celou tvou recenzi jsem se zájmem pročetl a ještě jednou dík za tvou práci. Nechtěl bys dělat v Jawě ředitele ? Pokud by tam pracovali podobně zapálení nadšenci, muselo by to tam jen vzkvétat.
Měj se krásně a přeji ti spoustu kilometrů na krásných silnicích. Papá Pepé

Johny_R napsal 06.06.11 v 23:09

NoFate: Díky za psaní i hodnocení. Na Jawě jsem vyrostl, na Jawě zůstanu, jinam mě to netáhne. Ať si spokojená i ty a jezdi bez nehod.
LiborK: Díky moc, Jawa je Jawa se vším všudy a tak to mám rád. Deník jsem teď trochu flákal, bohužel pracovní i domácí vytížení je vetší, a hlavně prakticky jen jezdím, tankuji, foukám gumy... a leštím. Tak tolik témat na psaní už není jako dříve. Ať to spokojeně vrčí i tobě, hodně spokojených km!

LiborK
LiborK napsal 01.06.11 v 16:37

Dal jsem deset b. hlavně za práci, kterou si dáváš s deníkem. Motka, no co říct, holt Jawa, co dodat.

NoFate
NoFate napsal 31.05.11 v 08:20

hezká recenze a překrásná klasická motorka 10 b.

Johny_R napsal 17.04.11 v 14:09

Ahoj všem, po nějaké odluce zase sedám k PC a mám čas na malé psaní. Díky za komentáře. Zase napíšu co nového, i když teď už toho moc není - pouze jarní připrava a co více, když už je Jawka vychytaná?
SkudOV: Diky,tobě ať to jezdí též. Kus české práce to je, jen nevím jakém poměru to je práce fabriky a v práce moje. Ne, není to tak zlé.
vopina: Díky, budu psát dál, jakmile bude co a čas to dovolí.
krakatit: Není zač. Když nechce komunikovat a řešit připomínky sama fabrika, chci to dělat já.
CZJawa: Není zač, radosti rozhodně převládají. Pokud tyto informace někomu pomohou, nebo aspoň udělají radost, budu rád.

CZJawa
CZJawa napsal 16.04.11 v 23:48

Jawa forever. Perfektně popsané starosti i radosti - díky moc za důležité informace

krakatit
krakatit napsal 15.04.11 v 19:13

pekna motorka. velice dekuji za tve zkusenosti, o ktere jsi se byl ochoten podelit.

vopina
vopina napsal 20.03.11 v 09:15

krásně jsem si početl tobě i tvé motorce 10b.

SkidOV
SkidOV napsal 20.01.11 v 00:47

At jezdi, mas kus ceske prace, i kdyz trista let stare, a takovym se fandi :o) - 10b

Johny_R napsal 04.01.11 v 10:09

fery251: Ahoj a hezký den. Někdy když to čtu, tak si říkám že to moc pozitivně asi nepůsobí... ale koukám, že to tak děsivě nezní všem. Jawka je taková jaká je a proto mě baví. Ne každý to tak bere, fabrika má ke svým fanouškům přístup.. no, nic a právě proto jich moc nevídáš. Ale kdo ví, co jednou bude.
Milan1963: Ahoj a vše nej do nového roku. Dělám co se dá, co mě čas a okolnosti dovolují. A až budu velkej a budu mít hodně peněz, chtěl bych koupit týneckou fabriku, aby začala konečně dělat to co má.
KrutoblijecII: A jejda. Kdybych měl usuzovat z tebou psaných náznaků a nicku, tak pokud by si vykonával se stejným uvažováním i právo myslivosti, tak vyšší sílo chraň naše lesy, zvířenu a nás samotné. A pokud i takto obsluhuješ nějaké vozidlo, ať motorové, nebo ne...brrr. Nevadí mě kritika, kromě toho že na ní má každý právo, má také každý jiný vkus, představu... Ale i kritiká má být vyjádřena nějakým stylem, nikoliv hanobením či pomluvou.
Zao.cz: Díky, přeji hodně úspěchů a hodně kilometrů bezstarostné jízdy.

Zao.cz
Zao.cz napsal 03.01.11 v 18:38

Pěkně napsané a v tom souhrnu jsi to řekl moc hezky

KrutoblijecII
KrutoblijecII napsal 25.12.10 v 14:24

Javaha je stejnej humus jako škodná.Nechutná zbastlená splácanina.

Milan1963 napsal 23.12.10 v 22:31

Ahoj Johny,tak jsem se díval co nového ohledně našich strojů a vidím-píšeš.Asi jsem to ještě nečetl,tak skládám poklonu za propagaci Jawy 650.

fery251
fery251 napsal 15.12.10 v 15:34

Fakt pěkně a zajímavě napsaná skoro reklama na Jawu. Jako stroj se mi líbí, ale moc jsem jich zatím nepotkal.

