Yamaha XV 1000 Virago custom (1984)

Vlastník Křesťan
Vloženo 7.2.2011
Aktualizováno 10.3.2016

Vloženo: 15.03.2014, Uskutečněno: 28.09.2013, Zhlédnuto: 28x

Když vezmeš za brzdovou páčku a vůbec nic se nestane, je to pocit kterej bych nikomu nepřál. Vraceli jsme se ženou ze Svatováclavský vyjížďky z Plzeňského Prazdje a někde za Žilovem se to stalo. Naštěstí jela na mašině až za mnou a tak jem doní nevletěl. Taky Děkuji Bohu za to, že jsem měl před sebou dost místa na to, abych to dobrzdil zadkem. Když jsem pak konečně zastavil, dalo mi trochu práci najít kde se stala chyba, protože jsem prohlížel dokola pístek ,hadičku, třmen a vše vypadalo normálně. Pak jsem se podíval na náboj kola a zhrozil jsem se Poztrácel jsem pár šroubů z brzdového kotouče a ty tři poslední se při brždění jednoduše "ustřhly" Přece jen větší kotouč = větší páka. Tak jsem si vzal od manželky Spirita, nechal jí na vartě u stíhačky a dojel jsem domů pro auto s vlekem. Při nakádání stroje jsme měji místní publikum ,ale dostali jsme švestky. Cestou zpět jsme se zatavili ještě na obědě v restauraci u Špalíka abychom nepřišli o pocit, že se nám vyjížďka povedla... na zpáteční cestě se ještě poškodilo uchycení stojánku v rámu a tak je teď přivařené tak ,že stroj nestojí tak nakloněný. Oprava nebyla komplikovaná, všechny závity se podařilo zachránit. Názorně jsem se přesvědčil, že nerezové šrouby na kotouč nepatří a dal jsem tam na lepidlo ocelové. A už zase může stíhačka do vzduchu.

JirkaMetal (1) napsal 15.03.2014 v 22:42

Kdo neuvidí neuvěří

• Do práce...

Na začátku září jsem jel na "Baronu" do práce. Vyrážej jsem po páté, ještě za tmy. Mám to 70 km a už nebylo žádný teplo. Cestou jsem si to zkrátil přes vojenský prostor. Když jsem dojel na dopadovou plochu zastavil jsem

Vloženo: 23.12.2019
    Uskutečněno: 06.09.2014
  • Vyížďka jako za mlada

V neděli jsme měli hlídání na celou smečku a tak jsme se ženou vyrazili k vodě. Pochopitelně každý na jednom stroji. Bylo vedro, jako když jsme před pár lety jezdili na jihu Řecka. Tak jsme nechali na věšáku všechnu kůž

Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 20.07.2014
  • Hotrod Dragstrip contes Vol.4

Na závody do Žihle jsem byl hrozně natěšenej a tak jsem vyrazil už v pátek. Udělal jsem dobře, protože jsem tam potkal stejně nedočkavé blázny :-) Zážitek byla jak jízda s Hotrodem ve kterém mě svezla Mirka |-) tak moje

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.08.2014