Yamaha XV 1000 Virago custom (1984)

Vlastník Křesťan
Vloženo 7.2.2011
Aktualizováno 10.3.2016

Hotrod Dragstrip contes Vol.4

Vloženo: 01.08.2014, Uskutečněno: 13.06.2014, Zhlédnuto: 106x

Na závody do Žihle jsem byl hrozně natěšenej a tak jsem vyrazil už v pátek. Udělal jsem dobře, protože jsem tam potkal stejně nedočkavé blázny Zážitek byla jak jízda s Hotrodem ve kterém mě svezla Mirka tak moje první jízda se sidecarem Veselí nebralo konce. Byl předvečer závodu, krásný úplněk a k tomu pátek 13. A protože se tento úkaz nebude už nikdy opakovat, pořádně sme si tuto noc užili... a druhý den to vypuklo. Narozdíl od loňska jsem letos nestanul na startovní čáře, a tak jsem měl možnost si všechno jak se patří vychutnat. Velkou radost jsem měl z vítěství Lewsovy stříkačky . Která s jednou přidanou spokovou lamelou (oproti loňsku) spráskala všechny harleye co se na startu ukálzaly a to i včetně odladěných skvostů BBC Budweis Na večerní kapely, které již tradičně představují špičku tuzemské rockabilly muziky pak dorazila i má drahá polovička. Zima a únava nás však zahnaly předčasně na kutě. Článek v ČMN

Komentáře k zápisu
Peterka72 napsal 02.08.2014 v 07:44

Supr akce a skvělé stroje .

• Vyížďka jako za mlada

V neděli jsme měli hlídání na celou smečku a tak jsme se ženou vyrazili k vodě. Pochopitelně každý na jednom stroji. Bylo vedro, jako když jsme před pár lety jezdili na jihu Řecka. Tak

Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 20.07.2014
    Komentářů: 2
  • "Burácení" natáčení filmu

Poslední víkend v květnu jsem měl velké dilema. Díky exkluzivitě Rudého Barona jsem dostal příležitost zůčastnit se natáčení celovečerního česko-amerického filmu BURÁCENÍ . V so

Typ: Sraz
    Vloženo: 27.07.2014
    Uskutečněno: 30.05.2014
  • Bez přední brzdy

Když vezmeš za brzdovou páčku a vůbec nic se nestane, je to pocit kterej bych nikomu nepřál. :-C Vraceli jsme se ženou ze Svatováclavský vyjížďky z Plzeňského Prazdje a někde za Žilo

Typ: Havárie
    Vloženo: 15.03.2014