Yamaha XV 1000 Virago custom (1984)

Vlastník Křesťan
Vloženo 7.2.2011
Aktualizováno 10.3.2016

Vloženo: 01.02.2014, Uskutečněno: 09.03.2013, Zhlédnuto: 99x

Přšel čas na nějaké změny, Při stíhací jízdě mi vadili ruce příliš ohnuté v loktech a také to, že jak jsem zalehnul na nádrž, už jsem neviděl v zrcákách nic, mimo svých ramen Řešení bylo na snadě, Namontoval jsem nižší a rovnější řídítka se kterýma jsem původně koupil Spirita, tím jsem ulevil loktům, ale výhled dozadu pořád nic moc. Abych měl přehed jestli se mi nesnaží pověsit na ocas nejaký Angličan musel jsem předělat uchycení zrcátek a dát je pod řídítka. Koukám si pod rukama, výhled do zadu je parádní. Poslední změna spojenouá s výměnou řídítek byla jen kosmetická. Výměna Yamaháckých heftů za kovové. To proto, že nová řídítka neměla závit pro použití původních závažíček. Celková silueta stroje se úpravami znatelně snížila a to jsem chtěl.

WVigo (4) napsal 01.02.2014 v 14:06

Hezké, taky sem to tak chtěl, ale jak mam řídítka krátké a nádrž širokou tak bych si do ní při zatáčení zrcátkama bouchal

• Vyížďka jako za mlada

V neděli jsme měli hlídání na celou smečku a tak jsme se ženou vyrazili k vodě. Pochopitelně každý na jednom stroji. Bylo vedro, jako když jsme před pár lety jezdili na jihu Řecka. Tak

Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 20.07.2014
    Komentářů: 2
  • Hotrod Dragstrip contes Vol.4

Na závody do Žihle jsem byl hrozně natěšenej a tak jsem vyrazil už v pátek. Udělal jsem dobře, protože jsem tam potkal stejně nedočkavé blázny :-) Zážitek byla jak jízda s Hotrodem ve

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.08.2014
    Uskutečněno: 13.06.2014
    Komentářů: 1
  • "Burácení" natáčení filmu

Poslední víkend v květnu jsem měl velké dilema. Díky exkluzivitě Rudého Barona jsem dostal příležitost zůčastnit se natáčení celovečerního česko-amerického filmu BURÁCENÍ . V so

Typ: Sraz
    Vloženo: 27.07.2014