Yamaha XV 1000 Virago custom (1984)

Vlastník Křesťan
Vloženo 7.2.2011
Aktualizováno 10.3.2016

Vloženo: 17.01.2013, Uskutečněno: 11.08.2012, Zhlédnuto: 5x

Přišel jsem k tomu jako slepej k houslistce. Vraceli jsme se z rodinného výletu vlakem. A kolem třetí hodiny volá kámoš ,že jsou na srazu a že je to tam fajn. Nechal jsem si vysvětlit kde to je a po návratu domů jsem na řídítka zabalil spacák , karimatku a půlitr. Plzní jsem prfištěl od severu na jih, Baron letěl,jako by měl v zádech celou sqardonu Camelů z RAF V Nepomuku měli výpadek na benzínce a byla tam docela fronta vyschlejch plechovek. Museli jsme zvolnit abchom doplachtily na pumpu do Lnářů. Byl krásnej srpnovej podvečer sobota ,žádnej provoz. Cestu do Radomyšle jsem našel s pomocí snadno. Zaplatil na vstupu a jak jsem projíždel od brány tak už na mě volali kluci od výčepu a ukazovali kde mají stany. Ještě jsem ani meslezl z mašiny a už nás obkopil houfek zvědavců, co je zajímal můj červený trojpošník. Rád a pořád dokola jsem popisoval z jaký motorky je kterej díl . Fotky a panáky nebrali konce V zapomenutí byly všeny nadávky které jsem v garáži vypustil z pusy za ty roky v průběhu stavby. Setkání s kámošema bylo bouřlivé, prní rumová smršť mě připravila o zdravý úsudek. Byla tam vybraná společnost a sní je to jízda na celou noc...Když jsem si nakonec ustlal pod barem bylo už světlo. Raní ptáčata si dávala u okýnka první česnečku. Po procitnutí to bylo všelijaký Ale brzo se to srovnalo. Jeden z kluků měl Alkotestr. Domů jsme tedy vyjel až pozdě odpoledne. Užil jsem si to na plný pecky , jako bych už tušil ,že pro mě za týden sezona nadobro skončí a líbit se mi to nebude.

I Vychvaloval jsem radost, protože pro člověka není pod sluncem nic lepšího než jíst a pít a radovat se. To ho provází při jeho pachtění ve dnech života, které mu Bůh pod sluncem dopřál. Kazatel 8:15

• Do práce...

Na začátku září jsem jel na "Baronu" do práce. Vyrážej jsem po páté, ještě za tmy. Mám to 70 km a už nebylo žádný teplo. Cestou jsem si to zkrátil přes vojenský prostor. Když jsem dojel na dopadovou plochu zastavil jsem

Vloženo: 23.12.2019
    Uskutečněno: 06.09.2014
  • Vyížďka jako za mlada

V neděli jsme měli hlídání na celou smečku a tak jsme se ženou vyrazili k vodě. Pochopitelně každý na jednom stroji. Bylo vedro, jako když jsme před pár lety jezdili na jihu Řecka. Tak jsme nechali na věšáku všechnu kůž

Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 20.07.2014
  • Hotrod Dragstrip contes Vol.4

Na závody do Žihle jsem byl hrozně natěšenej a tak jsem vyrazil už v pátek. Udělal jsem dobře, protože jsem tam potkal stejně nedočkavé blázny :-) Zážitek byla jak jízda s Hotrodem ve kterém mě svezla Mirka |-) tak moje

Typ: Sraz
    Vloženo: 01.08.2014