Yamaha XV 1000 Virago custom (1984)

Vlastník Křesťan
Vloženo 7.2.2011
Aktualizováno 10.3.2016

Vloženo: 23.12.2019, Uskutečněno: 06.09.2014, Zhlédnuto: 26x

Na začátku září jsem jel na "Baronu" do práce. Vyrážej jsem po páté, ještě za tmy. Mám to 70 km a už nebylo žádný teplo. Cestou jsem si to zkrátil přes vojenský prostor. Když jsem dojel na dopadovou plochu zastavil jsem abych si nacpal ruce mezi válce a trochu se zahřál. Všude bylo ticho. Právě svítalo. Byl to jeden z těch momentů které si člověk zapamatuje napořád...

Marty68 (1) napsal 15.06.2020 v 13:58

• Vyížďka jako za mlada

V neděli jsme měli hlídání na celou smečku a tak jsme se ženou vyrazili k vodě. Pochopitelně každý na jednom stroji. Bylo vedro, jako když jsme před pár lety jezdili na jihu Řecka. Tak jsme nechali na věšáku všechnu kůž

Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 20.07.2014
  • Hotrod Dragstrip contes Vol.4

Na závody do Žihle jsem byl hrozně natěšenej a tak jsem vyrazil už v pátek. Udělal jsem dobře, protože jsem tam potkal stejně nedočkavé blázny :-) Zážitek byla jak jízda s Hotrodem ve kterém mě svezla Mirka |-) tak moje

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.08.2014
    Uskutečněno: 13.06.2014
  • "Burácení" natáčení filmu

Poslední víkend v květnu jsem měl velké dilema. Díky exkluzivitě Rudého Barona jsem dostal příležitost zůčastnit se natáčení celovečerního česko-amerického filmu BURÁCENÍ . V sobotu mě však čekala v Praze zkouška z Peda

Typ: Sraz
    Vloženo: 27.07.2014