Yamaha XV 1000 Virago custom (1984)

Vlastník Křesťan
Vloženo 7.2.2011
Aktualizováno 10.3.2016

Vloženo: 27.07.2014, Uskutečněno: 30.05.2014, Zhlédnuto: 261x

Poslední víkend v květnu jsem měl velké dilema. Díky exkluzivitě Rudého Barona jsem dostal příležitost zůčastnit se natáčení celovečerního česko-amerického filmu BURÁCENÍ . V sobotu mě však čekala v Praze zkouška z Pedagogiky. Docela sem váhal, čemu dát přednost. Nakonec jsem usoudil, že zkoušku je možné opakovat, vzal jsem si v pátek volno a vyrazil na jih... V Klatovech jsem se setkal z klukama z TMT a vydali se do Žíchovce. Bylo nádherně. Cesta ve skupině ručně postavených strojů byla silným zážitkem už sama o sobě. A ta zvuková kulisa... V Žíchovci se natáčelo na dně vypuštěného koupaliště a v okolí. Chlast a jídlo bylo na účet filmu. Natáčelo se v pátek a v sobotu odpoledne i v noci. Do Prahy na zkoušku sem jel na otočku s wariorem, kterého mi půjčil kámoš Byl sem mu za to vděčnej, protože trochu poprchávalo a jízda na motorce bez blatníků není v takovém případě radostná kratochvíle Nehledě na to jak bych pak vypadal v cíli svojí cesty -na akademické půdě 3. lékařské fakulty Zkouška dopadla dobře. Na zpádeční cestě se umoudřilo i počasí. Přijel jsem akorát abych stihnul natáčení scény ze sprintu. Celý výkend se náramě povedl. Cesta zpět byla moc fajn. Premiéra Burácení bude někdy v lednu.

Asi půjdu do kina...

• Vyížďka jako za mlada

V neděli jsme měli hlídání na celou smečku a tak jsme se ženou vyrazili k vodě. Pochopitelně každý na jednom stroji. Bylo vedro, jako když jsme před pár lety jezdili na jihu Řecka. Tak

Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 20.07.2014
    Komentářů: 2
  • Hotrod Dragstrip contes Vol.4

Na závody do Žihle jsem byl hrozně natěšenej a tak jsem vyrazil už v pátek. Udělal jsem dobře, protože jsem tam potkal stejně nedočkavé blázny :-) Zážitek byla jak jízda s Hotrodem ve

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.08.2014
    Uskutečněno: 13.06.2014
    Komentářů: 1
  • Bez přední brzdy

Když vezmeš za brzdovou páčku a vůbec nic se nestane, je to pocit kterej bych nikomu nepřál. :-C Vraceli jsme se ženou ze Svatováclavský vyjížďky z Plzeňského Prazdje a někde za Žilo

Typ: Havárie
    Vloženo: 15.03.2014