Yamaha XV 1000 Virago custom (1984)

Vlastník Křesťan
Vloženo 7.2.2011
Aktualizováno 10.3.2016

Vloženo: 13.01.2013, Uskutečněno: 12.11.2012, Zhlédnuto: 2x

Po zralé úvaze jsem se obrátil na ma Mártyho kterej se v tomhle motoru orientuje i po slepu. Bylo to to nejlepší co jsem mohl udělat. Stejnou závadu už řešil. Po poradě s ním jsem koupil všechny potřebné díly (Rozvoďáky, lízátka, a napínáky) na ebay.com za směšných 68 dolců Když mi to knečně přišlo vyndal jsem motor a odvezl jsem mu ho na Kladno do dílny. Měl to hotové do druhého dne! Akorát zjistil ,že potíž je i na předním válci. Tam se přestala mazat vačková hřídel protože se tam přez ten bordel z rozvodu neprotlačil olej. Vačka se festovně zadřela v loži. Naštěstí se motor zastavil zaseknutím zadního rozvodu dřív než se to v předu potkalo Štěstí může holt mít různé podoby Tak jsem zase na ebay koupil za 80 vačku s ložem na kterou teď čekám. To už snad poskládám sám. Díky moc Márty!

hmm21 (0) napsal 17.01.2013 v 17:33

můžu se zeptat jak je to na ebayi s poštovným??díky

Křesťan (8) napsal 13.01.2013 v 20:34

Určitě! Stav se rumu je dost

Marty--Mortimer (16) napsal 13.01.2013 v 19:14

Honzo nemáš za co,pro motorky dejchám a rum taky nebyl špatnej. Z jara se stavím.

• Do práce...

Na začátku září jsem jel na "Baronu" do práce. Vyrážej jsem po páté, ještě za tmy. Mám to 70 km a už nebylo žádný teplo. Cestou jsem si to zkrátil přes vojenský prostor. Když jsem dojel na dopadovou plochu zastavil jsem

Vloženo: 23.12.2019
    Uskutečněno: 06.09.2014
  • Vyížďka jako za mlada

V neděli jsme měli hlídání na celou smečku a tak jsme se ženou vyrazili k vodě. Pochopitelně každý na jednom stroji. Bylo vedro, jako když jsme před pár lety jezdili na jihu Řecka. Tak jsme nechali na věšáku všechnu kůž

Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 20.07.2014
  • Hotrod Dragstrip contes Vol.4

Na závody do Žihle jsem byl hrozně natěšenej a tak jsem vyrazil už v pátek. Udělal jsem dobře, protože jsem tam potkal stejně nedočkavé blázny :-) Zážitek byla jak jízda s Hotrodem ve kterém mě svezla Mirka |-) tak moje

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.08.2014