Johny_R napsal 10.12.10 v 08:56

Ahoj všem, konečně se dostávám k odpovědím - měl jsem toho nějak hodně, tak se omlouvám...
Joe_XT: Díky. Jawka není špatná, ale jak čteš, vyžaduje trošku specifický přístup. Ať si spokojen se svým strojem a hodně kilometrů bez nehod.
brumla74: Díky za hodnocení. Už to sice není plnohodnotná Jawa, ale ta duše týneckého podniku tam pořád je. Ale 350/250 je pořád klasika nad klasiky.
Plavák: Díky, budu pokračovat.
kawakamounz: Díky za pochvalu a přání. Na uživení by to asi nebylo, ale kdo ví, co mě ještě čeká.
Harys: Díky. Bohužel jich jezdí málo, tak to mé psaní má současným majitelům trošku pomoci s jejich provozem, ať jich jezdí co nejvíce. Tobě také příjemné cestování.
Ales600: Díky, jezdi v klidu a pohodě a bez nehod.

Ales600
Ales600 napsal 07.12.10 v 15:26

Pěkná Jawka hezky napsané ať slouží a dávám 10b

-HARYS-
-HARYS- napsal 02.11.10 v 18:33

10b za to poučný čtení,těchto strojů není moc vidět,tak přeju příjemné cestování s Jawou.

kawahamouz
kawahamouz napsal 28.10.10 v 22:40

Máš nadání ke psaní,můžeš se tím hnedle živit.Fakt super napsaný.Ať ti dělá Jawka jen radost.

Plavák
Plavák napsal 20.09.10 v 22:33

nádherný čtení!

brumla74
brumla74 napsal 19.08.10 v 16:41

pěkné čtení ,jawa je super a jawu vždycky, jenom je to ještě jawa , jinak mašina super10bodu majitel00bodu

Joe_XT
Joe_XT napsal 13.08.10 v 09:14

pěkný čtení, kdys jsem přemýšlel o J650Dakar nakonec to bylo XT a teď baječný Versys. Jsem spíš motorkář. Hodně stěstí Jawaři...

Johny_R napsal 09.08.10 v 14:43

BaluJarda: Díky za reakci. Ty kufry vyšli z praktických zkušeností - několikadenní déšť a suché věci jsou pro mě prioritou, vzhled nechávám na druhém místě a jak píšeš, vkus je věc ošidná, mě tam zapadají i designově parádně. Zvláště když je pryč kruhové logo GIVI a místo něj je logo JAWA 650. Deník se snažím dělat tak, aby ostatní věděli, jaké to je mít a provozovat novou Jawu. Pravda, nějaké starosti jsou, ale ty radosti to dostatečně vyváží. I když bohužel to zatím není motorka pro široké masy veřejnosti. Snad se vedení poučilo z těchto chyb a nová J660 už na tom bude (i jak svědčí nějaké informace) jen lépe. Pohodu v sedle a bezpečné kilometry na silnici přeji i tobě.

Johny_R napsal 09.08.10 v 14:36

Petr_TA: Díky za hodnocení, snad vydrží takhle pěkná i nadále. Ať se daří i tobě, hodně kilometrů bez nehod.

Johny_R napsal 09.08.10 v 14:35

Milan1963: Díky za reakci, dělám co si myslím že je důležité a potřebné jak pro můj stroj, tak i pro mě. Letošní dovolená, či spíše celá sezóna mě potvrdila, že poctivá údržba se vyplatí - Jawka jede bez závad a perfektním nasazením. Však já mám času také málo - kromě hromady práce kam se podívám, mě čeká doma malý Bobo, který jede snad na atomový pohon - co vteřina to takové činnosti, že jen zírám. Tak uvidíš, že to nějak půjde.

BaluJarda
BaluJarda napsal 08.08.10 v 15:53

Moc pěkná Jawka ,ty plastové kufry se tam podle mně moc nehodí,jenže každému se zamlouvá něco jiného .Máš to za 10 a ten deník,ten hodnotím za jedna a deset hvězdiček . "PROSTĚ PĚKNÉ POČTENÍČKO!!!"
Přeji jen samou pohodu v sedle

Petr_TA
Petr_TA napsal 07.08.10 v 11:03

Moooc pěkná Jawička
10b

Milan1963 napsal 06.08.10 v 22:04

Tak jsem si přečetl,co jsi zase nového udělal a vylepšil.Je toho dost,motorce se věnuješ,ta tě musí mít ráda.Jen škoda,že já mám méně času,ale zkouším si vzít příklad...

Johny_R napsal 21.05.10 v 16:04

Bohyzestrasnic: Chlape, já na tebe úplně zapomněl, to se omlouvám. Díky za pochvalu, dělám co můžu, snad mě to vydrží i nadále. Brzy zase doplním profil nějakým poznatkem, jako vždy pozitivním a plným chvály na můj skvělý stroj. Ať to jezdí i tobě!

Bohyzestrasnic
Bohyzestrasnic napsal 11.04.10 v 02:45

Zdárek Jawaři, musím hodnotit za 10 a ještě doplnit, že jsi největší borec. - Ten popis, vyprávění, sloh, no sežral jsem to teď ve dvě ráno i s obrazovkou. Pedantství, preciznost a logickej postup v tom jedeš na max. Ať to jezdí! a já zkusim nabrat trochu tý tvojí filosofie.

Johny_R napsal 06.04.10 v 14:57

Pawlus: Ahoj a díky za napsání. Teď mě tak došlo, že ti dlužím nějaký mail, vid? Tak zkusím něco sepsat, jen co se dostanu večer k PC. Tvůj stroj je také fajnový, tak ať ti to jezdí i nadále bez problémů a snad se někdy vydáme na společnou cestu.

Předchozí
1 2