Yamaha XV 1000 Virago custom (1984)

Vlastník Křesťan
Vloženo 7.2.2011
Aktualizováno 10.3.2016

Deník motorky
Nalezeno 18 záznamů

• Do práce...

Na začátku září jsem jel na "Baronu" do práce. Vyrážej jsem po páté, ještě za tmy. Mám to 70 km a už nebylo žádný teplo. Cestou jsem si to zkrátil přes vojenský prostor. Když jsem dojel na dopadovou plochu zastavil jsem

Vloženo: 23.12.2019
    Uskutečněno: 06.09.2014
  • Vyížďka jako za mlada

V neděli jsme měli hlídání na celou smečku a tak jsme se ženou vyrazili k vodě. Pochopitelně každý na jednom stroji. Bylo vedro, jako když jsme před pár lety jezdili na jihu Řecka. Tak jsme nechali na věšáku všechnu kůž

Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 20.07.2014
  • Hotrod Dragstrip contes Vol.4

Na závody do Žihle jsem byl hrozně natěšenej a tak jsem vyrazil už v pátek. Udělal jsem dobře, protože jsem tam potkal stejně nedočkavé blázny :-) Zážitek byla jak jízda s Hotrodem ve kterém mě svezla Mirka |-) tak moje

Vloženo: 01.08.2014
    Uskutečněno: 13.06.2014
  • "Burácení" natáčení filmu

Poslední víkend v květnu jsem měl velké dilema. Díky exkluzivitě Rudého Barona jsem dostal příležitost zůčastnit se natáčení celovečerního česko-amerického filmu BURÁCENÍ . V sobotu mě však čekala v Praze zkouška z Peda

Vloženo: 27.07.2014
    Uskutečněno: 30.05.2014
  • Bez přední brzdy

Když vezmeš za brzdovou páčku a vůbec nic se nestane, je to pocit kterej bych nikomu nepřál. :-C Vraceli jsme se ženou ze Svatováclavský vyjížďky z Plzeňského Prazdje a někde za Žilovem se to stalo. Naštěstí jela na maš

Typ: Havárie
    Vloženo: 15.03.2014
    Uskutečněno: 28.09.2013
  • Výměna brzdového třmene

To že je na kole velkej kotouč nehraje při zpomalování stroje žádnou roli ,platí jen do doby než se tam namontuje brzdič ;-) Výroba a dopasování mezikusu mezi kluzák a třmen, zabrala více času, než jsem čekal. Několik pr

Vloženo: 25.06.2013
    Uskutečněno: 25.06.2013
  • Ostrý start

Po dlouhé pauze vynucené zadřenou vačkou a přívaly sněhu nadešel čas, aby křídla rudého ptáka opět rozčísla oblohu. Celému pondniku předcházela sobotní lapálie s nastavením rozvodu předního válce, kterénu nebylo dlouho d

Vloženo: 14.04.2013
    Uskutečněno: 14.04.2013
  • Zrcátka dolů

Přšel čas na nějaké změny, Při stíhací jízdě mi vadili ruce příliš ohnuté v loktech a také to, že jak jsem zalehnul na nádrž, už jsem neviděl v zrcákách nic, mimo svých ramen (n) Řešení bylo na snadě, Namontoval jsem niž

Vloženo: 01.02.2014
    Uskutečněno: 09.03.2013
  • Ty jsi ale brzda

Tuhle stíhačku není těžké hnát s větrem o závod, vzhledem k výkonu leteckého motoru to jde hned a samo ;-). Problém nastává když je třeba brzdit. ( Krátká přistávací dráha, nepřehledné úseky, let ve skupině... Vzhlede

Vloženo: 16.02.2013
    Uskutečněno: 13.02.2013
  • XV katastrooofe

Po zralé úvaze jsem se obrátil na ma Mártyho kterej se v tomhle motoru orientuje i po slepu. Bylo to to nejlepší co jsem mohl udělat. Stejnou závadu už řešil. Po poradě s ním jsem koupil všechny potřebné díly (Rozvoďáky

Vloženo: 13.01.2013
    Uskutečněno: 12.11.2012
  • Zadření motoru

No tak jsem pro letošek dolítal i na stíhačce :-( V sobotu po poledni jsem pospíchal na svatbu do Českých Budějovic. Bylo vedro až hnus. Jel jsem stíhací jízdu, protože jsem vyrazil z Plzně pozdě. Když jsem byl 9Km od cí

Typ: Havárie
    Vloženo: 21.08.2012
    Uskutečněno: 18.08.2012
  • Springer mejdan

Přišel jsem k tomu jako slepej k houslistce. Vraceli jsme se z rodinného výletu vlakem. A kolem třetí hodiny volá kámoš ,že jsou na srazu a že je to tam fajn. Nechal jsem si vysvětlit kde to je a po návratu domů jsem na

Vloženo: 17.01.2013
    Uskutečněno: 11.08.2012
  • Prvích 1000Km

První tisícovka za náma v podstatě jen za červenec. Tyhle kalifonsky sřižené blatníky nesvědčí úplně klimatu v české kotlině. Jezdil jsem většinou jen v tričku a vymést nějakou tu louži v rychlosti kolem 90km/h je jako

Vloženo: 03.08.2012
    Uskutečněno: 03.08.2012
  • HOT ROT DRAGSTRIP CONTEST

Po delší době jsem se k trojplošníku zase vrátil. Zásadním impisem byla výměna startéru. Už mám doma 3 :-) V pondělí jsem najel opatrně 7km. V úterý 20 ve středu 40. V pátek jsem se zatoulal cestou z práce do Žihle kde

Vloženo: 03.07.2012
    Uskutečněno: 23.06.2012
  • Laminování rámu

Na rámu bylo prtřeba dolaminovat pár detailů na místech, které zakrejí pozdější vedení instalace. Protože v garáži mrzlo, musel jsem si to vzít domů. Jediné místo kam jsem se tím vešel bylo v kuchyni, tak že radost mojí

Vloženo: 19.01.2014
    Uskutečněno: 28.12.2011
  • SPZ na bok !

To je jasný že takhle krátký blatník nemůže hyzdit značka. Držák je z dílů které jsem koupil na burze a hliníkového plechu ( původně hrablo na sníh. Vykrájel a provrtal jsem to tak ,aby tam pasovalo světo a dalo se to ce

Vloženo: 05.09.2011
    Uskutečněno: 05.09.2011
  • Nádrž

Pomalu začínám mít jasno v nádrži. Základ je Jawa 250 kývačka . Predek a zadek je Honda shadov 600 a víčko je Suzuki GSX-R Svřený a pro jstotu vylitý epoxidem aby to neteklo. Příjde to ještě dotvarovat montážní pěnou a

Vloženo: 03.03.2011
    Uskutečněno: 03.03.2011
  • Širší zadní kolo

Veklký úzký zaní kolo bylo vyměněno za širší z 14kovýko intrudera je na něm nová guma 170 X 15 kterou jsem dostal od kámoše. Napasovat kolo ze Suzuzuki na kadan z Yamahy se povedlo už kdysi Pitymu ze Šumperka ,ale chtělo

Vloženo: 19.09.2011
    Uskutečněno: 11.12.2009